×
Ohrievač vody Tatramat OVK 80 L
  • Ohrievač vody Tatramat OVK 80 L

Ohrievač vody Tatramat OVK 80 L / PSH80WEL

257,00 €

Tatramat OVK 80 L je zaradený do produktovej rady OVK má okrúhle prevedenie a je známy celonerezovým ohrievacím telesom.

Je vyrobený pre pripojenie výmenníka tepla z ľavej strany.

Inštalácia tohto ohrievača je veľmi jednoduchá, vďaka univerzálnym závesom.

Súčasťou je viac stupňov ochrany prostredníctvom rôznorodých poistiek.

Celkový objem je 76 l.

Výkon výmenníka tepla je 10,3 kW.

  • Kód tovaru: 232811
  • EAN: 8581692328112
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Kombinovaný ohrievač s celonerezovým ohrievacím telesom

Tatramat OVK 80 L je zaradený do produktovej rady OVK má okrúhle prevedenie a je známy celonerezovým ohrievacím telesom. Je vyrobený pre pripojenie výmenníka tepla z ľavej strany. Vodu si môžete ohrievať vďaka celonerezovému ohrievaciemu telesu a rúrkovému výmenníku tepla. Kombinovaný ohrievač musíte inštalovať spolu s čerpadlom ústredného kúrenia, ktoré však nie je súčasťou dodania.

Jednoduchosť inštalácie

Tento kombinovaný ohrievač sa inštaluje vertikálne na stenu alebo nad vaňu. K dispozícii je univerzálny záves a ergonomicky tvarované úchyty. Máte aj možnosť nastavenia optimálnej teploty vody, podľa toho aký stupeň Vám vyhovuje. Vodu si regulujete prostredníctvom prevádzkového termostatu. Súčasťou je samostatný snímač pre externý zdroj tepla.

Viac účelové poistky

- poistka proti zamrznutiu vody: ak sa Váš bojler nachádza v chladnej miestnosti, nemusíte sa obávať zamrznutia vody. Ohrievač sa zapne, vtedy, keď teplota vody klesne pod 7°C. Ohrievacie teleso automaticky ohreje vodu na 20°C.
- poistka proti prehriatiu s možnosťou resetovania: ak by sa stalo, že by došlo k poruche, poistka odpojí ohrievací telesá od elektrického prúdu.
- obmedzenie maximálnej teploty: táto funkcia, Vám dáva možnosť nastaviť si maximálnu teplotu, ktorú chcete, aby bojler dosiahol.
- detská poistka: túto poistku uvítate najmä vtedy, ak máte doma malé deti, ktorým chcete znemožniť manipuláciu s týmto spotrebičom.
- krytie IP25:
spotrebič je odolný voči cudzím predmetom a kvapalinám. Ohrievač je chránený pred vniknutým napr. prstu, malého predmetu alebo tečúcou vodou.

Kvalitné materiály

Vďaka kvalitným materiálom, z ktorých je kombinovaný ohrievač vyrobený je zaručená dlhá životnosť. Ohrievacie teleso je celonerezové s nerezovou prírubou. K dispozícii je špeciálny smalt CoPro, ktorý bol vypálený až pri teplote 850°C. Bojler je chránený proti korózii, vďaka anódovej ochrane. Zaručená je aj nízka spotreba energie, pretože ohrievač vody je vybavený tepelnou plyuretánovou izoláciou.

Komfortná prevádzka

V spotrebiči sa nachádza vysoká koncentrácia zmiešanej teplej vody. Doba ohrevu je veľmi krátka, vďaka čomu už nemusíte dlho čakať na teplú vodu, ale máte ju v krátkom čase k dispozícii. Teplotu vody si môžete vizuálne kontrolovať prostredníctvom termostatu. Je tu aj možnosť napojenia na cirkuláciu.

Základné vlastnosti

- nízka spotreba energie,

- dlhodobá životnosť,

- spoľahlivá prevádzka,

- kvalitné materiály,

- rýchloohrev,

- vertikálna montáž,

- viac stupňov ochrany,

- tepelná izolácia.

Stiahnuť

Návod Tatramat OVK - LOVK

Návod na použitie a inštaláciu Tatramat OVK - LOVK

Stiahnuť (10.43M)

TŠ Tatramat OVK

Technická špecifikácia Tatramat OVK

Stiahnuť (614.96k)
Prevedenie:Kombinovaný vertikálny
Farba:
Biela
Výška (mm):853
Šírka (mm):510
Hĺbka (mm):510
Objem (l):76
Výkon: (kW):10,3
Energetická trieda:B