• Znížená cena
Vstavaná rúra Electrolux EOD6C71Z
  • Vstavaná rúra Electrolux EOD6C71Z

Vstavaná rúra Electrolux EOD6C71Z

535,00 €
481,50 € Zľava 10%
ZĽAVA KONČÍ UŽ ZA:

Ide o vstavanú, elektrickú rúru Electrolux EOD6C71Z, ktorá je zaradená do energetickej triedy A+.

Príkon predstavuje 3480 W.

Celkový objem rúry je 72 l.

Ovládanie je tlačidlové (zatláčacie).

K dispozícii máte aj funkciu rýchleho vyhriatia rúry.

Určite uvítate aj katalytické čistenie rúry, ktoré odstráni aj odolnú mastnotu.

  • Kód tovaru: 949499552
  • EAN: 7332543664900
Množstvo
Na externom sklade - dodanie 2 až 4 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Dokonalé výsledky pečenia

Súčasťou tejto vstavanej rúry Electrolux EOD6C71Z je teplotná sonda, s ktorou dosiahnete len tie najdokonalejšie výsledky pečenia. Máte možnosť monitorovania pečenia meraním teploty vnútri jedla. Ak je jedlo upečené na požadovanú teplotu, rúra Vám to oznámi a proces pečenia sa zastaví. Súčasťou je aj funkcia SteamBake, ktorá podporuje lepšie vykysnutie cesta. S touto vstavanou rúrou budete mať kvalitne pripravené všetky druhy potravín či už sú to koláče, ryby alebo mäso.

Stop mastnote

K dispozícii je aj nová technológia katalytického čistenia, ktorá zničí všetku mastnotu aj jej zvyšky. Ide o technológiu, ktorá začne pracovať, keď rúra dosiahne teplotu 250°C. Už sa nemusíte trápiť s manuálnym čistením, všetko za Vás vyrieši automatika. Zatiaľ čo sa bude rúra automaticky čistiť môžete sa venovať iným zaujímavejším činnostiam.

Programy pečenia

Spodný ohrev, spodný ohrev + kruhové výhrevné teleso + ventilátor, ventilátor, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + horný ohrev, gril + horný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, + Steam Bake, horný ohrev + spodný ohrev.

Prehľadný LED displej

Na vstavanej rúre je umiestnený LED displej, ktorý sám navrhne vhodnú teplotu na pečenie. Už nemusíte hádať, aká teplota je vhodná pre Váš pokrm. Ak si potrebujete upraviť teplotu je to samozrejme možné a to manuálne. Výhodou je, že si môžete nastaviť aj časy začiatku a konca pečenia.

Rýchla príprava každého pokrmu

Súčasťou je aj funkcia rýchleho ohrevu, ktorá zabezpečí to, aby bola rúra pripravená vždy, keď potrebujete. Predhriatie rúry je veľmi rýchle a tak môžete do rúry vložiť jedlo rýchlejšie, ako pri klasickom ohreve.

Kľúčové vlastnosti

- rýchly ohrev,

- navrhnutie vhodnej teploty na pečenie,

- katalytické čistenie,

- súčasťou je teplotná sonda.

Stiahnuť

T.Š Electrolux EOD6C71Z

Technická špecifikácia Vstavaná rúra Electrolux EOD6C71Z

Stiahnuť (647.04k)

Návod Electrolux EOD6C71Z

Návod na použitie Electrolux EOD6C71Z

Stiahnuť (818.35k)
Vnútorný objem (l):
72
Energetická trieda:A+
Pripojenie (V):
220 - 240
Príkon (W):
3480
Programy:
Spodný ohrev, spodný ohrev a kruhové výhrevné teleso + ventilátor, ventilátor, gril + horný ohrev, gril + horný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor + SteamBake, horný ohrev + spodný ohrev.
Funkcie:
katalytické čistenie, detský zámok, stopky, elektronická regulácia teploty, rýchle predhriatie, ukazovateľ teploty, indikácia zvyškového tepla, akustický signál, automatické vypnutie rúry.
Výška (cm):
59,4
Šírka (cm):
59,6
Hĺbka (cm):
56,9