×
Vreckový vysávač ETA Adagio 1511 90000
  • Vreckový vysávač ETA Adagio 1511 90000

Vreckový vysávač ETA Adagio 1511 90000

169,00 €

Tento vreckový vysávač ETA ADAGIO 1511 je zaradený do vynikajúcej triedy AAAA (energetická trieda, trieda na kobercoch, trieda na podlahách, trieda na filtráciou), toto všetko je dosiahnuté s tým najlepším výkonom.

Vysávač sa vyznačuje skvelým výkonom 800 W, ktorý môžete regulovať priamo na vysávači.

K dispozícii je HEPA filter, ktorý uvítajú najmä alergici.

Súčasťou je prachové vrecko, ktoré má objem 4,5 l.

Akčný rádius má dĺžku až 13 m.

Všestranné príslušenstvo: minitrubo kefa, štrbinová hubica, kefová hubica, hubica na zvieracie chlpy, parketová hubica, podlahová hubica, vankúšová hubica.

  • Kód tovaru: ETA151190000
  • EAN: 8590393259281
Množstvo
Na externom sklade - dodanie 2 až 4 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Vreckový vysávač s výbornou účinnosťou a efektivitou

Tento vreckový vysávač ETA ADAGIO 1511 je zaradený do vynikajúcej triedy AAAA (energetická trieda, trieda na kobercoch, trieda na podlahách, trieda na filtráciou), toto všetko je dosiahnuté s tým najlepším výkonom. Určite každý uvíta, ak môže ušetriť peniaze na spotrebe elektrickej energie. S týmto vysávačom, ktorý je zaradený do energetickej triedy A ušetríte energiu, dosiahnete špičkový výkon a to všetko za priateľnú cenu.

Špičkový výkon

Vysávač sa vyznačuje skvelým výkonom 800 W, ktorý môžete regulovať priamo na vysávači. Sací výkon si regulujete podľa toho aký povrch a akou silou potrebuje vysávať. S týmto vreckovým vysávačom je zaručená tichá prevádzka s maximálnou hlučnosťou len 66 dB. V prípade, ak potrebujete niečo povysávať aj v neskorších hodinách pokojne môžete, pretože prevádzkou nebudete nikoho rušiť.

Spoľahlivý HEPA filter

Tento vreckový vysávač je vďaka HEPA filtru vhodný do domácnosti, v ktorej žijú alergici a malé deti. Súčasťou sú aj štyri mikrofiltre. Prach a iné nežiaduce častice nie sú rozptyľované po miestnosti, ale dostávajú sa rovno do prachového vrecka. Vzduch je tak čistý, svieži a zdravý.

Prachové vrecko s veľkým objemom

Súčasťou vysávača je prachové vrecko s objemom 4,5 l a tak bezproblémov povysávate aj domácnosť, v ktorej žije viac členov, bez toho, aby ste museli vrecko často meniť. Ak je prachové vrecko plné upozorní Vás na to elektronická signalizácia. Vysávač je vybavený bezpečnostnou poistkou chýbajúceho vrecka, pretože každému sa môže stať, že zabudne do vysávača vložiť vrecko.

Všestranné príslušenstvo

- štrbinová hubica,

- kefová hubica,

- hubica na zvieracie chlpy,

- parketová hubica,

- podlahová hubica,

- vankúšová hubica.

Jednoduchá manipulácia

Predné koliesko na vysávači sa dokáže otočiť až o 360°, čím zabezpečuje hladký a plynulý pohyb vysávača. Zadné kolieska sú mäkké a tak sú šetrné ku všetkým povrchom, ktoré vysávate. Vysávač je vybavený aj poistkou proti prehriatiu motora. S vysávačom sa veľmi ľahko manipuluje aj vďaka ergonomickej rukoväti. Disponuje taktiež kompaktnými rozmermi, a tak je veľmi skladný aj v tom prípade, ak nemáte veľa priestoru na jeho uskladnenie.

Základné vlastnosti

- nízka spotreba energie,

- tichá prevádzka,

- kvalitná filtrácia,

- špičkový výkon,

- prachové vrecko s veľkým objemom,

- jednoduché ovládanie,

- plynulý chod,

- poistka, ktorá chráni motor pred prehriatím.

Stiahnuť

Návod ETA 1511 90000

Návod na použitie ETA Adagio 1511 90000

Stiahnuť (3.08M)
Typ vysávača:
Vreckový
Energetická trieda:
A
Hlučnosť (dB):
66
Výkon (W):800
Filter:Áno/hygienický
Objem prachového vrecka (l):4,5
Dĺžka kábla (m):10
Farba:Červený
Výška (mm):240
Šírka (mm):
520
Hĺbka (mm):
335