×

Najširšia ponuka satelitnej techniky

 

Vyberte si z najväčšej ponuky satelitného sortimentu za najlepšie ceny. Práve u nás nájdete tú najširšiu ponuku satelitnej techniky a anténnej techniky s doručením až domov. Prehľadne zoradené produkty pre rýchle a pohodlnejšie vyhľadávanie Vám uľahčia nákup a orientáciu v sortimente.

Môžete si u nás vybrať z ponuky satelitných prijímačov obľúbených značiek ako je Amiko alebo GOsat. Rovnako máme v ponuke aj LNB konvertory za najvýhodnejšie ceny, v prevedení od single na jednu TV až po LNB octo pre osem TV.

Skvelé ceny satelitnej techniky a najlepší výber. Všetko na jednom mieste a výhodne - zostavte si komplet ponuku zariadenia satelitnej techniky potrebnej na sledovanie Vašich obľúbených programov na jednom mieste. Satelitná parabola - LNB konvertor - satelitný prijímač - príslušenstvo. To všetko a ešte viac zo satelitnej techniky nájdete u nás.

Najlepšie ceny satelitnej techniky na internete s doručením až ku Vám domov. Pri zriaďovaní Vašej satelitnej televízie už nemusíte stráviť množstvo času hľadaním a porovnávaním produktov vo viacerých obchodoch. Náš e-shop je vytvorený tak, aby ste jednoducho našli sortiment, ktorý potrebujete. Či už hľadáte digitálny satelitný prijímač s prenosom vo Full HD, prístupom na internet alebo je pre Vás dôležitý operačný systém Linux alebo potrebujete len nové LNB u nás si vždy vyberiete.

Ak chcete rozšíriť ponuku TV staníc prijímaných vo vašej domácností, satelitná technika je riešením. Hodiť sa vám bude niektorý zo satelitných kompletov, ktorý v sebe zahŕňa všetko, čo je pre príjem signálu z družice nevyhnutné. Ak už v dome nejakú parabolu máte, postačí vám dokúpiť satelitný prijímač, poprípade ďalšie príslušenstvo z pestrej ponuky na našich stránkach.

Zoznámte sa s celou satelitnou technikou:

 

Satelitné prijímače slúžia na prijímanie televízneho signálu vo vysokej obrazovej aj zvukovej kvalite, zo satelitnej družice vďaka satelitnej parabole. Obraz sa Vám zobrazí vo vysokom rozlíšení HD, Full HD alebo v UHD. Zvuk je možné prijímať až v 6 kanáloch v špičkovej kvalite Doby Digital. Prijímače sú schopné prijímať signál FTA (free-to-air), ktoré sú neplatené. Pri voľbe prijímača so zabudovanou čítačkou kariet, alebo s CI slotom pre vloženie dekódovacieho CAM modulu môžete prijímať kódovaný signál operátorov napríklad Skylink. s ktorým môžete prijímať platené televízne kanály. Prijímače môžu mať rôzne vybavenia, ako napr. prijímače s dvoma tunermi, zabudovaným pevným diskom pre možnosť nahrávania programu, s možnosťou pripojenia na internet, prípadne prijímače combo, ktoré sú schopné prijímať zároveň satelitný a aj terestriálny signál. 

 

Parabola slúži na príjem signálu zo satelitnej družice. Pri výbere paraboly platí čím väčšia tým lepší signál, pretože väčší priemer satelitnej paraboly Vám zaistí lepší a stabilnejší príjem aj v prípade zlých poveternostných podmienok. Na výber máte medzi železnou parabolou, ktorá je cenovo dostupnejšia, ale je ťažšia a podlieha korózii, alebo hliníkovou parabolou, ktorá má ľahšie telo a je odolnejšia, to tieto vlastnosti sa odzrkadlujú aj na cene.

 

LNB konvertor je zariadenie, ktoré sa inštaluje na satelitnú parabolu a prostredníctvom ktorého sa prijíma satelitný signál z družice. Tento signál LNB konvertory zosilňujú a tento signál následne satelitný prijímač spracuje do audiovizuálnej podoby. V prípade, že chcete prijímať z jednej paraboly signál pre viac prijímačov, teda viac TV, je v ponuke viac druhov LNB konvertorov, podľa počtu televízorov. Ak plánujete prijímať signál z dvoch družíc, v ponuke nájdete LNB monoblock.

 

Karty a CA moduly – jedná sa o prístupové karty, ktoré sa vkladajú do čítačiek satelitných prijímačov alebo priamo do TV a zabezpečujú príjem televíznych programov. V prípade, že Váš prijímač nepodporuje kódovací systém karty operátora, je nutné k tomuto satelitnému prijímaču prikúpiť špeciálny CA modul.