×
  • -10%
Ohrievač vody Elíz EURO 121 T
  • Ohrievač vody Elíz EURO 121 T

Ohrievač vody Elíz EURO 121 T

294,30 € Zľava 10%
ZĽAVA KONČÍ UŽ ZA:

Ohrievač vody Elíz EURO 121 T so zvislou nástennou inštaláciou spája ohrev vody elektrickým telesom s ohrevom výmenníkovým. Možno ho zapojiť na externý tepelný zdroj (napr. na kotol ústredného kúrenia) a alternatívne ohrev vody kombinovať spustením elektrického telesa.

Keramické výhrevné teleso s výkonom 2kW má účinnosť energetickej triedy B. Veľmi nízke tepelné straty zabezpečuje izolácia z polyuretánu (33 mm hrubý, bez CFC).

Svojím objemom 120l je schopný ohrievač zásobovať aj viacero odberných miest. Prehľadný panel s nastaviteľným termostatom - voličom teploty a ECO režimom.

Zirkónový smalt kompletne chráni všetky oceľové časti a proti vnútornej korózii pôsobia horčíkové anódy.

  • Kód tovaru: 3242
  • EAN: 3800035739015
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Elektrický ohrievač s výmenníkovým ohrevom

Ohrievač ELÍZ EURO 121 T so zvislou nástennou inštaláciou je navrhnutý pre kombináciu ohrevu. Na ohrev slúži jedno keramické, elektrické výhrevné teleso (2kW) a jeden vykurovací had (výmenník tepla, ktorý možno napojiť na externý teplovodný zdroj (kotol ÚK). Poteší aj predpríprava na inštaláciu komunikačných čidiel.

Izolácia a keramické teleso

Ohrev zabezpečuje suché keramické elektrické teleso, ktoré sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči vodnému kameňu (výhrevné teleso a nádrž sa nezanášajú). Pre oblasti, ktoré sa vyznačujú tvrdou vodou je teda EURO 121 T ideálnym riešením. Oceľ chráni zirkón smalt a tepelné úniky minimalizuje hrubá 33 mm izolačná vrstva z polyuretánu (bez obsahu CFC).

Úsporný režim a nastaviteľná teplota

Nastaviteľný termostat s teplotou v širokom rozpätí 7 – 75 °C je jednoducho ovládateľný na prehľadnom paneli, kde je k dispozícii tiež úsporný režim ECO. Táto funkcia umožňuje dosiahnuť najväčší úsporný efekt s vysokou účinnosťou ohrevu (ohrev je udržiavaný na teplotu 55 °C čoho výsledkom je najlepšia možná energetická účinnosť). Spínač so svetelnou kontrolkou pre vypnutie / zapnutie je umiestnený na ovládacom paneli. Bezpečnostné prvky sú tvorené tepelnou poistkou proti prehriatiu a unikátnou 6-stupňovou ochranou.

Anódová ochrana pred koróziou

Oceľové časti konštrukcie ohrievača sú starostlivo ošetrené a chránené zirkónovým smaltom a dlhú životnosť vnútra nádrže zabezpečujú horčíkové anódy.

Základné vlastnosti

- kombinovaný ohrievač (elektrický, výmenníkový)

- efektivita v energetickej triede B

- režim ECO/nastaviteľná teplota

- izolácia z EKO polyuretánu (33mm)

- dve horčíkové anódy proti korózii

- tepelná poistka a 6-stupňová ochrana

Stiahnuť

TŠ ELÍZ EURO 121 T

Technická špecifikácia ELÍZ EURO 121 T

Stiahnuť (277.62k)
Energetická trieda:
B
Príkon (W):
2000
Funkcie:
termostat
Objem (l):
120
Krytie:IP24
Inštalácia:Vertikálne
Druh:
Tlakový
Istenie:
10A
Maximálny tlak (bar):6
Napätie (V)
230
Bezpečnostná poistka:
Áno
Výška (mm):
1170
Šírka (mm):
462