Set Práčka Electrolux EW6F349SC + Sušička bielizne EW8H458BC
  • Set Práčka Electrolux EW6F349SC + Sušička bielizne EW8H458BC

Set Práčka Electrolux EW6F349SC + Sušička bielizne EW8H458BC

959,00 €

Ide o kombináciu dvoch kvalitných spotrebičov práčku Electrolux EW6F349SC + sušičku bielizne EW8H458BC, ktoré zabezpečujú nízku spotrebu energie, pretože práčka je zaradená do energetickej triedy A +++ a sušička do A ++.

Umožňujú pranie a sušenie vysokej kapacity bielizne, práčka až 9 kg a sušička 8 kg.

Zabezpečujú maximálnu šetrnosť k akémukoľvek typu bielizne.

Obidva spotrebičeveľmi kvalitné, majú dlhú životnosť, nízku hlučnosť a v prvom rade vysoký výkon.

  • Kód tovaru: SETEW6F349SCEW8H458BC
  • EAN: 7332543583508
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Výhodný SET dvoch kvalitných spotrebičov

Ide o kombináciu dvoch kvalitných spotrebičov, ktoré zabezpečujú nízku spotrebu energie, pretože práčka je zaradená do energetickej triedy A +++ a sušička do A ++. Umožňujú pranie a sušenie vysokej kapacity bielizne, práčka až 9 kg a sušička 8 kg. Zabezpečujú maximálnu šetrnosť k akémukoľvek typu bielizne. Obidva spotrebičeveľmi kvalitné, majú dlhú životnosť, nízku hlučnosť a v prvom rade vysoký výkon.

Dokonalá automatická práčka

Bielizeň opratá v tejto práčke bude vždy dokonale čistá, svieža, hebká a jemná. Má vysokú kapacitu prania až 9 kg, čiže je vhodná aj pre väčšie rodiny, ktoré potrebujú mať vypraté väčšie množstvo bielizne. Práčka disponuje invertovaným motorom, ktorý má záruku až 10 rokov, čo je určite veľká výhoda tohto spotrebiča.

Zaujímavé funkcie

Výhodou je funkcia TimeManager, ktorá umožní nastaviť práčku na dobu prania, taká aká Vám vyhovuje, keď nemáte napr. dostatok času. Ušetríte nielen energiu, vodu a čas.
Funkcia SensiCare zabezpečí to, že práčka si nastaví dĺžku programu na dobu, na základe kapacity bielizne.
Soft plus je funkcia, ktorá zabezpečuje rovnomerné namočenie bielizne, aviváž sa dostane do každého vlákna bielizne, ktorá je potom veľmi jemná na dotyk.
Antialergická funkcia odstraňuje z bielizne všetky alergény, mikroorganizmy, baktérie a nežiaduce častice. Je to veľká výhoda pre alergikov alebo, keď máte doma malé deti.

Sušenie nebolo nikdy jednoduchšie

Táto kvalitná sušička značky Electrolux umožňuje sušiť až 8 kg bielizne s nízkou spotrebou energie (zaradená do energetickej triedy A++).Zabezpečí maximálnu šetrnosť k akémukoľvek typu bielizne. Invertovaný motor zabezpečí dlhú životnosť, nízku hlučnosť (je možné nastaviť aj extra tichý mod) a v prvom rade vysoký výkon Výhodou je osvetlenie bubna a LCD displej. Táto sušička je naozaj šetrná k Vášmu oblečeniu aj Vašej peňaženke.

Rozmanité programy

Sušička disponuje rozmanitou ponukou programov. Sušiť môžete syntetiku, bavlnu, posteľnú bielizeň, deky, hodváb, rifľovinu, vlnu, športové oblečenie. K dispozícii sú aj šetrné programy, ktoré sú určené na sušenie vlny, hodvábu a jemnej bielizne. Teplota vody a pohyb bubna je prispôsobený konkrétnemu druhu bielizne a jeho kvalita je tak neporušená.

Rôznorodé funkcie

Funkcia SensiCare dokáže automaticky nasnímať vlhkosť Vašej bielizne, a na základe toho upraví čas, spotrebu vody a elektrickej energie. Vaša bielizeň bude kvalitne vysušená a chránená pred príliš dlhým sušením.
GentleCare umožňuje sušenie pri polovičnej teplote, a tak je sušička šetrná k Vašej bielizni a nedochádza k poškodeniu materiálov.
Odložený štart, ktorým spotrebič disponuje Vám dovolí nastaviť si dobu sušenia na čas, ktorý Vám vyhovuje (napr. keď ste v práci, alebo chcete sušiť bielizeň na nočný lacnejší prúd).
Funkcia DelicateCare zamedzuje prílišnému krúteniu bubna, a tak chráni bielizeň pred poškodením. Môžete dať pokojne vysušiť aj svetre a funkčné oblečenie, ktoré je vyrobené z náročnejších materiálov na sušenie.

Stiahnuť

TŠ Electrolux EW8H458BC

Technická špecifikácia Electrolux EW8H458BC

Stiahnuť (450.56k)

Návod Electrolux EW8H458BC

Návod na používanie Electrolux EW8H458BC

Stiahnuť (7.54M)

Návod Electrolux EW6F349SC

Návod na použitie Electrolux EW6F349SC

Stiahnuť (1.99M)

TŠ Electrolux EW6F349SC

Technická špecifikácia Electrolux EW6F349SC

Stiahnuť (421.91k)

Práčka ELECTROLUX EW6F349SC

Energetická trieda:
A+++
Kapacita prania (g):
9
Max. počet otáčok (ot/min):
1400
Funkcie:Time Manager, Sensi Care, Soft Plus, Antialergická funkcia.
Programy:bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna, športové oblečenie, posteľná bielizeň, rifľovina.
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 53
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
600
Hĺbka (mm):
630
Váha (kg):
68, 5

Sušička EW8H458BC

Energetická trieda:
A++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (g):
8
Funkcie:odložený štart, osvetlenie bubna
Programy:12 programov: Bavlna Eco, Bavlna, Syntetika, Jemné, Prikrývka, Osvieženie, Hodváb, Vlna, Vonkajšie, Denné, Posteľná bielizeň XL, Rýchly program pre zmiešanú bielizeň XL
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 66
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
596
Hĺbka (mm):
638
Váha (kg):
48,6

Mohlo by vás zaujať aj