×
Sušička bielizne LG RC81EU2AV3W
  • Sušička bielizne LG RC81EU2AV3W

Sušička bielizne LG RC81EU2AV3W

569,00 €

Táto kvalitná sušička od značky LG RC81EU2AV3W patrí do energetickej triedy A+++, ktorá zabezpečí nízku spotrebu energie.

Bubon sušičky disponuje kapacitou až 8kg bielizne.

Sušička zabezpečuje jemnosť, nadýchanosť a kvalitné vysušenie bielizne.

K dispozícií je dotykový displej.

Sušička ponúka na výber zo 14 sušiacich programov (ďalšie je možné stiahnuť mobilnú aplikáciu LG Smart ThinQ).

  • Kód tovaru: RC81EU2AV3W
  • EAN: 8806087924374
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Nízke náklady so zaručenou kvalitou

Táto kvalitná sušička od značky LG patrí do energetickej triedy A+++, ktorá zabezpečí nízku spotrebu energie. Vašu bielizeň môžete dať sušiť kedykoľvek, pretože jej prevádzka je veľmi tichá. Bubon sušičky disponuje kapacitou až 8kg bielizne. Sušička zabezpečuje jemnosť, nadýchanosť a kvalitné vysušenie bielizne.K dispozícií je dotykový displej.

Moderné technológie

Sušička ponúka na výber zo 14 sušiacich programov (ďalšie je možné stiahnuť cez mobilnú aplikáciu LG Smart ThinQ). Na výber máte z ďalších 13 programov a 3 možnosti sušenia. Vďaka tejto aplikácii môžete vysušiť akýkoľvek typ bielizne. V prípade, že je táto aplikácia pripojená na Wifi môžete sušičku ovládať na diaľku cez mobilný telefón. Výhodou je aj to, že máte prehľad o spotrebe elektrickej energie.  Ďalšou vymoženosťou je osvetlený bubon, a tak máte prehľad čo v sušičke máte. Disponuje invertovaným tepelným čerpadlom, ktoré zabezpečuje nízku spotrebu energie.

Viaceré funkcie na jednom mieste

Vďaka funkcii Odloženého štartu môžete dobu sušenia nastaviť na čas, ktorý Vám vyhovuje (napr. keď nie ste doma a ste v práci, a keď sa vrátite chcete mať Vašu bielizeň dokonale vysušenú a sviežu).
Eco HybridTM zabezpečí počas sušenia šetrenie energie alebo času. Ak sa ponáhľate môžete si skrátiť dobu sušenia alebo ak chcete šetriť energiu zvolíte si úsporu energie. Všetko závisí, len od Vašich požiadaviek.
Čistenie sušičky nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka samočistiacemu kondenzátoru, ktorý sa sám preplachuje prúdom vody bude vždy bielizeň čistá. Čistenie prebieha trikrát počas cyklu.
V prípade, že si zvolíte sušenie na nižšiu teplotu zamedzí do krčivosti a bielizeň si môžete uložiť rovno do skrine alebo dať na seba bez použitia žehličky. Spotrebič disponuje aj funkciou BAF, ktorá zbavuje bielizeň alergénov.

Základné vlastnosti

- úspora energie a času,

- samovoľné čistenie kondenzátoru,

- zbavuje alergénov,

- nízka hlučnosť,

- detská poistka,

- 14 sušiacich programov: bavlna, synetika, zmiešaná bielizeň, uteráky, posteľná bielizeň, vlna, športové oblečenie, jemná bielizeň.

Stiahnuť

Návod LG RC81EU2AV3W

Návod na použitie LG RC81EU2AV3W

Stiahnuť (14.41M)

TŠ LG RC81EU2AV3W

Technická špecifikácia LG RC81EU2AV3W

Stiahnuť (275.24k)
Energetická trieda:
A+++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (kg):
8
Funkcie:automatické čistenie filtra, zvukový signál, osvetlenie bubna, Smart Diagnosis, Detská poistka, Smart ThinQ, odložený štart
Programy:14 programov: Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Prikrývky, Uteráky, Pre alergikov, Rýchly 30, Športové oblečenie, Jemná bielizeň, Sušenie na sušiaku, Chladný vzduch, Teplý vzduch
Displej:áno - LED
Ovládanie mobilom:áno
Hlučnosť (dB): 62
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
600
Hĺbka (mm):
690
Váha (kg):
56