• -10%
Kávovar DELONGHI ECAM 22110B
  • Kávovar DELONGHI ECAM 22110B

Kávovar DeLonghi ECAM 22.110 B

298,00 €
268,20 € Zľava 10%
ZĽAVA KONČÍ UŽ ZA:

Ide o automatický kávovar DELONGHI ECAM 22.110B , ktorý pripraví tú najlepšiu kávu stlačením tlačidla a otočením gombíka.

K dispozícii máte aj možnosť prípravy kapucína s bohatou penou.

Nastaviť si môžete množstvo vody a aj množstvo kávy.

S týmto kávovarom si môžete pripraviť aj dve kávy naraz.

Celkový objem nádržky na vody je 1,8 l.

Príkon je 1450 W.

Veľkosť zásobníka mlynčeka je 250 g.

  • Kód tovaru: ECAM22110B
  • EAN: 8004399325050
Množstvo
Dodanie 1 - 5 pracovných dní

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Automatický kávovar na prípravu akejkoľvek kávy

Tento luxusný, automatický kávovar DELONGHI ECAM 22.110B je vhodný na prípravu akejkoľvek kávy. K dispozícii máte aj možnosť prípravy kapučína s bohatou penou. Nastaviť si môžete množstvo vody a aj množstvo kávy. S týmto kávovarom si môžete pripraviť aj dve kávy naraz. Do kávovaru môžete použiť aj zrnkovú aj mletú kávu, podľa toho čo Vám viac vyhovuje. Určite uvítate aj moderný dizajn, ktorý sa hodí do každej kuchyne.

Káva, ako z kaviarne

Ak ste zvyknutý piť kávu z kaviarne, s týmto automatickým kávovarom si prinesiete chuť kaviarenskej kávy do Vašej kuchyne. Dokonalú kávu si pripravíte stlačením tlačidla a otočením gombíka. K dispozícii máte aj možnosť nastavenia veľkosti kávy a jeho následné uloženie do pamäti spotrebiča. Pomocou otočného kolieska si vyberiete intenzitu arómy. Pripraviť si môžete napr. talianske espresso alebo lungo. Ak máte radi kapučíno, vďaka tryske na paru si pripravíte to najlahodnejšie kapučíno. S kávovarom si viete pripraviť aj čaj, a tak nemusíte používať rýchlovarnú kanvicu.

Dokonalé vlastnosti

Súčasťou kávovaru je 13-stupňový mlynček, ktorý je vyrobený z ocele a je určený na zrnkovú kávu. Spotrebič je vybavený zásobníkom, do ktorého sa zmestí 250 g kávy. Súčasťou tohto zásobníka je tesniaca guma, ktorá zabraňuje úniku aj najmenších čiastočiek kávy. Sparovacia jednotka je vyberateľná a tak je údržba kávovaru veľmi jednoduchá. Kávovar má tlak až 15 barov. Kapacita nádobky na vodu je až 1,8 l. Výhodou je odkladacia plocha na šálky.

Prvotriedne technológie

Kávovar si pri každom vypnutí a zapnutí sám prepláchne a upozorní Vás dokonca aj na to, kedy ho treba odvápniť. Na výber máte z viacerých možností, môžete si nainštalovať vodný filter, (ktorý však nie je súčasťou balenia a treba si ho dokúpiť) nastaviť tvrdosť vody či úsporu energie. Vydávané nápojeukladané do pamäte. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne aj pre menej technicky zdatných užívateľov.

Kvalitné funkcie

Súčasťou je nový termoblok, ktorý dokáže udržať správnu teplotu. K dispozícii je aj funkcia automatického vypnutia. S vypínačom na nulovú spotrebu si môžete nastaviť úsporu energie. Kávovar je celkovo veľmi jednoduchý na údržbu vrátane všetkých komponentov, ktorými disponuje. Odkvapkávaciu mriežku viete jednoducho vybrať a opláchnuť.

Základné vlastnosti

- automatické vypnutie,

- úspora energie,

- jednoduchá údržba,

- jednoduché ovládanie,

- indikácia odvápňovania,

- 13-stupňový mlynček,

- kapacita 1,8 l vody,

- tlak 15 barov,

- až dve kávy naraz,

- súčasťou je aj penová tryska,

- možnosť nastavenia množstva vody aj množstva kávy.

Typ kávovaru:
Automatický
Kapacita zásobníka na vodu (l):
1,8
Kapacita zásobníka na kávové zrná (g):
250
Tlak (bar):15
Stupne hrubosti mletia:13
Príkon (W):1450
Napätie (V):220/240
Displej:
Nie
Funkcie:
Parná tryska, nastavenie množstva vody, nastavenie množstva kávy, príprava dvoch šálok naraz
Výška (mm):
351
Šírka (mm):
238
Hĺbka (mm):
430
Hmotnosť (kg):
9

Mohlo by vás zaujať aj