×
Set Práčka Electrolux EW6F428BC + Sušička bielizne EW8H458BC
  • Set Práčka Electrolux EW6F428BC + Sušička bielizne EW8H458BC

Set Práčka Electrolux EW6F428BC + Sušička bielizne EW8H458BC

899,00 €

Ide o elegantné prevedenie dvoch spredu plnených spotrebičov práčku Electrolux EW6F428BC + sušičku bielizne EW8H458BC, ktoré poskytujú množstvo zaujímavých programov.

Tieto spotrebiče zabezpečujú nízku spotrebu energie. Práčka je zaradená do energetickej triedy A +++ a sušička do A ++.

Obidva spotrebiče sú vhodné aj pre väčšie rodiny, pretože kapacita bielizne je až 8 kg.

Spotrebiče sú šetrné k akémukoľvek typu bielizne.

Maximálna rýchlosť otáčok žmýkania pri práčke je 1200/min.

  • Kód tovaru: SETEW6F428BCEW8H458BC
  • EAN:
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Elegantné prevedenie tohto SETU

Ide o elegantné prevedenie dvoch spredu plnených spotrebičov, ktoré poskytujú množstvo zaujímavých programov. Tieto spotrebiče zabezpečujú nízku spotrebu energie. Práčka je zaradená do energetickej triedy A +++ a sušička do A ++. Obidva spotrebiče sú vhodné aj pre väčšie rodiny, pretože kapacita bielizne je až 8 kg. Spotrebiče sú šetrné k akémukoľvek typu bielizne. Maximálna rýchlosť otáčok žmýkania pri práčke je 1200/min.

Práčka najvyššej kvality

Ide o výkonnú automatickú práčku značky Electrolux, ktorá má elegantné prevedenie a je plnená spredu a poskytuje množstvo zaujímavých programov na pranie rôznych druhov bielizne. Zaraďujeme ju do energetickej triedy A+++, čo je veľká výhoda, pretože spotrebič spotrebuje málo elektrickej energie aj vody. Kapacita bielizne je až 8 kg, takže môžete dať vyprať aj väčšie množstvo bielizne (ale aj menšiu náplň). Spotrebič žmýka s maximálnou rýchlosťou otáčok 1200/min. 

Jednoduché ovládanie s množstvom funkcií

Spotrebič disponuje veľkým množstvo tlačidiel, ktoré poskytujú zaujímavé funkcie. V prípade, že nie ste doma, ste v práci alebo chcete prať na lacnejší nočný prúd môžete využiť funkciu Odloženého štartu a pranie si nastaviť na čas, ktorý Vám vyhovuje. Na LED displeji sa vždy zobrazuje čas, ktorý bude práčka ešte prať. 
TimeManager poskytuje možnosť krátkeho programu, ktorý zabezpečí pranie ľahko znečistenej bielizne. 
SensiCare je funkcia, ktorá umožňuje detekciu hmotnosti bielizne, čiže vypočíta reálnu dĺžku pracieho programu, čoho výsledkom je kvalitne vypratá bielizeň. 
SoftPlus zabezpečí rovnomerné rozloženie aviváže na celú bielizeň, ktorá je tak nadýchaná, jemná, voňavá a svieža. Antialergický program zbavuje bielizeň baktérií. 

Pranie rôznych druhov bielizne

Prostredníctvom jemného programu, ktorý je určený na pranie jemnej bielizne môžete dať oprať aj jemný hodváb, a jeho textúra bude neporušená. Výhodou je protipenový systém. Práčka je aj veľmi tichá a neruší Vás prílišným hlukom, a tak môžete dať bielizeň prať aj v noci. Prať môžete dať bavlnu, syntetiku, posteľnú bielizeň, športové oblečenie a materiály vyrobené z rifľoviny. Využiť môžete aj pracie programy plákania a vypustenia. 

Sušenie nebolo nikdy jednoduchšie

Táto kvalitná sušička značky Electrolux umožňuje sušiť až 8 kg bielizne s nízkou spotrebou energie (zaradená do energetickej triedy A++).Zabezpečí maximálnu šetrnosť k akémukoľvek typu bielizne. Invertovaný motor zabezpečí dlhú životnosť, nízku hlučnosť (je možné nastaviť aj extra tichý mod) a v prvom rade vysoký výkon Výhodou je osvetlenie bubna a LCD displej. Táto sušička je naozaj šetrná k Vášmu oblečeniu aj Vašej peňaženke.

Rozmanité programy

Sušička disponuje rozmanitou ponukou programov. Sušiť môžete syntetiku, bavlnu, posteľnú bielizeň, deky, hodváb, rifľovinu, vlnu, športové oblečenie. K dispozícii sú aj šetrné programy, ktoré sú určené na sušenie vlny, hodvábu a jemnej bielizne. Teplota vody a pohyb bubna je prispôsobený konkrétnemu druhu bielizne a jeho kvalita je tak neporušená.

Rôznorodé funkcie

Funkcia SensiCare dokáže automaticky nasnímať vlhkosť Vašej bielizne, a na základe toho upraví čas, spotrebu vody a elektrickej energie. Vaša bielizeň bude kvalitne vysušená a chránená pred príliš dlhým sušením.
GentleCare umožňuje sušenie pri polovičnej teplote, a tak je sušička šetrná k Vašej bielizni a nedochádza k poškodeniu materiálov.
Odložený štart, ktorým spotrebič disponuje Vám dovolí nastaviť si dobu sušenia na čas, ktorý Vám vyhovuje (napr. keď ste v práci, alebo chcete sušiť bielizeň na nočný lacnejší prúd).
Funkcia DelicateCare zamedzuje prílišnému krúteniu bubna, a tak chráni bielizeň pred poškodením. Môžete dať pokojne vysušiť aj svetre a funkčné oblečenie, ktoré je vyrobené z náročnejších materiálov na sušenie.

Stiahnuť

TŠ Electrolux EW8H458BC

Technická špecifikácia Electrolux EW8H458BC

Stiahnuť (450.56k)

Návod Electrolux EW8H458BC

Návod na používanie Electrolux EW8H458BC

Stiahnuť (7.54M)

Návod Electrolux EW6F428BC

Návod na použitie Electrolux EW6F428BC

Stiahnuť (1.98M)

TŠ Electrolux EW6F428BC

Technická špecifikácia Electrolux EW6F428BC

Stiahnuť (500.5k)

Práčka ELECTROLUX EW6F428BC

Energetická trieda:
A+++
Kapacita prania (kg):
8
Max. počet otáčok (ot/min):
1200
Funkcie:odložený štart, time manager, detekcia náplne bielizne, protipenový systém, výber teploty, výber otáčok, predpranie plákanie, soft plus.
Programy:bavlna, syntetika, jemná bielizeň, posteľná bielizeň, hodváb, vlna, funkčná bielizeň, športové oblečenie, rifľovina.
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 73
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
600
Hĺbka (mm):
547
Váha (kg):
65,5

Sušička EW8H458BC

Energetická trieda:
A++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (kg):
8
Funkcie:odložený štart, osvetlenie bubna
Programy:12 programov: Bavlna Eco, Bavlna, Syntetika, Jemné, Prikrývka, Osvieženie, Hodváb, Vlna, Vonkajšie, Denné, Posteľná bielizeň XL, Rýchly program pre zmiešanú bielizeň XL
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 66
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
596
Hĺbka (mm):
638
Váha (kg):
48,6

Mohlo by vás zaujať aj