• Darček
GoSAT GS-7070PVRI
  • GoSAT GS-7070PVRI

Satelitný prijímač GoSAT GS-7070PVRI

98,00 €

Ide o najvybavenejší Full HD 1080i/p GoSAT GS-7070PVRi prijímač. Vysielanie je zabezpečované prostredníctvom dvoch tunerov s podporou hybridnej TV HbbTV.

Zabudované čítačka kariet IRDETO umožní prečítanie kariet Skylink a Freesat.

Rýchle a jednoduché ladenie programov zabezpečí funkcia FastScan, ktorá dokáže programy roztriediť do ôsmych skupín a výber poradia záleží len na užívateľovi. Umožňuje používanie OTT funkcií YouTube, online počasie, RSS správy.

  • Kód tovaru: 2611
  • EAN: 8595563714232

Balenie obsahuje

Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Najvybavenejší FULL HD prijímač

Ide o najvybavenejší Full HD 1080i/p GoSAT GS-7070PVRi prijímač. Vysielanie je zabezpečované prostredníctvom dvoch tunerov s podporou hybridnej TV HbbTV. Táto funkcia umožňuje sledovať také programy, ktoré televízne stanice vysielajú cez internet. OTT funkcie, ako YouTube, online počasie a RSS správy sú samozrejmosťou.

Funkcia FastScan uľahčí inštaláciu

Rýchle a jednoduché ladenie programov zabezpečí funkcia FastScan, ktorá dokáže programy roztriediť do ôsmych skupín a výber poradia záleží len na užívateľovi. Takže aj tento typ najvybavenejšieho satelitného prijímača je vhodný pre náročných aj menej technicky zdatných klientov.

Zaujímavá funkcia umožní prehrať multimediálne obsahy

Podpora funkcie PVR: nahrávanie až dvoch programov na pevný disk. V prípade ak si nechcete nechať utiecť viac programov, ktoré sú vysielané v televízii táto funkcia je pre Vás šitá na mieru. Umožňuje nahrávanie až dvoch obsahov na pevné disky a tretí môžete sledovať priamo vo Vašej TV.

Viac konektorov v jednom satelitnom prijímači

Pripojenie je možné cez: 1x HDMI výstup, 1x RCA výstup, 1x digitálny optický audio výstup, 2x USB výstup (na zadnom a bočnom paneli), 1x LAN výstup, 2x výstup pre DVB-S2, 1x výstup pre DVB-S2 pre slučku.
Pripojenie USB kľúča umožní prehrávať videá, hudbu, filmy, obrázky či fotografie.
Ethernetový kábel dokáže prepojiť Váš satelitný prijímač s internetom a tiež môžete sledovať zaujímavé obsahy alebo sa pripojiť na YouTube, pozrieť si počasie či zahrať zaujímavú hru.

Stiahnuť

Manuál GoSAT GS-7070PVRI

Manuál GoSAT GS-7070PVRI

Stiahnuť (3.29M)
Najvyššie rozlíšenie obrazu:Full HD 1080p
Kompresia/kodek:MPEG4/H.264
Tuner:
DVB-S2
Čítačka kariet:
Irdeto
Funkcie:TimeShift, PVR, EPG, FastScan, HDMI CEC
Výstupy:2x LNB IN, LNB OUT, LAN, USB, HDMI, RCA, S/PDIF
Formáty:AVI, MP4, MKV, WMV, MP3, BMP, JPEG
Farba:čierna
Výška (mm):
40
Šírka (mm):
250
Hĺbka (mm):
175