Preventívne opatrenia COVID - 19 aj v Pricemarkete

Aj u nás v Pricemarkete sme zaviedli preventívne opatrenia, ktoré chránia našich pracovníkov, ale aj zákazníkov. Aktuálna situácia spojená s koronavírusom COVID - 19 sa dotkla každého z nás a tak sme boli nútení pristúpiť k niektorým preventívnym opatreniam, s ktorými by sme Vás radi oboznámili.

 1. Náš sklad stále funguje a tovar expedujeme
  Naši pracovníci v sklade pracujú a snažia sa Vám tovar expedovať v čo najkratšom možnom čase, ale v dôsledku aktuálnej situácie, treba rátať so zdržaním. Stále môžete využiť možnosť objednávky priamo k Vám domov. Doprava v rámci Slovenskej a Českej republiky stále funguje. Kuriérske spoločnosti v oboch krajinách doručujú tovar. V prípade, že bude mať doručenie tovaru zdržanie, budeme Vás o tom informovať telefonicky alebo e-mailom.
 2. Objednávky budú doručené na Vami zadanú adresu s miernymi obmedzeniami:
  * u kuriérskej spoločnosti DPD sa bude dať platiť na dobierku (dočasne) len platobnými kartami. Hotovosť neprijímajú.
  * u kuriérskej spoločnosti Geis Cargo všetko prebieha, ako doteraz, avšak môže sa stať, že tovar bude meškať a v priebehu niekoľkých dní sa bude dať u tejto kuriérskej spoločnosti taktiež platiť len kartou. Ak by takáto zmena nastala budeme Vás o nej informovať.
 3. Pracovníci reklamačného oddelenia budú naďalej vybavovať Vaše reklamácie
  Reklamačné oddelenie funguje v pôvodnom režime a naši pracovníci sa budú vybaviť Vašu objednávku v čo najkratšom čase.
 4. Práca z domu
  Prevádzka našej firmy sa nezastavila, avšak aj my sme museli prijať opatrenia, ktorými chceme chrániť zamestnancov. Naši zákazníci sa stále môžu kontaktovať s predajcami, ktorí ich budú vedieť informovať o aktuálnom stave ich objednávky. Predajcovia sú stále ochotní a pripravení vykonávať svoju prácu najlepšie, ako vedia so 100 percentným nasadením.
  Veríme, že aktuálna situácia nebude trvať veľmi dlho a my sa opäť budeme môcť vrátiť do kancelárií k našim kolegom. Dúfame, že tak, ako my ani vy nebude podceňovať situáciu a budete chrániť seba a ľudí okolo Vás. Hneď, ako to bude možné prevádzka našej firmy bude fungovať v štandardnom režime. O všetkých zmenách Vás budeme včas informovať. Ďakujeme za porozumenie.
  Tím Pricemarket.