Používaním nášho webu súhlasíš s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

VU+ Solo SE V2 black 2x DVB-S2 tuner (Twin Tuner) - White

Nové

VU+ Solo SE V2 je linuxový satelitný prijímač s dvoma univerzálnymi čítačkami kariet, FULL HD, LINUX OS, 2x vymeniteľný DVB-S/S2 tuner, 1x CI slot, multimediálny prehrávač, internetové aplikácie, alfanumerický displej, možnosť inštalácie interného HDD, univerzálny diaľkový ovládač, funkcia PIP, Split Screen a pod.

Táto verzia je vybavená jedným twin DVB-S2 tunerom v bielej farbe

Viac detailov

142,00 €

Zoznam

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet
Počet tunerovDvojtunerový a viactunerový
Tuner2x DVB-S/S2
Veľkosť prijímačaMini (menšie rozmery)
Video rozlíšenieFULL HD 1080p
Operačný systémotvorený linux
Čítačka kariet1x univerzálna
CI slot pre CA modul1x áno
ProcesorBroadcom 7356 1,3 GHz, 1GB RAM, 256MB Flash
Nahrávanieviac ako 3 programy naraz
Podporované formátyMP3,MP4, AVI, XVID,DIVX, DIVX HD, MKV, TS, MOV, MP3, AC3, DTS, FULL HD MKV video 1080p s bitrate až 40Mbps
Možnosť inštalácie interného/externého diskuÁno
Pripojenie do internetovej sieteÁno
Podpora WiFiÁno
Ovládanie smartfónomÁno
Podpora zdieľania 1 kartyÁno
DisplejŽiadny, iba LED dióda
Vstupy/ výstupyLNB IN, LOOP OUT, LAN, 2x USB, HDMI, eSATA, RS232/IR konektor pre IR čidlo, S/PDIF optický, kompozitný výstup, vstup pre externé napájanie
Pripojenie k starším TVÁno
DiSEqC1.0/USALS
Funkcieteletext, EPG, OSD, titulky, PVR, Timeshift, rýchle prepínanie, podpora pluginov, PIP, Blindscan, Hbb TV, možnosť inštalácie interného HDD, podpora wifi, aktualizácia fw cez USB alebo internet
Funkcia PIP/PIGÁno
Fastscan / DMC (automatické dolaďovanie programov)Nie
12V napájanieÁno
Farba prijímačaBiela
Priemerná doba vybavenia reklamácie15-30 dní
Rozmery210x145x40mm

VU+ Solo SE V2 je  satelitný  FULL HD prijímač, ktorý je vybavený dvoma satelitnými vymeniteľnými DVB-S/S2 tuneromi.  Prijímač Vám umožní sledovanie voľných i kódovaných programov.  Má zabudovanú jednu programovateľnú čítačku kariet, ktorú je možné upraviť na univerzálnu. Následne prijímač dokáže spolupracovať s kartami Skylink, kartami výmena M7, kartami Freesat by UPC Direct a rôznymi ďalšími kartami od iných providerov. V prijímači nie je možné použiť nové karty M7 Standard (kompatibilita je možná jedine s použitím CA modulu s Irdeto čítačkou).  Vo výbave je CI slot pre použitie CA modulu.

Prijímač umožňuje nahrávanie súčasne až 5 SD programov alebo 3 HD programy z jedného transpondéra na USB kľúč alebo HDD. Dokáže Vám prehrať z USB zariadenia formáty MP3,MP4, AVI, XVID,DIVX, DIVX HD, MKV, TS, MOV, MP3, AC3, DTS, FULL HD MKV video 1080p s bitrate až 40Mbps. Možnosť inštalácie externého HDD do prijímača cez eSATA.

Pripojením k internetu môžete začať využívať internetové aplikácie.  Okrem predinštalovaného internetového prehliadača Opera, je možné využívať ďalšie prednastavené internetové aplikácie a tiež si môžete stiahnuť vaše obľúbené aplikácie do prijímača. Do internetovej siete sa pripojíte cez ethernet konektor, alebo pomocou wifi. Pri wifi pripojení nie je potrebné dokupovať žiadny wifi dongle, nakoľko prijímač má v sebe vstavané wifi. Prístroj VU+ Solo SE patrí k najvýkonnejším zariadeniam.  Poháňa ho procesor Broadcom 7356 o takte 1,3GHz, užívatelia ocenia veľkú pamäť 1GB RAM a 256 MB Flash.


Prínosom je Hbb TV. Hybridná televízia kombinuje TV vysielanie so širokopásmovým internetom. Platforma Hbb TV zjednocuje výrobcov prijímačov a vysielateľa s cieľom, aby interaktívne služby boli v televízoroch rôznych značiek a divák nemusel pri nákupe televízoru pátrať, ktorá služba mu bude fungovať a ktoré nie. Univerzálnosť zaručuje logo Hbb TV.

Funkcia PIP Vám umožní zobraziť súčasne 2 obrazy rôznych televíznych staníc z jednej frekvencie. Jeden televízny program je zobrazený na celú obrazovku a druhý program v zmenšenej veľkosti v rohu obrazovky. Novou funkciou je Split Screen, ide o podobnú funkciu ako je PIP - dva programy súčasne na jednej obrazovke s tým rozdielom, že si môžete meniť pomer každého programu.

Prijímač posielame nakonfigurovaný s najnovším firmwareom a kompletnou programovou ponukou spoločnosti Skylink.


Balenie obsahuje:

 • satelitný prijímač VU+ Solo SE ,
 • diaľkový ovládač,
 • HDMI kábel,
 • AAA batérie do diaľkového ovládača,
 • externé IR čidlo,
 • napájací zdroj 12V/3A,
 • užívateľský návod.

Napísať recenziu

VU+ Solo SE V2 black 2x DVB-S2 tuner (Twin Tuner) - White

VU+ Solo SE V2 black 2x DVB-S2 tuner (Twin Tuner) - White

VU+ Solo SE V2 je linuxový satelitný prijímač s dvoma univerzálnymi čítačkami kariet, FULL HD, LINUX OS, 2x vymeniteľný DVB-S/S2 tuner, 1x CI slot, multimediálny prehrávač, internetové aplikácie, alfanumerický displej, možnosť inštalácie interného HDD, univerzálny diaľkový ovládač, funkcia PIP, Split Screen a pod.

Táto verzia je vybavená jedným twin DVB-S2 tunerom v bielej farbe

Napísať recenziu

Podobné produkty

 • 178,00 €
  178,00 €

  VU+ Solo 2  je Linuxový satelitný prijímač FULL HD s dvoma univerzálnymi čítačkami kariet. Dva satelitné DVB-S/S2 tunery. Možnosť nahrávania viacero programov súčasne. Prijímač má zabudovaný CI slot. Podpora wifi dongle. Možnosť inštalácie interného 2,5" HDD. Funkcie: Hbb TV, PIP, internetový prehliadač a rôzne internetové aplikácie. 

 • 130,00 €
  130,00 €

  Dreambox DM 525 predstavuje nový FULL HD linuxový satelitný prijímač, ktorý je vybavený BCM 73625 2000 MIPS procesorom s podporou H.265 HVEC. Jedným DVB-S2 tunerom, jedna UNI čítačka a jeden CI slot.Prijímač je na prednej strane vybavený indikátorom stavu s LED dotykovým...

Súvisiace produkty