×
  • -10%
Kávovar DeLonghi Dinamica ECAM 370.95.T
  • Kávovar DeLonghi Dinamica ECAM 370.95.T

Kávovar DeLonghi Dinamica ECAM 370.95.T

710,10 € Zľava 10%
ZĽAVA KONČÍ UŽ ZA:

Automatický kávovar DELONGHI DINAMICA ECAM 370.95.T disponuje tlakom 19 barov.

Kapacita zásobníka na vodu je 1,8 l.

Objem zásobníka na kávu je 300 g.

Celkový príkon je 1450 W.

Pripraviť môžete až dve šálky kávy naraz.

Kávovar ovládate pomocou dotykového displeja.

Výhodou je samočistiaci systém.

  • Kód tovaru: 0132215332
  • EAN: 8004399332904
Množstvo
Na externom sklade - dodanie 2 až 4 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Automatický kávovar s vynikajúcim tlakom

Automatický kávovar DELONGHI DINAMICA ECAM 370.95.T disponuje tlakom 19 barov. Ak si radi vychutnávate kávu v luxusnej kaviarni, nemusíte sa pohnúť z domu, vďaka tomuto profesionálnemu kávovaru bude káva chutiť, ako od profesionálneho baristu. Pripraviť si môžete až dve šálky kávy naraz, čo skracuje čas príprave najmä, ak príde návšteva.

Hustá zamatová pena

Kávovar je vybavený parnou tryskou, ktorá zabezpečí prípravu mliečnej kávy, ako je napr. kapučíno s jemnou, lahodnou a zamatovou penou. Určite uvítate aj zásobník na mlieko, ktorý je súčasťou kávovaru. Tento zásobník dokáže udržať optimálnu teplotu kávy. Ak si chcete regulovať hustotu peny, môžete tak urobiť, vďaka vstavanému koliesku.

Rozmanitosť nápojov

S kávovarom si viete pripraviť široký výber nápojov. Kompletný zoznam nápojov, ktoré sa dajú pripraviť prostredníctvom tohto kávovaru nájdete v nápojovom menu. Kávu je možné pripraviť do šálok rôznej veľkosti ,vďaka nastaviteľnej výške odtoku. K dispozícii je aj funkcia horúcej vody, pomocou ktorej si viete uvariť lahodný čaj. Vďaka širokým možnostiam už nemusíte používať rýchlovarnú kanvicu.

Kvalitný mlynček

Súčasťou kávovaru je kvalitný mlynček, ktorý disponuje 13 stupňami hrubosti mletia, ktorý má kapacitu až 300 g. Mlynček je vybavený tesniacou gumou, ktorá zaručí zachovanie bohatej arómy kávy. Okrem zrnkovej kávy môžete použiť aj mletú. K dispozícii máte aj možnosť nastavenia intenzity, veľkosť alebo pomer mlieka a kávy. To všetko sa robí prostredníctvom funkcie My, nastavenie si dokážete uložiť do pamäte kávovaru.

Káva dlhodobo teplá

Ak chcete, aby Vám káva zostala dlhšie teplá, môžete využiť možnosť nahrievania šálok. Šálky môžete umiestniť na hornú plochu, kde budú počas prípravy nahriate. Vďaka tejto možnosti si káva  zachová aj stabilnú penu. Súčasťou je aj vyberateľná sparovacia jednotka s jednoduchou údržbou. Zásobník na vodu má objem 1,8 l.

Jednoduché ovládanie

Kávovar ovládate pomocou dotykového displeja, ktorý má 3,5". Jednoduchým stlačením dotykového tlačidla si pripravíte svoj obľúbený nápoj. Nastavíte si presné parametre, podľa toho, aký nápoj máte radi a tieto parametre si viete uložiť do pamäte kávovaru.

Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie

Mobilná aplikácia Coffee Link zabezpečuje vytváranie nových nápojov či personalizovanie existujúcich. Môžete si vytvárať profily obľúbených nápojov pre všetkých členov domácnosti alebo priateľov. Aplikácia je taká inteligentná, že Vám dáva návrhy na údržbu Vášho kávovaru. S mobilným telefónom alebo tabletom kávovar komunikuje cez bezdrôtové rozhranie.

Už žiadne manuálne čistenie

Už nemusíte zabíjať čas manuálnym čistením kávovaru. Kávovar sa dokáže vyčistiť automaticky sám. Na čistenie používa horúcu paru a vodu. Mlieko, ktoré Vám zostane v zásobníku, nemusíte vylievať, ale môžete ho aj s ním vložiť do chladničky. Pri každom zapnutí a vypnutí sa kávovar automaticky prepláchne. Odkvapkávaciu misku môžete umývať aj v umývačke riadu.

Základné znaky

- automatické čistenie,

- automatické preplachovanie,

- ovládanie prostredníctvom smartfónu,

- jednoduché ovládanie pomocou dotykového displeja,

- ohrievanie šálok,

- 13 stupňov hrubosti mletia,

- parná tryska,

- príprava až dvoch šálok kávy naraz,

- veľká kapacita zásobníka na vodu, kávu a mlieko.

Stiahnuť

Návod Delonghi ECAM 370.95.T

Návod na použitie Kávovar DeLonghi Dinamica ECAM 370.95.T

Stiahnuť (3.96M)
Typ kávovaru:
Automatický
Kapacita zásobníka na vodu (l):
1,8
Kapacita zásobníka na kávové zrná (g):
300
Tlak (bar):19
Stupne hrubosti mletia:13
Príkon (W):1450
Displej:
Áno
Funkcie:
Nastavenie množstva kávy, nastavenie množstva vody, parná tryska, odkvapkávací systém, odvápňovací systém, časovač, samočistenie
Výška (mm):
348
Šírka (mm):
236
Hĺbka (mm):
429
Hmotnosť (kg):
9,8

Mohlo by vás zaujať aj