×
  • -10%
Kombinovaný sporák Mora K 865 BW
  • Kombinovaný sporák Mora K 865 BW

Kombinovaný sporák Mora K 865 BW

264,60 € Zľava 10%
ZĽAVA KONČÍ UŽ ZA:

Kombinovaný sporák kvalitnej značky MORA Vám zaručí nízku spotrebu energie, vďaka tomu, že je zaradený do energetickej triedy A.

K dispozícii máte 4 plynové horáky so stabilnou dvojdielnou mriežkou.

Vnútorný objem rúry je 62 l.

Súčasťou je aj bezpečnostná poistka STOP GAS.

  • Kód tovaru: 466071
  • EAN: 8590371054952
Množstvo
Na externom sklade - dodanie 2 až 4 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Kombinovaný sporák s vyššou kapacitou

Tento sporák MORA K865BW dosahuje vnútorný objem 62 l, čo určite uvíta väčšia rodina, v ktorej dochádza k pečeniu väčšieho množstva jedla. Tvar rúry je inšpirovaný tradičnými pecami na drevo, vďaka ktorému prúdi vzduch vo vnútri rovnomerne a tak nedochádza k miešaniu vôní a chutí ak pečiete aj viac druhov jedál naraz.

Sporák s nízkou spotrebou energie

S týmto kvalitným sporákom bude postarané aj o nízku spotrebu energie, vďaka energetickej triede A, čím šetríte aj Váš rodinný rozpočet. V hornej časti sporáka sa nachádzajú 4 plynové horáky, na ktorých je umiestnená dvojdielna stabilná mriežka, ktorá zaručí stabilné varenie. V spodnej časti nájdete praktický úložný priestor, v ktorom môžete skladovať pekáče, plechy či iné kuchynské náradie.

Programy na pečenie

Horný a spodný ohrev, malý elektrický gril, elektrický gril, elektrický gril s ventilátorom, spodný ohrev a kruhové teleso s ventilátorom, kruhové teleso s ventilátorom, spodný ohrev s ventilátorom, ohrev tanierov, rozmrazovanie, rýchle predhriatie rúry.

Kvalitné funkcie

K dispozícii máte bezpečnostnú poistku STOP GAS, s ktorou sa nemusíte obávať o bezpečnosť Vašej domácnosti. Ak by došlo k náhlemu uhaseniu plameňa na plynovom horáku, táto poistka automaticky zastaví prívod plynu.
S ECO Clean funkciou máte zabezpečené jednoduché a ekologické čistenie rúry bez použitia chemických čistiacich prostriedkov, stačí do pekáča naliať pol litra vody a za 30 min. máte dokonale čistú rúru.
Pri vyberaní jedla z rúry sa už nikdy nepopálite, pretože rúra disponuje chladnými dvierkami, ktoré sú vyrobené z dvojitého skla.

Základné vlastnosti

- nízka spotreba energie,

- veľká kapacita,

- stabilita varenie,

- ochrana proti popáleniu,

- praktický úložný priestor,

- bezpečnostná poistka,

- jednoduchá a ekologická údržba.

Stiahnuť

TŠ Mora K 865 BW

Technická špecifikácia Mora K 865 BW

Stiahnuť (310.35k)

Návod Mora K 865 BW

Návod na použitie Mora K 865 BW

Stiahnuť (1.49M)
Typ:
kombinovaný
Energetická trieda:
A
Počet platničiek:
4
Objem rúry (l):
62
Napätie (V):230
Chladné dvierka rúry:áno
Ovládanie rúry:integrované zapaľovanie pomocou gombíkov
Regulácia teploty:50 - 275°C
Funkcie:bezpečnostná poistka STOP GAS, ECO Clean.
Programy:
horný a spodný ohrev, malý elektrický gril, elektrický gril, elektrický gril s ventilátorom, spodný ohrev a kruhové teleso s ventilátorom, kruhové teleso s ventilátorom, spodný ohrev s ventilátorom, ohrev tanierov, rozmrazovanie, rýchle predhriatie rúry.
Výška (mm):850
Šírka (mm):
500
Hĺbka (mm):600