ŠUP DO ZÁHRADY

V týchto dňoch, kedy začína jar, to každého ťahá do záhrady. Ak ste domáci kutil a najradšej si všetko robíte sám a chcete sa pustiť do prvých jarných prác ste na správnom mieste.
V našej ponuke nájdete široký sortiment rôznorodého záhradné náradia, ktoré Vám zjednoduší prácu a vy budete mať výborný pocit z dobre vykonanej práce.
Ak chcete začať s jarnou úpravou záhrady, treba si skontrolovať čo vo Vašej dielni máte a čo ešte budete potrebovať. Keď Vám niečo chýba určite si vyberiete z nášho širokého sortimentu.

NAJDÔLEŽITEJŠÍ POMOCNÍCI DO ZÁHRADY

Ak ste vášniví záhradkári, chalupári alebo vinohradníci, určite sa nezaobídete bez kvalitného kultivátora, ktorý uľahčí kultivačné práce. Pestovanie zeleniny je často manuálne aj časovo náročná práca, pri ktorej sa bez spoľahlivého kultivátora nezaobídete.
V prípade, že máte veľkú záhradu, určite si to zaslúži kompaktnú traktorovú kosačku, s ktorou bude kosenie a zber trávy hračkou.
Živý plot potrebuje kvalitnú úpravu, ktorú dosiahnete vďaka nožniciam, ktoré Vám túto prácu uľahčia.
Ideálne na kosenie sú aj vyžínače, ktoré dokážu pokosiť trávu, ktorá sa nachádza v rohu záhrady.
K orbe, sadeniu, vyorávaniu, kultivácii, rekultivácii sa častokrát využívajú malotraktory, ktoré sú u našich zákazníkov hlavne v týchto mesiacoch veľmi obľúbené.
Na menšie zarastené plochy je určite najvhodnejšou voľbou krovinorez.
Ak potrebujete pokosiť väčšiu záhradu a nechcete byť obmedzený káblom, máme tu pre Vás aj benzínovú kosačku.
Kvalitný trávnik si nezaslúži len pravidelné kosenie, ale je ho potrebné aj zavlažovať. V priebehu celého roka sa v trávniku hromadia rôzne nečistoty. Prevzdušňovač tieto nečistoty dokáže zničiť.
Praktickou novinkou je akumulátorová píla, ktorá za krátky čas dokáže prepíliť aj hrubšie konáre. Je kompaktná a veľmi jednoducho sa s ňou manipuluje.
Zaujímavou novinkou v našom sortimente je drvič záhradného odpadu.
Široké a hĺbkové čistenie povrchov, ako sú záhradné stroje, autá, dodávky či bazény zaručí jedine tlaková umývačka.