×
  • -10%
Ohrievač vody Elíz EURO 150 TR
  • Ohrievač vody Elíz EURO 150 TR

Ohrievač vody Elíz EURO 150 TR

373,50 € Zľava 10%
ZĽAVA KONČÍ UŽ ZA:

Kombinovaný ohrievač Elíz EURO 150 TR je určený na vertikálnu inštaláciu na stenu. Ohrev vody zabezpečuje elektrické výhrevné teleso alebo zabudovaný výmenník (možnosť napojiť externý ohrev - kotol ÚK).

Ohrievač má výkon 2kW v úspornej energetickej triede B. Efektivitu prevádzky zlepšuje tiež polyuretánová izolácia v hrúbke 33 mm (ekologická, bez CFC).

K dispozícii je nádrž s objemom 150 l, ktorá obslúži aj viacero odberných miest. Na termostate je možné nastaviť ľubovoľnú teplotu vody v rozsahu až 7 – 75 °C.

Ochrana oceľovej konštrukcie je voči mechanickému poškodeniu zaistená zirkónovým smaltom a pred koróziou dvoma horčíkovými anódami, ktoré bránia korózii zvnútra.

  • Kód tovaru: 3234
  • EAN: 3800035772739
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Elektrický ohrev a výmenníkový ohrev

Kombinovaný ohrievač ELÍZ EURO 150 TR s vertikálnou inštaláciou na stenu, je navrhnutý pre ohrev vody prostredníctvom výhrevného elektrického telesa, ktoré môžete po napojení na externý teplovodný zdroj kombinovať výmenníkovým ohrevom. Zariadenie možno teda pripojiť napr. na kotol ústredného kúrenia. Súčasťou sú otvory pripravené pre inštaláciu komunikačných čidiel.

Vysoká akosť materiálov a izolácie

Oceľové časti výrobku (plášť, nádrž, vyhrievací had,..) sú štandardne ošetrené zirkónovým smaltom čím sa značne predlžuje životnosť materiálov. Veľmi nízke hodnoty tepelných únikov dosahuje výrobca izolovaním plášťa hrubým 33 mm polyuretánom (ekologickým, bez CFC).

Úsporný ECO režim a nastavenie teploty na termostate

Samozrejmosťou je jednoducho nastaviteľná teplota (vo veľmi širokom rozsahu 7 – 75 °C) a ECO režim pre zvýšenie úsporného potenciálu a efektivity ohrevu. V navolenom ECO režime sa teplota udržuje na optimálnych 55 °C, kedy dosahuje zariadenie najvyššiu energetickú účinnosť. Ovládací panel je vybavený tiež spínačom (so svietiacou kontrolkou) na vypnutie/zapnutie. Tepelná poistka zaručuje bezpečnosť ohrevu.

Antikorózne horčíkové anódy

Ochrana oceľových častí zirkónovým smaltom je kombinovaná zvnútra horčíkovými anódami – antikoróznymi tyčami.

Základné vlastnosti

- kombinovaný ohrev (elektrický, výmenníkový)

- ECO režim a nastaviteľná teplota

- energetická trieda B

- hrubá izolácia z polyuretánu (bez CF)

- dve antikorózne horčíkové anódy

- bezpečnostná tepelná poistka

Stiahnuť

TŠ ELÍZ EURO 150 TR

Technická špecifikácia ELÍZ EURO 150 TR

Stiahnuť (254.3k)
Energetická trieda:
B
Príkon (W):
2000
Funkcie:
termostat
Objem (l):
150
Krytie:IP24
Inštalácia:Vertikálne
Druh:
Tlakový
Istenie:
10A
Maximálny tlak (bar):6
Napätie (V)
230
Bezpečnostná poistka:
Áno
Výška (mm):
1420
Šírka (mm):
462