• Znížená cena
Set práčka LG F94J7VY1W + Sušička bielizne RC81EU2AV4W
  • Set práčka LG F94J7VY1W + Sušička bielizne RC81EU2AV4W

Set Práčka LG F94J7VY1W + Sušička bielizne RC81EU2AV3W

1 374,50 €
1 099,60 € Zľava 20%
ZĽAVA KONČÍ UŽ ZA:

Ide o kombinovaný set dvoch spredu plnených spotrebičov (práčka LG F94J7VY1W a sušička RC81EU2AV3W), ktoré zabezpečujú nízku spotrebu energie. Obidva spotrebiče sú zaradené do energetickej triedy A +++.

Tieto spotrebiče sú vhodné aj pre väčšie rodiny, pretože disponujú kapacitou bielizne (práčka až 9 kg a sušička  8 kg).

Veľkou výhodou je nízka hlučnosť oboch spotrebičov a zaujímavé funkcie, ktoré robia tieto spotrebiče výnimočnými. Veľmi obľúbenou je funkcia Odloženého štartu.

Maximálna rýchlosť otáčok žmýkania je 1400/min.

  • Kód tovaru: SETF94J7VY1WRC91U2AV3W
  • EAN: 8806084242426
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

SET dvoch spredu plnených spotrebičov

Ide o kombinovaný set dvoch spredu plnených spotrebičov (práčka a sušička), ktoré zabezpečujú nízku spotrebu energie. Obidva spotrebiče sú zaradené do energetickej triedy A +++. Tieto spotrebiče sú vhodné aj pre väčšie rodiny, pretože disponujú kapacitou bielizne (práčka až 9 kg a sušička  8 kg). Veľkou výhodou je nízka hlučnosť oboch spotrebičov a zaujímavé funkcie, ktoré robia tieto spotrebiče výnimočnými. Veľmi obľúbenou je funkcia Odloženého štartu. Maximálna rýchlosť otáčok žmýkania je 1400/min.

Unikátna technológia

Vďaka 6 pohybom bubna dochádza k rovnomernému rozloženiu pracieho prostriedku, a tak bude Vaša bielizeň vždy čistá, svieža, jemná a nadýchaná.
TurboWash technológia zabezpečí aktívne sprchovanie čistou vodou, šetrí energiu, čas a vodu. Dochádza k zníženiu spotreby energie až o 15 % a k zníženiu vody až o 40 %.
Vďaka parnému systému sú z Vašej bielizne odstraňované všetky alergény, baktérie, mikroorganizmy a iné nežiaduce častice. Je to veľká výhoda najmä pre alergikov alebo keď máte v domácnosti malé deti.
Technológia SmartDiagnosis dokáže diagnostikovať problém práčky už v rannej fáze, čím predchádzate komplikáciám a šetríte Vaše financie.
Výhodou je aj ovládanie práčky pomocou telefónu alebo tabletu v prípade, že sa pripojíte na WiFi sieť. Vďaka tejto možnosti môžete sťahovať aj nové pracie programy.
Funkcia Odloženého štartu zabezpečuje nastavenie doby prania na čas, ktorý Vám vyhovuje (napr. keď ste v práci alebo chcete prať na lacnejší nočný prúd).

Pranie rôznych druhov bielizne

Môžete prať bielizeň, ktorá je vyrobená z bavlny, vlny, syntetiky rôzne športové oblečenie, detské oblečenie, posteľnú bielizeň a iné ....

Dokonalé sušenie bielizne

Súčasťou tejto sušičky je invertovaný motor s tepelným čerpadlom, ktoré umožňuje reguláciu teploty sušenia, na základe toho v akom stave vlhkosti sa bielizeň nachádza.

Zaujímavé funkcie

Súčasťou sušičky je antialergická funkcia, ktorá zbavuje bielizeň mikroorganizmov, baktérií, alergénov a všetkých nežiaducich častíc.
Na LCD displeji sa dozviete, či je potrebné vyčistiť filter, ktorý je súčasťou sušičky. Na displeji sa zobrazuje čas, koľko ešte bude trvať sušenie.
Vďaka funkcii SmartThinq môžete sušičku ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilného telefónu, ktorý si pripojíte k Wifi.
Obojsmerné otáčanie bubna zabezpečí to, že bielizeň nie je pokrčená a obľúbené oblečenie si môžete rovno obliecť alebo uložiť do skrine.

Stiahnuť

Návod LG RC81EU2AV4W

Návod na použitie LG RC81EU2AV4W

Stiahnuť (14.41M)

Návod LG F94J7VY1W

Návod na použitie LG F94J7VY1W

Stiahnuť (44.57M)

Práčka LG F94J7VY1W

Energetická trieda:
A+++
Kapacita prania (kg):
9
Max. počet otáčok (ot/min):
1400
Funkcie:6 pohybov bubna, Turbo Wash, Parná funkcia, Smart Diagnosis, Odložený štart.
Programy:bavlna, syntetika, vlna, športové oblečenie, detské oblečenie, posteľná bielizeň.
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:áno
Hlučnosť (dB): 53
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
600
Hĺbka (mm):
560
Váha (kg):
66

Sušička RC81EU2AV4W

Energetická trieda:
A++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (kg):
8
Funkcie:Antialergická funkcia, Smart Thing, Obojsmerné otáčanie bubna.
Programy:Bavlna, Syntetika, Mix, Vlna, Hodváb, Posteľné prádlo, Jednoduché žehlenie, Športové oblečenie, Vonkajšie oblečenie, Prikrývka
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:áno
Hlučnosť (dB): 62
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
600
Hĺbka (mm):
690
Váha (kg):
56

Mohlo by vás zaujať aj