Electrolux EW6F428BC
  • Electrolux EW6F428BC

Práčka Electrolux EW6F428BC

429,00 €

Táto práčka Electrolux EW6F428BC v elegantnom prevedení, ktorá je plnená spredu poskytuje množstvo zaujímavých programov. 

Zaradenie do energetickej triedy  A+++ (nízka spotreba energie a vody).

Kapacita bielizne až 8 kg. 

Maximálna rýchlosť otáčok žmýkania 1200/min.

  • Kód tovaru: 914917432
  • EAN: 7332543569366
Množstvo
Dodanie 1 - 5 pracovných dní

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Práčka najvyššej kvality

Ide o výkonnú automatickú práčku značky Electrolux, ktorá má elegantné prevedenie a je plnená spredu a poskytuje množstvo zaujímavých programov na pranie rôznych druhov bielizne. Zaraďujeme ju do energetickej triedy A+++, čo je veľká výhoda, pretože spotrebič spotrebuje málo elektrickej energie aj vody. Kapacita bielizne je až 8 kg, takže môžete dať vyprať aj väčšie množstvo bielizne (ale aj menšiu náplň). Spotrebič žmýka s maximálnou rýchlosťou otáčok 1200/min. 

Jednoduché ovládanie s množstvom funkcií

Spotrebič disponuje veľkým množstvo tlačidiel, ktoré poskytujú zaujímavé funkcie. V prípade, že nie ste doma, ste v práci alebo chcete prať na lacnejší nočný prúd môžete využiť funkciu Odloženého štartu a pranie si nastaviť na čas, ktorý Vám vyhovuje. Na LED displeji sa vždy zobrazuje čas, ktorý bude práčka ešte prať. 
TimeManager poskytuje možnosť krátkeho programu, ktorý zabezpečí pranie ľahko znečistenej bielizne. 
SensiCare je funkcia, ktorá umožňuje detekciu hmotnosti bielizne, čiže vypočíta reálnu dĺžku pracieho programu, čoho výsledkom je kvalitne vypratá bielizeň. 
SoftPlus zabezpečí rovnomerné rozloženie aviváže na celú bielizeň, ktorá je tak nadýchaná, jemná, voňavá a svieža. Antialergický program zbavuje bielizeň baktérií. 

Pranie rôznych druhov bielizne

Prostredníctvom jemného programu, ktorý je určený na pranie jemnej bielizne môžete dať oprať aj jemný hodváb, a jeho textúra bude neporušená. Výhodou je protipenový systém. Práčka je aj veľmi tichá a neruší Vás prílišným hlukom, a tak môžete dať bielizeň prať aj v noci. Prať môžete dať bavlnu, syntetiku, posteľnú bielizeň, športové oblečenie a materiály vyrobené z rifľoviny. Využiť môžete aj pracie programy plákania a vypustenia. 

Základné vlastnosti 

- nízka spotreba energie, 

- nízka spotreba vody, 

- účinnosť prania kvality A, 

- detská poistka, 

- tichosť prania, 

- super pomer ceny a kvality. 

Stiahnuť

Návod Electrolux EW6F428BC

Návod na použitie Electrolux EW6F428BC

Stiahnuť (1.98M)

TŠ Electrolux EW6F428BC

Technická špecifikácia Electrolux EW6F428BC

Stiahnuť (500.5k)
Energetická trieda:
A+++
Kapacita prania (kg):
8
Max. počet otáčok (ot/min):
1200
Funkcie:odložený štart, time manager, detekcia náplne bielizne, protipenový systém, výber teploty, výber otáčok, predpranie plákanie, soft plus.
Programy:bavlna, syntetika, jemná bielizeň, posteľná bielizeň, hodváb, vlna, funkčná bielizeň, športové oblečenie, rifľovina.
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 73
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
600
Hĺbka (mm):
547
Váha (kg):
65,5