×
Indukčný varný panel Electrolux EIV835
  • Indukčný varný panel Electrolux EIV835

Indukčný varný panel Electrolux EIV835

579,00 €

Indukčná varná doska Electrolux EIV835 až s 5 varnými zónami.

Moderne, bezpečne a presne indukčnou technológiou s rýchlou odozvou.

Funkcia Hob2Hood odosiela odsávaču pár informácie o výkone aktívnych indukčných polí, ten tomu prispôsobuje odsávací výkon a PowerBoost spustí okamžité maximalizovanie ohrevu varného poľa.

Model umožňuje spájanie varných zón Bridge – získate tak jednu veľkú plochu ohrevu (pre gril alebo rozmernejšie nádoby)

  • Kód tovaru: 949596714
  • EAN: 7332543590438
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Veľký indukčný varný panel

Varný panel Electrolux EIV835 je vyrobený z vysoko kvalitných a odolných materiálov. Leštený povrch platne výrazne uľahčuje udržiavanie a čistenie. Panel svojím minimalistickým dizajnom perfektne splynie s Vašou kuchyňou. K dispozícii je až 5 samostatných varných zón a možnosť ich spájania (Bridge) pre lokálne zväčšenie varnej plochy (kvôli väčším nádobám).

Indukčná technológia s dokonalou presnosťou

Technológia indukcie zaručuje veľmi precízne ovládateľné nastavenie ohrevu. Aktuálnu intenzitu výkonu meníte obyčajným pohybom prsta s okamžitou odozvou. Utieranie vykypených tekutín pri varení je jednoduché a bezpečné – povrch varných zón totiž ostáva vždy chladný (žiadne prskanie, dym a zápach pri vyliatí na aktívnu platňu). Dobu a dĺžku varenia je možné podľa potreby nastaviť s funkciou Časovač, ktorá po vypršaní nastaveného limitu ohrev ukončí a panel vypne. Zaujímavý úsporný program ponúka aj Eco časovač, ktorý dokáže efektívne nastaviť ohrev s maximálnym využitím zostatkového tepla.

Ovládanie a Hob2Hood technológia

Výkon jednotlivých zón varnej dosky ovládate podsvietenými dotykovými voličmi, o prítomnom zostatkovom teple dáva informáciu svetelný indikátor. Varné polia sú vybavené aj funkciou PowerBoost – tá sa hodí v prípade ak chcete veľmi rýchlo zvýšiť výkon (napr. rýchle zovretie vody, rozpálenie panvice). Prednosťou je moderná technológia Hob2Hood, ktorá komunikuje s odsávačom pár – zasiela informácie o počte aktívnych varných zón. Podľa aktuálnej aktivity varnej dosky sa automaticky reguluje výkon odsávača pár a Vy sa naplno a bez starostí venujete vareniu.

Bezpečné používanie

Varný panel je vybavený aj bezpečnostnými prvkami: automatické vypnutie, detský zámok. Samozrejmosťou je i zvuková signalizácia, ktorá upozorňuje na cudzie predmety položené na varnom paneli (napríklad utierka).

Základné vlastnosti

- veľký indukčný varný panel

- moderný dizajn

- 5 varných zón

- dotykové ovládanie

- automatické vypnutie a zvukový signál

- PowerBoost (rýchle zohriatie)

- Bridge (spájanie zón)

- Hob2Hood (automatické ovládanie odsávania)

- Časovač, Eco časovač

Stiahnuť

Návod Electrolux EIV835

Návod na použitie Electrolux EIV835

Stiahnuť (907.04k)

TŠ Electrolux EIV835

Technická špecifikácia Electrolux EIV835

Stiahnuť (544.85k)
Typ varného panelu:
indukčný
Počet platničiek:5
Ovládanie:
dotykové
Pripojenie:
220-240/400V2N
Maximálny príkon:
7350 W
Funkcie:
3 krokové využitie zvyškového tepla, akustický signál, automatické zahratie, rýchle ohriatie - funkcia Booster, detský zámok, Časovač, Eco časovač, Hob-hood connection, zámok tlačítok, Left Bridge, minútka, Pause, Vypnutie zvuku, Ukazovateľ času
Výška (cm):
4,5
Šírka (cm):
780
Hĺbka (cm):
520