×
Sušička bielizne Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC
  • Sušička bielizne Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC
  • Sušička bielizne Electrolux EW8H458BC

Sušička bielizne Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC

499,00 €

Táto kvalitná sušička značky Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC umožňuje sušiť až 8 kg bielizne s nízkou spotrebou energie (zaradená do energetickej triedy A++).

Zabezpečí maximálnu šetrnosť k akémukoľvek typu bielizne.

Invertovaný motor zabezpečí dlhú životnosť, nízku hlučnosť a v prvom rade vysoký výkon (je možné nastaviť aj extra tichý mod).

Výhodou je osvetlenie bubna a LCD displej.

  • Kód tovaru: 916098217
  • EAN: 7332543558117
Množstvo
Na externom sklade - dodanie 2 až 4 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Sušenie nebolo nikdy jednoduchšie

Táto kvalitná sušička značky Electrolux umožňuje sušiť až 8 kg bielizne s nízkou spotrebou energie (zaradená do energetickej triedy A++).Zabezpečí maximálnu šetrnosť k akémukoľvek typu bielizne. Invertovaný motor zabezpečí dlhú životnosť, nízku hlučnosť (je možné nastaviť aj extra tichý mod) a v prvom rade vysoký výkon Výhodou je osvetlenie bubna a LCD displej. Táto sušička je naozaj šetrná k Vášmu oblečeniu aj Vašej peňaženke.

Rozmanité programy

Sušička disponuje rozmanitou ponukou programov. Sušiť môžete syntetiku, bavlnu, posteľnú bielizeň, deky, hodváb, riflovinu, vlnu, športové oblečenie. K dispozícii sú aj šetrné programy, ktoré sú určené na sušenie vlny, hodvábu a jemnej bielizne. Teplota vody a pohyb bubna je prispôsobený konkrétnemu druhu bielizne a jeho kvalita je tak neporušená.

Rôznorodé funkcie

Funkcia SensiCare dokáže automaticky nasnímať vlhkosť Vašej bielizne, a na základe toho upraví čas, spotrebu vody a elektrickej energie. Vaša bielizeň bude kvalitne vysušená a chránená pred príliš dlhým sušením.
GentleCare umožňuje sušenie pri polovičnej teplote, a tak je sušička šetrná k Vašej bielizni a nedochádza k poškodeniu materiálov.
Odložený štart, ktorým spotrebič disponuje Vám dovolí nastaviť si dobu sušenia na čas, ktorý Vám vyhovuje (napr. keď ste v práci, alebo chcete sušiť bielizeň na nočný lacnejší prúd).
Funkcia DelicateCare zamedzuje prílišnému krúteniu bubna, a tak chráni bielizeň pred poškodením. Môžete dať pokojne vysušiť aj svetre a funkčné oblečenie, ktoré je vyrobené z náročnejších materiálov na sušenie.

Základné funkcie

- nízke spotreba energie,

- nízka spotreba vody,

- šetrí čas a peniaze,

- osvetlenie bubna,

- dlhá životnosť,

- nízka hlučnosť (extra tichý mod),

- sušenie pri polovičnej teplote.

Stiahnuť

TŠ Electrolux EW8H458BC

Technická špecifikácia Electrolux EW8H458BC

Stiahnuť (450.56k)

Návod Electrolux EW8H458BC

Návod na používanie Electrolux EW8H458BC

Stiahnuť (7.54M)
Energetická trieda:
A++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (kg):
8
Funkcie:odložený štart, osvetlenie bubna
Programy:12 programov: Bavlna Eco, Bavlna, Syntetika, Jemné, Prikrývka, Osvieženie, Hodváb, Vlna, Vonkajšie, Denné, Posteľná bielizeň XL, Rýchly program pre zmiešanú bielizeň XL
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 66
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
596
Hĺbka (mm):
638
Váha (kg):
48,6