×
  • -15%
Set Práčka LG FW84J6TY0 + Sušička bielizne LG RC81EU2AV4Q
  • Set Práčka LG FW84J6TY0 + Sušička bielizne LG RC81EU2AV4Q

Set Práčka LG FW84J6TY0 + Sušička bielizne LG RC81EU2AV4Q

969,00 € Zľava 15%
ZĽAVA KONČÍ UŽ ZA:

Ide o kvalitný set dvoch spotrebičov Práčky LG FW84J6TY0 a Sušičky bielizne LG RC81EU2AV4Q, ktorý je výborným pomocníkom a uľahčí prácu v domácnosti.

Obidva spotrebiče sú zaradené do energetickej triedy A +++, čím je zaručení nízka spotreba energie.

Kapacita bielizne pri práčke aj sušičke je až 8 kg.

Spredu plnená práčka dosahuje maximálnu rýchlosť otáčok 1400/min.

S týmito spotrebičmi máte zaručenú tichú prevádzku, pretože práčka pri praní má maximálnu hlučnosť len 55 dB a hlučnosť sušenia je 64 dB.

Vďaka LED displeju máte k dispozícii prehľadné informácie o praní a sušení.

  • Kód tovaru: SETFW84J6TY0RC81EU2AV4Q
  • EAN:
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Kvalitný Set dvoch spotrebičov

Ide o kvalitný set dvoch spotrebičov Práčky LG FW84J6TY0 a Sušičky bielizne LG RC81EU2AV4Q, ktorý je výborným pomocníkom a uľahčí prácu v domácnosti. Ak potrebujete vyprať a vysušiť väčšie množstvo bielizne, tieto dva spotrebiče sú pre Vás, ako stvorené. Bielizeň budete mať vždy kvalitne vypratú a suchú. Keď vyberiete bielizeň zo sušičky môžete si ju rovno uložiť do skrine alebo obliecť.

S práčkou ušetríte peniaze, energiu a miesto

Spredu plnená práčka je zaradená do energetickej triedy A +++, čím je zaručená nízka spotreba energie. Určite každý užívateľ uvíta, ak môže ušetriť nejaké peniaze na spotrebe energie. Keďže ide o set, ktorý môžete položiť na seba, šetrí to aj miesto vo Vašej kúpeľni. Tento set zložený z práčky a sušičky je vhodný aj do menšej kúpeľne.

Znížte vibrácie a hluk

Súčasťou práčky je invertorový motor, ktorý funguje na priamy pohon. Vďaka tomuto motoru máte zaručenú tichú a spoľahlivú prevádzku, pretože motor je jeden z najkvalitnejších na trhu. Prevádzka tejto práčky Vás nebude za žiadnych okolností rušiť, pretože jej hlučnosť pri praní je len 55 dB. Hlučnosť pri žmýkaní taktiež nie je vysoká, je len 72 dB.

Prvotriedna dezinfekcia

Vďaka programu Allergy Care, ktorý využíva najmä vodu a teplo na vytvorenie dezinfekčnej pary, ktorá je k Vašej bielizni maximálne šetrná. Tento program uvítate najmä vtedy, ak máte v domácnosti malé deti alebo alergikov, pretože dochádza k zníženiu alergénov a iných nežiaducich častíc až o 99,9 %. S touto spredu plnenou práčku bude Vaša domácnosť vždy zdravá a svieža.

Moderná technológia

Spredu plnenú práčku môžete ovládať aj na diaľku cez Wifi sieť. Vďaka technológii NFC si môžete sťahovať napr. ďalšie pracie programy, ktoré Vám skvalitnia pranie. Ak má práčka nejaký problém s touto technológiou ho dokážete diagnostikovaťv rannej fáze, a tak predchádzate závažnejším problémom.

Špičková funkčnosť

Tento spotrebič Vám umožňuje vložiť bielizeň do práčky aj počas pracieho cyklu. Často sa stáva, že zabudnete pridať do práčky nejakú drobnú bielizeň napr. ponožky alebo spodnú bielizeň a bez problémov ju viete do práčky ešte prihodiť. Všetko je to veľmi jednoduché, stačí stlačiť tlačidlo pridať bielizeň.
Bubon práčky sa dokáže pohybovať rôznymi smermi, vďaka pohonu 6 Motion Direct Drive, a tak bude Vaše bielizeň dokonale čistá a voňavá.

