×
  • -10%
Kávovar Krups KP1205 MINI ME
  • Kávovar Krups KP1205 MINI ME

Kávovar Krups KP1205 MINI ME

94,50 € Zľava 10%
ZĽAVA KONČÍ UŽ ZA:

Ide o kávovar KRUPS KP1205 MINI ME, ktorý je určený na kapsule.

Disponuje tlakom až 15 barov.

Príkon má 1500 W.

Objem nádoby na vodu je 0,8 l.

Súčasťou je automatický dávkovací systém.

Ak je kávovar 5 minút v nečinnosti automaticky sa vypne.

Na výber máte zo širokého spektra studených aj teplých nápojov.

  • Kód tovaru: KP12053CE
  • EAN:
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Kapsľový kávovar s kvalitným výkonom

Ide o kávovar KRUPS KP1205 MINI ME, ktorý je určený na kapsule. Disponuje tlakom až 15 barov. Káva Vám bude chutiť, ako od profesionálneho baristu. Ak si radi dávate kávičku v kaviarni, tak tento kávovar je pre Vás, ako stvorený. Príkon má 1500 W. Ide o kávovar kompaktných, menších rozmerov, ale kvalitnú kávu máte pripravenú za niekoľko sekúnd.

Jednoduchá príprava kávy

Na kapsulách od značky Dolce Gusto je vždy uvedené koľko vody je potrebnej na prípravu nápoja. Na kávovari si jednoducho nastavíte množstvo vody, podľa kapsule. Prúd vody sa potom automaticky zastaví a vy tak predchádzate pretečeniu. Nádobu, ktorá je určená na vodu naplníte, kávovar zapnete a necháte ho 30 sekúnd nahrať a páčkou spustíte prípravu kávy.

Rozmanitosť nápojov

Na výber máte zo širokého spektra zaujímavých nápojov, vyberie si naozaj každý. Môžete si vybrať z rôznych druhov káv, ako je Espresso, lungo, barista, latté machiatto, cappuccino, cortado. Na svoje si prídu aj malé deti, pretože k dispozícii sú nápoje, ako je horká čokoláda, kakaové nápoje alebo nesquik. Pre veľkých milovníkov Chai Tea Latte si môžete vychutnať aj túto novinku.

Prečo sa rozhodnúť pre kapsľový kávovar

V kapsulách sa nachádza pomletá káva, ktorá je hermeticky uzavretá, a tým nedochádza k úniku arómy. Kapsule sú plnené 100 % arabikou, tej najvyššej kvality. Výhodou je, že kapsule na prípravu cappuccina obsahujú sušené mlieko.

Príprava teplých aj studených nápojov

S týmto nápojom si môžete pripraviť aj teplé aj studené nápoje. Zo studených nápojov si môžete pripraviť ľadové čaje, ľadové kávy či frappé. Tieto nápoje uvítate najmä v horúcich letných mesiacoch. To či chcete teplý alebo studený nápojov ovládate páčkou na kávovari, ktorú si zapnete buď doprava alebo doľava.

Čistota na prvom mieste

Ak ste znechutený nežistotou z kávy, ktorá zostáva napr., ak máte pákový kávovar. S týmto kávovarom nečistotám predchádzate. Kapsulu, ktorú si vložíte do kávovaru stačí jednoducho vybrať a vyhodiť. Tým, že je hermeticky uzatvorené nedostanú sa z nej čistoty kávy. Všetky časti kávovaru je možné jednoducho umyť pod prúdom vody. Súčasťou kávovaru je odkvapkávacia tácka, ktorú môžete nastaviťdo troch polôh, podľa toho, akú veľkú kávu chcete mať.

Základné vlastnosti

- kvalitný tlak až 15 barov,

- dokonalá čistota,

- hermeticky uzatvorené kapsule,

- možnosť nastavenia veľkosti kávy,

- možnosť prípravy aj teplých aj studených nápojov,

- široká ponuka nápojov,

- kompaktné rozmery.

Typ kávovaru:
Kapsulový
Kapacita zásobníka na vodu (l):
0,8
Tlak (bar):15
Príkon (W):1500
Displej:
Nie
Typ kapsúl:
NESCAFÉ® Dolce Gusto®
Funkcie:
Odkvapkávací systém, automatické vypnutie, režim úspory energie
Výška (mm):
390
Šírka (mm):
260
Hĺbka (mm):
190
Hmotnosť (kg):
3