• Darček
Thomson THS815
  • Thomson THS815

Satelitný prijímač Thomson THS815

49,40 €

Satelitný prijímač Thomson THS815 má zabezpečené vysielanie prostredníctvom tunera DVB-S2 s FULL HD rozlíšením. Pamäťová kapacita siaha až do uloženia 4 000 (televíznych a rádiových staníc).

Podporuje funkciu PVR (nahrávanie na pevný disk) a súčasťou je aj čítačka kariet IRDETO.

K dispozícii je aj funkcia FastScan, ktorá zabezpečuje rýchle a jednoduché ladenie programov. Zaujímavosťou je tiež EPG sprievodca až na 14 dní dopredu.

  • Kód tovaru:
  • EAN: 8717185449600

Balenie obsahuje

Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Satelitný prijímač s kvalitným tunerom

Satelitný prijímač Thomson THS815 má zabezpečené vysielanie prostredníctvom tunera DVB-S2 s FULL HD rozlíšením. Tento prijímač je kompatibilný so zvukovým MP3, vizuálnymi JPG, JPEG, BMP a audiovizuálnymi formátmi.  Súčasťou je aj zabudovaná čítačka kariet IRDETO.

Užitočné funkcie

K dispozícii je funkcia FastScan, ktorá zabezpečuje rýchle a jednoduché ladenie programov. Programy sú automaticky aktualizované a prehľadne triedené.
EPG programový sprievodca dovoľuje prezerať programy, ktoré budú vysielané v TV až na 14 dní dopredu aj s krátkym popisom o danom programe.
Užitočnou je aj funkcia PVR (nahrávanie na pevný disk). V prípade, že si nemôžete pozrieť program, ktorý aktuálne vysiela televízia môžete si ho nahrať na pevný disk.

Vystúpy pre staršie aj novšie zariadenia 

Výstupov, ktorými satelitný prijímač disponuje je niekoľko: 1x USB výstup, 1x IR výstup, 1x LNB vstup, 1x S/PDIF, 1x SCART, 1x HDMI.
USB výstup, do ktorého môžete zapojiť USB zariadenie umožňuje prehrávať multimediálne obsahy v podporovaných zvukových, vizuálnych a audiovizuálnych formátoch.
Umožňuje pripojiť aj TV cez SCART výstup čo je výhodou pre staršiu generáciu. Novší HDMI výstup zas zaručuje rozlíšenie v najvyššej kvalite.

Vysoká pamätová kapacita

Pamäťová kapacita siaha až do uloženia 4 000 (televíznych a rádiových staníc). Tento satelitný prijímač dovoľuje vytvorenie až 8 obľúbených slotov pre obľúbené programy.
Satelitné zariadenie s takouto kapacitou je ponúkané za veľmi zaujímavú cenu a výhodou je aj jeho jednoduchý dizajn, ktorý nezaberie veľa miesta a je vkusný v každom interiéri.

Stiahnuť

Manuál Thomson THS815

Manuál Thomson THS815

Stiahnuť (1.07M)
Najvyššie rozlíšenie obrazu:Full HD 1080p
Kompresia/kodek:MPEG2, MPEG4/H.264
Tuner:
DVB-S/S2
Čítačka kariet:
Irdeto
Funkcie:TimeShift, nahrávanie, EPG, HDMI CEC
Výstupy:IR, S/PDIF, HDMI, SCART, USB
Formáty:MP3, OGG, FLAC, JPG, BMP
Farba:čierna
Výška (mm):
39
Šírka (mm):
170
Hĺbka (mm):
128