Pracie programy

- bavlna,

- syntetika,

- prikrývky,

- športové oblečenie,

- zmiešaná bielizeň.

Sušička, ktorá zníži spotrebu energie

Ide o sušičku LG RC81EU2AV4Q, ktorá je zaradená do tej najúspornejšej energetickej triedy A +++, čím je zaručená výrazne nízka spotreba energie. Sušička Vás nebude svojou prevádzkou za žiadnych okolností rušiť, pretože jej hlučnosť je veľmi tichá, a to iba 64 dB. Ak sa rozhodnete sušiť bielizeň v sušičke vo večerných hodinách, máte zaručené, že sušička svojou prevádzkou nebude nikoho obmedzovať.

Redukcia alergénov

Ak vo Vašej domácnosti žijú malé deti alebo alergici, táto sušička bielizne vyrieši všetky problémy s dýchacími cestami, ktoré môžu byť spôsobené rôznymi roztočmi alebo alergénmi. Vďaka tejto sušičke dochádza k zníženiu tvorby alergénov a iných nežiaducich častíc až o 99,9%. Sušička je vybavená tepelným čerpadlom, ktoré zaručí, že Vaša bielizeň nebude nikdy pokrčená.

Maximálna čistota

Sušička je vybavená automatickým čistením kondenzátora, čo zabezpečuje pravidelné prúdenie vzduchu a čistenie je automatické a tak sa nemusíte trápiť s manuálnym čistením, čím ušetríte hlavne čas. Ďalšou výhodou je duálny filter, ktorý zachytáva všetky nečistoty z bielizne, a tak je nielen bielizeň, ale aj sušička dokonale čistá.

Sušiace programy

- zmiešaná bielizeň,

- športové oblečenie,

- vlna,

- bavlna,

- rifľovina,

- jemná bielizeň.

Automatické nastavenie sušenia

Spredu plnená sušička dokáže diagnostikovať mieru vlhkosti bielizeň, a na základe toho si nastaví čas, ktorý je potrebný, aby bola bielizeň kvalitne vysušená. Sušička sa dokonale prispôsobí Vášmu priestoru, ktorý máte k dispozícii, pretože dvere si môžete nainštalovať vpravo alebo vľavo.

Moderná technológia Smart Thinq

S inteligentnou technológiou Smart Thinq, dokážete ovládať sušičku bielizne na diaľku. Ak ste pripojený na WiFi sieť, sťahovanie nových programov a rôznych inovácií nie je žiaden problém. Ovládať a monitorovať sušičku môžete kedykoľvek a kdekoľvek. Sušička bielizne je navrhnutá tak, aby šetrila čas a peniaze.

Kľúčové vlastnosti

- nízka spotreba energie,

- tichá prevádzka,

- diagnostikovanie problémov v rannej fáze,

- ovládanie cez WiFi sieť,

- kvalite vyžehlená bielizeň,

- vždy čistá a svieža bielizeň,

- zníženie alergénov a roztočov,

- špičková prevádzka,

- kvalitné motory.

Práčka LG F94J7VY1W

Energetická trieda:
A+++
Kapacita prania (kg):
8
Max. počet otáčok (ot/min):
1400
Funkcie:Invertorový motor, Allergy Care, NFC technológia, dodatočné vloženie bielizne, reverzný chod bubna.
Programy:bavlna, syntetika, prikrývky, športové oblečenie, zmiešaná bielizeň.
Displej:áno - LED
Ovládanie mobilom:áno
Hlučnosť (dB): 55
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
600
Hĺbka (mm):
560
Váha (kg):
63

Sušička RC81EU2AV4W

Energetická trieda:
A+++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (kg):
8
Funkcie:Antialergická funkcia, automatické čistenie, duálny filter, automatické nastavenie času sušenia, Smart Thinq.
Programy:Zmiešaná bielizeň, športové oblečenie, vlna, bavlna, rifľovina, jemná bielizeň.
Displej:áno - LED
Ovládanie mobilom:áno
Hlučnosť (dB): 64
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
600
Hĺbka (mm):
690
Váha (kg):
56