×

Ak Váš nákup bude v hodnote vyššej ako 100€ nebudeme Vám účtovať dopravu


Dopravu zadarmo pri nákupe nad 100€ Vám ponúkame na kompletný sortiment v našej ponuke (všetky spotrebiče, bielu a čiernu techniku, satelitnú techniku, náradie,.. a mnohé ďalšie, denne aktualizované produkty). Vyberte si z ponuky kvalitnej satelitnej techniky, či bielej techniky za najlepšie ceny v hodnote nad 100€ a využite dopravu zadarmo až ku Vám domov. Nákup z pohodlia domova a všetko na jednom mieste nájdete na našich stránkach.

Akcia doručenie zadarmo nad 100€ platí na všetky typy dopravy. Dopravu zdarma môžete využiť na všetky produkty, v prípade, že suma Vášho nákupu je vyššia ako 100€.

Stovky produktov s dopravou zadarmo! Kuchynský robot pre babku, vŕtačka pre otca, notebook pre vás, práčka alebo sušička, ktorá poteší celú rodinu a mnohé ďalšie produkty. Na Pricemarket vybavíte celú domácnosť aj darčeky na každú príležitosť. Nájdete tu širokú ponuku malých, veľkých aj vstavaných domácich spotrebičov, notebookov, TV a audia a veľký výber ďalších pomocníkov pre domácnosť.

Využite ponuku bezplatnej dopravy a absolvujte celý nákupný proces pokojne aj v papučiach. Čím viac nakúpite u nás, tým viac ušetríte. Teraz Vám už nič nebráni zakúpiť si Váš obľúbený produkt za najlepšiu cenu ešte dnes a neplatiť zbytočné poplatky navyše.

Nakupovanie cez internet sa v posledných rokoch teší veľkej obľube. Niet sa čomu diviť, nákupy z pohodlia domova totiž šetria nielen peniaze, ale hlavne Váš čas, ktorý môžete namiesto nekonečného chodenia po obchodoch a zháňania vysnívaného tovaru venovať sebe alebo svojej rodine. Sporným bodom sa často na internete stáva doprava, ktorá je nie vždy práve cenovo najvýhodnejšia a nákupy sa neraz vďaka nej stávajú o niečo menej atraktívne. To, čo dokážete ušetriť pri nákupe online, miniete práve na poplatkoch za dopravu. S nami to tak nie je! Pri nákupe nad 100€ môžete poplatky za dopravu hodiť za hlavu - doprava je totiž pri takomto nákupe u nás zdarma!