Sušička bielizne Whirlpool FT M11 82Y EU
  • Sušička bielizne Whirlpool FT M11 82Y EU

Sušička bielizne Whirlpool FT M11 82Y EU

387,00 €

Táto kondenzačná sušička Whirlpool FT M11 82Y EU umožní sušenie bielizne v kapacite až 8 kg.

K dispozícii je 15 sušiacich programov.

Kvalitný, efektívny, tichý, spoľahlivý motor s dlhou životnosťou.

Šetrne suší všetky typy bielizne. Bielizeň bude skvele vysušená, hebká a nadýchaná.

Spotrebič je zaradený do energetickej triedy A++.

  • Kód tovaru: 869991542680
  • EAN: 8003437231186
Množstvo
SKLADOM - Dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Sušička najvyššej kvality

Táto kondenzačná sušička umožní sušenie bielizne v kapacite až 8 kg. K dispozícii je 15 sušiacich programov. Veľkou výhodou je motor s dlhou životnosťou, ktorý je kvalitný, efektívny, tichý a spoľahlivý. Sušička je určená na sušenie všetkých typov bielizne. Vaša bielizeň bude skvele vysušená, hebká a nadýchaná. Sušička značky Whirlpool je tichá a tak ju môžete zapnúť v akýkoľvek čas napr. aj v noci. Ide o naozaj kvalitný spotrebič, ktorý zbaví bielizeň prachu, pachov alebo aj zvieracích chlpov. Spotrebič je zaradený do energetickej triedy A++, čo zabezpečuje nízku spotrebu energie.

Najvyšší výkon

Vďaka tepelnému čerpadlu bude Vaša bielizeň vysušená veľmi rýchlo aj pri nižšej teplote. Toto čerpadlo využíva zbytkové teplo, ktoré sa prinavracia späť do sušičky. Vďaka tomu čerpadlu dochádza aj k nízkej spotrebe energie. Sušiť môžete bavlnu, syntetiku, jemnú bielizeň, funkčnú bielizeň, vlnu. Táto sušička je vhodná aj pre menej technicky zdatný užívateľov, pretože jej ovládanie je veľmi jednoduché za pomoci centrálneho tlačidla si zvolíte program, prostredníctvom ktorého chcete bielizeň vysušiť. Na displeji sa Vám zobrazuje doba trvania sušiaceho cyklu.

Plnohodnotné funkcie

Funkcia Odloženého štartu Vám umožní nastaviť dobu sušenia na čas, ktorý Vám vyhovuje (napr. keď nie ste doma, ste v práci, alebo chcete využiť lacnejší nočný prúd, sušiť môžete aj v noci, keďže tento typ sušičky je extra tichý).
Sušička disponuje základnými sušiacimi programami, ale aj pridanými funkciami, ako je rýchle sušenie, extra jemné sušenie.
FreshCare zabezpečuje pravidelné prevetrávanie bielizne, a tak bude Vaša bielizeň vždy nadýchaná a voňavá. V prípade, že bielizeň nevyberiete hneď po skončení programu aj tak bude svieža, pretože až 6 hodín je v bubne sušičky osviežovaná vďaka prevetrávaniu. Zabraňuje to aj tvorbe baktérií.
Funkcia AutoCleaning zabezpečuje samočistenie filtra, pri každom cykle sa samovoľne čistí a sušenie bielizne je tak vždy dokonalé.

Základné vlastnosti

- tepelné čerpadlo,

- prehľadný displej,

- až 15 programov,

- pravidelné prevetrávanie bielizne,

- kvalitný motor,

- šetrné programy,

- automatické čistenie filtra,

- nízka spotreba energie.

Stiahnuť

TŠ Whirlpool FT M11 82Y EU

Technická špecifikácia Whirlpool FT M11 82Y EU

Stiahnuť (720.32k)

Návod Whirlpool FT M11 82Y EU

Skrátený návod na použitie Whirlpool FT M11 82Y EU

Stiahnuť (3.59M)
Energetická trieda:
A++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (g):
8
Funkcie:odložený štart, samočistiaci kondenzátor, zvukový signál, FreshCare - prevzdušnenie bielizne
Programy:15 programov: Eco bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Jemná bielizeň, Extra jemná bielizeň, Vlna, Program pre farebnú bielizeň, Veľké kusy bielizne, Prikrývky, Košele, Šport, Džínsy, Sušenie pre ľahké žehlenie, Prevzdušnenie
Displej:áno - LED
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 64
Výška (mm):
849
Šírka (mm):
595
Hĺbka (mm):
649
Váha (kg):
47,5