×
  • -10%
Ohrievač vody Elíz EURO 200 TR
  • Ohrievač vody Elíz EURO 200 TR

Ohrievač vody Elíz EURO 200 TR

435,60 € Zľava 10%
ZĽAVA KONČÍ UŽ ZA:

Elíz EURO 200 TR je kombinovaný vertikálny nástenný ohrievač. Ohrev vody je zabezpečovaný buď elektricky (výhrevným telesom), alebo zabudovaným výmenníkom (vykurovací had) napojeným na externý teplovodný zdroj.

Ohrievač má elektrický príkon 2kW s účinnosťou v úspornej energetickej triede B. Efektivita výhrevnej prevádzky je vylepšená polyuretánovou izoláciou o hrúbke 43 mm (bez CFC).

Disponuje objemom 200 litrov, ktorým ohrievač spoľahlivo zásobí aj viac odberných miest. Nastaviteľný termostat ohrievača s teplotným rozpätím až 7 – 75 °C.

Všetky oceľové súčasti sú pokryté zirkónovým smaltom a korózii zvnútra nádrže zabraňujú dve horčíkové anódy.

  • Kód tovaru: 3235
  • EAN: 3800035730197
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Elektrický ohrievač s výmenníkom tepla

Ohrievač vody ELÍZ EURO 200 TR s inštaláciou na stenu (vertikálne) je vhodný pre kombinovaný ohrev. Využiť môžete elektrické výhrevné teleso s výkonom 2kW, alebo je možné pripojiť externý teplovodný zdroj a vodu ohrievať cez výmenník tepla (vykurovací had). Zariadenie môžete pripojiť napríklad na kotol ÚK. Súčasťou konštrukcie kotla je aj príprava na inštaláciu komunikačných čidiel.

Kvalitná izolácia a výrobné materiály

Všetky súčasti výrobku z ocele (nádrž, plášť, vykurovací had,..) sú starostlivo ošetrené zirkón smaltom a životnosť materiálov je tak značne predĺžená. Hrubá izolačná vrstva z polyuretánu (43 mm, ekologický bez CFC) zaisťuje, aby boli tepelné úniky len minimálne.

Režim ECO a termostat s nastaviteľnou teplotou

Štandardom je voliteľná teplota ohrevu (v rozpätí až 7 – 75 °C) a tiež režim ECO, ktorého úlohou je maximalizovať úsporný potenciál a efektivitu ohrevu. V zvolenom režime ECO je teplota dlhodobo termostatom udržovaná na optimálnu teplotu 55 °C – vtedy má váš ohrievač najvyššiu možnú energetickú účinnosť. Na ovládaní termostatu je umiestnený aj spínač so svietiacou kontrolkou na jednoduché vypnutie/zapnutie. Bezpečnostným prvkom je tepelná poistka proti prehriatiu.

Horčíkové anódy proti vnútornej korózii

Oceľové časti konštrukcie sú starostlivo pokryté smaltom (zirkónový) a do vnútra nádrže sú inštalované dve horčíkové anódy (antikorózne pôsobiace tyče).

Základné vlastnosti

- kombinovaný ohrev (elektrický, výmenníkový)

- režim ECO a termostat s nastaviteľnou teplotou

- energetická trieda B

- 43mm izolácia z ekologického polyuretánu

- antikorózna ochrana (dve horčíkové anódy)

- bezpečnostná tepelná poistka

Stiahnuť

TŠ ELÍZ EURO 200 TR

Technická špecifikácia ELÍZ EURO 200 TR

Stiahnuť (254.3k)
Energetická trieda:
B
Príkon (W):
2000
Funkcie:
termostat
Objem (l):
200
Krytie:IP24
Inštalácia:Vertikálne
Druh:
Tlakový
Istenie:
10A
Maximálny tlak (bar):6
Napätie (V)
230
Bezpečnostná poistka:
Áno
Výška (mm):
1255
Šírka (mm):
586