×
Tyčový vysávač ETA 344690000
  • Tyčový vysávač ETA 344690000

Tyčový vysávač ETA Milio 344690000

106,00 €

Tento tyčový vysávač ETA MILIO 3446 90000 môžete využiť, ako klasický vysávač alebo malý vysávač do ruky, s ktorým povysávate menšie znečistené povrchy.

Dobá nabíjania trvá cca. 4 hodiny a jeho prevádzková doba je 25 minút.

Zaručená je tichá prevádzka s maximálnou hlučnosťou len 81 dB.

Tyčový vysávač funguje na bezvreckovom systéme a má k dispozícii prachovú nádobu s objemom 0,4 l.

Nabíjanie je prostredníctvom akumulátora.

Určite uvítate podlahovú hubicu, ktorá disponuje osvetlením, a tak viete vysávať aj v zhoršených svetelných podmienkach.

  • Kód tovaru: ETA344690000
  • EAN: 8590393258055
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Tyčový vysávač s vysokým výkonom

Tento tyčový vysávač ETA MILIO 3446 90000 dosahuje vysoký výkon, vďaka 18 V Li-Ion batérií, ktorá zabezpečí, že vysávač vydrží v prevádzke 25 minút. Súčasťou je nabíjací systém, ktorý nabije akumulátor za cca. 4 hodiny. Ak je vysávač naplno nabitý informuje Vás o tom svetelná signalizácia. Ak by ste sa rozhodli, že potrebujete vysávať aj v neskorších hodinách, nie je to žiaden problém, pretože prevádzka tohto spotrebiča je tichá s maximálnou hlučnosťou len 81 dB.

Cyklónový filtračný systém

Vysávač funguje na báze cyklónového filtračného systému, ktorý vďaka rotujúcemu vzduchu odstráni aj tie najmenšie čiastočky prachu, ktoré nie sú viditeľné voľným okom. Tieto prachové častice sú filtrované HEPA filtrom, ktorý zaručí, že všetky baktérie, mikroorganizmy, peľ, roztoče a iné nežiaduce častice nie sú rozptyľované do ovzdušia, ale dostávajú sa do prachovej nádoby. Vzduch v miestnosti bude zdravý, čo uvítajú najmä alergici.

Šetrný ku všetkým povrchom

S týmto vysávačom môžete vysávať tvrdé podlahy, bez toho, aby ste sa báli poškodenia. Vysávač je šetrný ku všetkým povrchom. Okrem tvrdých podláh, môžete vysávať čalúnený nábytok, textílie a úzke a ťažko dostupné miesta, ktoré si vyžadujú šetrnú údržbu. Vysávač je veľmi ľahký a tak je manipulácia s ním jednoduchá. Vďaka kompaktným rozmerom, ho uskladníte takmer všade.

Vysávanie aj v zhoršených svetelných podmienkach

Výhodou tohto vysávača je podlahová hubica, ktorá disponuje osvetlením, a tak vidíte aj prach, ktorý by ste za bežného denného svetla alebo osvetlenia v miestnosti nevideli. Vysávať môžete bez problémov aj v zhoršených svetelných podmienkach, pretože osvetlenie, osvetlí aj tmavé kúty a vy vidíte prach, ktorý sa tam nachádza.

Praktické príslušenstvo

- štrbinová hubica,

- kefová hubica,

- rotačná turbokefa.

Bezkáblová sloboda

Vysávač je nabíjateľný, a tak Vás pri manipulácii s ním neobmedzuje kábel, ktorý by ste museli zapájať do zásuvky. Bez káblu povysávate celý byt. Všetky nečistoty a prach idú do prachovej nádoby s objemom 0,4 l, ak sa táto nádoba naplní, viete ju jednoducho vysypať jedným pohybom a môžete pokračovať vo vysávaní.

Kľúčové vlastnosti

- dva vysávače za cenu jedného,

- vysávate bez obmedzovania káblom,

- vysoká efektivita sacej sily,

- modernosť a praktickosť,

- elegantné prevedenie,

- kvalitný výkon.

Stiahnuť

Návod ETA 344690000

Návod na použitie ETA 344690000

Stiahnuť (3.13M)
Typ vysávača:
Tyčový
Príslušenstvo:
Štrbinová hubica, kefová hubica, rotačná turbokefa
Doba nabíjania (h):
4
Doba prevádzky (min):25
Batéria:Li-Ion
Napätie (V):18
Systém napájania:Aku
Objem prachovej nádoby (l):0,4
Farba:Hnedý