Používaním nášho webu súhlasíš s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Vu+ Solo 2 Black

Nové

VU+ Solo 2  je Linuxový satelitný prijímač FULL HD s dvoma univerzálnymi čítačkami kariet. Dva satelitné DVB-S/S2 tunery. Možnosť nahrávania viacero programov súčasne. Prijímač má zabudovaný CI slot. Podpora wifi dongle. Možnosť inštalácie interného 2,5" HDD. Funkcie: Hbb TV, PIP, internetový prehliadač a rôzne internetové aplikácie. 

Viac detailov

178,00 €

Zoznam

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet
Počet tunerovDvojtunerový a viactunerový
Tuner2x DVB-S/S2
Veľkosť prijímačaŠtandard (klasické rozmery)
Video rozlíšenieFULL HD 1080p
Operačný systémotvorený linux
Čítačka kariet2x univerzálna
CI slot pre CA modul1x áno
ProcesorBroadcom 7356 1,3 GHz, 1GB RAM, 256MB Flash
Nahrávanieviac ako 3 programy naraz
Podporované formátyDIVX, XVID, MKV, AVI, FLV, MP3, JPEG, BMP, GIF, MP4
Možnosť inštalácie interného/externého diskuÁno
Pripojenie do internetovej sieteÁno
Podpora WiFiÁno
Ovládanie smartfónomÁno
Podpora zdieľania 1 kartyÁno
DisplejAlfanumerický
Vstupy/ výstupy2x LNB IN, LAN, 3x USB, HDMI, S/PDIF optický, TV Scart, RS232, kompozitný výstup, vstup pre externé napájanie
Pripojenie k starším TVÁno
DiSEqCPlná podpora DiSEqC 1.2, 13/18V, 0/22K
Funkcieteletext, EPG, OSD, titulky, PVR, Timeshift, rýchle prepínanie, podpora pluginov, PIP, Blindscan, Hbb TV, možnosť inštalácie interného HDD, podpora wifi, aktualizácia fw cez USB alebo internet
Funkcia PIP/PIGÁno
Fastscan / DMC (automatické dolaďovanie programov)Nie
12V napájanieÁno
Farba prijímačaČierna
Priemerná doba vybavenia reklamácie7 dní
Rozmery280x200x50mm

VU+ Solo 2  je  satelitný  FULL HD prijímač, ktorý je vybavený dvoma satelitnými DVB-S/S2 tunermi. Prijímač Vám umožní sledovanie voľných i kódovaných programov.  Má zabudované dve programovateľné čítačky kariet, ktoré je možné upraviť na univerzálne. Následne prijímač dokáže spolupracovať s kartami Skylink, kartami výmena M7, kartami Freesat by UPC Direct a rôznymi ďalšími kartami od iných providerov. V prijímači nie je možné použiť nové karty M7 Standard (kompatibilita je možná jedine s použitím CA modulu s Irdeto čítačkou).  Vo výbave je CI slot pre použitie CA modulu.


Prijímač umožňuje nahrávanie súčasne až 6 HD programov z dvoch transpondérov na USB kľúč alebo HDD. Dokáže Vám prehrať z USB zariadenia formáty DIVX, XVID, MKV, AVI, FLV, MP3, JPEG, BMP, GIF, MP4,... Možnosť inštalácie interného HDD do prijímača 2,5" HDD do 1 TB. Tu však možnosti prijímača nekončia.

Pripojením k internetu môžete začať využívať internetové aplikácie.  Okrem predinštalovaného internetového prehliadača Opera, je možné využívať ďalšie prednastavené internetové aplikácie a tiež si môžete stiahnuť vaše obľúbené aplikácie do prijímača. Do internetovej siete sa pripojíte cez ethernet konektor, alebo pomocou wifi. Pre wifi pripojenie je potrebné dokúpiť wifi dongle.  

Prístroj VU+ Solo 2 patrí k najvýkonnejším zariadeniam.  Poháňa ho procesor Broadcom 7356 o takte 1,3GHz, užívatelia ocenia veľkú pamäť 1GB RAM a 256 MB Flash.

Prínosom je Hbb TV. Hybridná televízia kombinuje TV vysielanie so širokopásmovým internetom. Platforma Hbb TV zjednocuje výrobcov prijímačov a vysielateľa s cieľom, aby interaktívne služby boli v televízoroch rôznych značiek a divák nemusel pri nákupe televízoru pátrať, ktorá služba mu bude fungovať a ktoré nie. Univerzálnosť zaručuje logo Hbb TV.

Funkcia PIP Vám umožní zobraziť súčasne 2 obrazy rôznych televíznych staníc z rôznych frekvencie. Jeden televízny program je zobrazený na celú obrazovku a druhý program v zmenšenej veľkosti v rohu obrazovky.  

Prijímač má podsvietený alfanumerický displej, ktorý zobrazuje aj názvy staníc. 

Prijímač posielame nakonfigurovaný s najnovším firmwareom a kompletnou programovou ponukou spoločnosti Skylink.

.

Balenie obsahuje:

  • satelitný prijímač VU+ Solo 2,
  • diaľkový ovládač,
  • HDMI kábel,
  • AAA batérie do diaľkového ovládača,
  • sata kábel a skrutky pre inštaláciu interného disku,
  • napájací zdroj 12V/3A.

Napísať recenziu

Vu+ Solo 2 Black

Vu+ Solo 2 Black

VU+ Solo 2  je Linuxový satelitný prijímač FULL HD s dvoma univerzálnymi čítačkami kariet. Dva satelitné DVB-S/S2 tunery. Možnosť nahrávania viacero programov súčasne. Prijímač má zabudovaný CI slot. Podpora wifi dongle. Možnosť inštalácie interného 2,5" HDD. Funkcie: Hbb TV, PIP, internetový prehliadač a rôzne internetové aplikácie. 

Napísať recenziu

Podobné produkty

Súvisiace produkty