• Darček
GoSAT GS-7060
  • GoSAT GS-7060

Satelitný prijímač GoSAT GS-7060

85,00 €

GoSAT GS-7060 je satelitný prijímač, ktorý poskytuje Full HD 1800i/p kvalitu. 

Súčasťou satelitného prijímača je aj zabudovaná čítačka kariet IRDETO.

Aktualizácia Skylink a zapnutie funkcie FastScan umožňuje rýchlo a jednoduchú inštaláciu programov. Prijímač vie odhaliť zmeny programov.

  • Kód tovaru:
  • EAN: 8595563706350

Balenie obsahuje

Množstvo
SKLADOM - Dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Vysielanie vo FULL HD kvalite

GoSAT GS-7060 je satelitný prijímač, ktorý poskytuje Full HD 1800i/p kvalitu. Súčasťou je HDMI výstup, do ktorého môžete zapojiť HDMI kábel a tak je vysoká kvalita zaručená.

Inštalácia nie je zložitá

Tento satelitný prijímač je vhodný aj pre užívateľov, ktorí nie sú až tak technicky zdatní. Aktualizácia Skylink a zapnutie funkcie FastScan umožňuje rýchlo a jednoduchú inštaláciu programov. Prijímač je tak inteligentný, že dokáže odhaliť zmeny programov sám ich doladí a pomenuje.

Podpora zaujímavých funkcií

Satelitný prijímač má čítačku kariet IRDETO umiestnenú na bočnej strane. Podporuje aj funkciu nahrávania až dvoch programov a tretí môžete sledovať priamo v TV.
Elektronický sprievodca EPG Vám pomôže pri prehliadaní programov, ktoré sa budú v najbližšej dobe v televízii vysielať a môžete si ich pozrieť na prehľadnej časovej osi.
Funkcia HDMI CEC umožňuje zapnúť alebo vypnúť TV alebo prepnúť požadovaný vstup na TV.

Okrem týchto všetkých funkcií, prehráva aj multimediálne obsahy s formátmi: MKV, AVI, MP4, MOV, MP3, JPEG. Samozrejmosťou sú aj multimediálne aplikácie, ako napr. YouTube, počasie a RSS čítačka.

Zabudované výstupy

Disponuje výstupmi: 1x LAN výstup, 1x USB výstup, 1x HDMI výstup, 1x S/PDIF výstup a pre staršie typy televízorov 3x CINCH analógový výstup.
LAN výstup umožňuje pripojenie ethernetového kábla a tak prepojíte set-top box s internetovou sieťou. Do USB výstupu môžete pripojiť USB zariadenie na prehrávanie rôznych multimediálnych obsahov. Set-top box je vhodný aj pre staršie TV, ktoré prepojíte cez analógový výstup.

Stiahnuť

Manuál GoSAT GS-7060

Manuál GoSAT GS-7060

Stiahnuť (3.29M)
Najvyššie rozlíšenie obrazu:Full HD 1080p
Kompresia/kodek:MPEG4/H.264
Tuner:
DVB-S2
Čítačka kariet:
Irdeto
Funkcie:TimeShift, PVR, EPG, FastScan, HDMI CEC
Výstupy:2x LNB IN, LNB OUT, LAN, USB, HDMI, RCA, S/PDIF
Formáty:AVI, MP4, MKV, WMV, MP3, BMP, JPEG
Farba:čierna
Výška (mm):
42
Šírka (mm):
200
Hĺbka (mm):
123