×
  • -10%
Ohrievač vody Elíz EURO 151 T
  • Ohrievač vody Elíz EURO 151 T

Ohrievač vody Elíz EURO 151 T

387,00 € Zľava 10%
ZĽAVA KONČÍ UŽ ZA:

Ohrievač vody Elíz EURO 151 T s nástennou zvislou inštaláciou slúži na elektrický ohrev vody kombinovaný s výmenníkovým ohrevom. Pripojením na externý teplovodný zdroj (napríklad kotol ústredného kúrenia) bude ohrev zabezpečovať elektrické výhrevné teleso spoločne s výmenníkovým vykurovacím hadom.

Výhrevné keramické teleso s príkonom 2,2 kW má účinnosť v energetickej triede B. Kvalitná izolácia z PU (33 mm bez CFC) je zárukou minimálnych tepelných strát.

Objemná nádrž 150l je vhodná aj pre viac odberných miest.

Ľahko ovládateľný predný panel s nastaviteľným termostatom (volič teploty a ECO režim).

Kompletná ochrana oceľových častí zabezpečená zirkónovým smaltom a dve horčíkové anódy ako silná prevencia proti vnútornej korózii.

  • Kód tovaru: 3244
  • EAN: 3800035772746
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Výmenníkový ohrev s elektrickým

Ohrievač ELÍZ EURO 151 T s vertikálnou inštaláciou na stenu a kombinovaným ohrevom. Vodu vyhrieva jedno elektrické keramické teleso (výkon 2,2 kW) a vykurovací had – výmenník, externe napojiteľný na teplovodný zdroj. Plusom je aj príprava pre montáž komunikačných čidiel.

Účinná izolácia a keramické teleso

Ohrev vykonáva suché keramické teleso uložené v kovovom puzdre, vyznačujúce sa výnimočnou odolnosťou voči vodnému kameňu (bráni zanášaniu nádrže i samotného telesa). V oblastiach, kde je tvrdá voda je EURO 151 T správnym riešením s dlhou životnosťou. Všetky oceľové časti sú bezpečne pokryté zirkónovým smaltom a tepelné úniky znižuje izolačná vrstva z PU (ekologického, bez obsahu CFC).

Nastaviteľná teplota a úsporný režim

Široké rozpätie teploty ohrevu (7–75 °C) umožňuje nastaviť volič termostatu na hlavnom paneli. Jednoducho ním aktivujete i úsporný režim ECO. Tento mód spustí úspornú prevádzku s vysokou účinnosťou ohrevu (udržuje teplotu 55 °C – najlepšia energetická efektivita). Vypínač so zabudovanou kontrolkou umožňuje úplné vypnutie zariadenia, v prípade keď ohrev vody nie je na čas potrebný. Tepelná poistka proti prehriatiu a unikátna 6-stupňová ochrana Vám zaistia bezpečnú a bezproblémovú prevádzku.

Antikorózna ochrana horčíkovými anódami

Oceľové časti ohrievača sú pokrývané smaltom (zirkón) a zvnútra nádrže je dlhá životnosť zaistená antikoróznymi horčíkovými anódami.

Základné vlastnosti

- kombinovaný ohrievač

- efektivita: energetická trieda B

- režim ECO / nastaviteľná teplota

- kvalitná izolácia z polyuretánu (33mm)

- dve horčíkové anódy

- tepelná poistka a 6-stupňová ochrana

Stiahnuť

TŠ ELÍZ EURO 151 T

Technická špecifikácia ELÍZ EURO 151 T

Stiahnuť (277.62k)
Energetická trieda:
B
Príkon (W):
2200
Funkcie:
termostat
Objem (l):
150
Krytie:IP24
Inštalácia:Vertikálne
Druh:
Tlakový
Istenie:
10A
Maximálny tlak (bar):6
Napätie (V)
230
Bezpečnostná poistka:
Áno
Výška (mm):
1420
Šírka (mm):
462