Najširšia ponuka satelitnej techniky

 

 

Vyberte si z najväčšej ponuky satelitného sortimentu za najlepšie ceny. Práve u nás nájdete tú najširšiu ponuku satelitnej techniky a anténnej techniky s doručením až domov. Prehľadne zoradené produkty pre rýchle a pohodlnejšie vyhľadávanie Vám ulahčia nákup a orientáciu v sortomente.

Môžete si u nás vybrať z ponuky satelitných prijímačov obľúbených značiek ako je Amiko alebo GOsat. Rovnako máme v ponuke aj LNB konvertory za najvýhodnejšie ceny, v prevedení od single na jednu TV až po LNB octo na osem TV

Skvelé ceny satelitnej techniky a najlepší výber. Všetko na jednom mieste. Načo preplácať pri kúpe týchto produktov. Zostavte si komplet ponuku zariadenia satelitnej techniky potrebnej na sledovanie Vašich obľúbených programov na jednom mieste. Satelitná parabola - LNB konvertor - satelitný prijímač - príslušenstvo. To všetko a ešte viac zo satelitnej techniky nájdete u nás.

Najlepšie ceny satelitnej techniky na internete s doručením až ku Vám domov. Prizriaďovaní Vašej satelitnej televízie už nemusíte stráviť množstvo času hľadaním a porovnávaním produktov. Náš eshop je zostavený tak, aby Vám pomohlo násť sortiment ktorý potrebujete. Či už hľadáte digitálny satelitný prijímač s prenosom vo Full HD, prístupom na internet alebo operačným systémom Linux u nás si vyberiete.


Kvalitná satelitná technika za najlepšie ceny


Ak chcete rozšíriť ponuku TV staníc prijímaných vo vašej domácností, satelitná technika je riešením. Hodiť sa vám bude niektorý zo satelitných kompletov, ktorý v sebe zahŕňa všetko, čo je pre príjem signálu z družice nevyhnutné. Ak už v dome nejakú parabolu máte, postačí vám dokúpiť satelitný prijímač, poprípade ďalšie príslušenstvo z pestrej ponuky na našich stránkach.Zoznámte sa s celou satelitnou technikou:

 

 

Satelitné prijímače slúžia na prijímanie televízneho signálu vo vysokej obrazovej aj zvukovej kvalite, zo satelitnej družice vďaka satelitnej parabole. Obraz sa Vám zobrazí vo vysokom rozlíšení HD, Full HD alebo v UHD. Zvuk je možné prijímať až v 6 kanáloch v špičkovej kvalite Doby Digital. Prijímače sú schopné prijímať signál FTA (free-to-air), ktoré sú neplatené. Pri voľbe prijímača so zabudovanou čítačkou kariet, alebo s CI slotom pre vloženie dekódovacieho CAM modulu môžete prijímať kódovaný signál operátorov napríklad Skylink. s ktorým môžete prijímať platené televízne kanály. Prijímače môžu mať rôzne vybavenia, ako napr. prijímače s dvoma tunermi, zabudovaným pevným diskom pre možnosť nahrávania programu, s možnosťou pripojenia na internet, prípadne prijímače combo, ktoré sú schopné prijímať zároveň satelitný a aj terestriálny signál. 

 

Parabola slúži na príjem signálu zo satelitnej družice. Pri výbere paraboly platí čím väčšia tým lepší signál, pretože väčší priemer satelitnej paraboly Vám zaistí lepší a stabilnejší príjem aj v prípade zlých poveternostných podmienok. Na výber máte medzi železnou parabolou, ktorá je cenovo dostupnejšia, ale je ťažšia a podlieha korózii, alebo hliníkovou parabolou, ktorá má ľahšie telo a je odolnejšia, to tieto vlastnosti sa odzrkadlujú aj na cene.

 

LNB konvertor je zariadenie, ktoré sa inštaluje na satelitnú parabolu a prostredníctvom ktorého sa prijíma satelitný signál z družice. Tento signál LNB konvertory zosilňujú a tento signál následne satelitný prijímač spracuje do audiovizuálnej podoby. V prípade, že chcete prijímať z jednej paraboly signál pre viac prijímačov, teda viac TV, je v ponuke viac druhov LNB konvertorov, podľa počtu televízorov. Ak plánujete prijímať signál z dvoch družíc, v ponuke nájdete LNB monoblock.

 

Karty a CA moduly – jedná sa o prístupové karty, ktoré sa vkladajú do čítačiek satelitných prijímačov alebo priamo do TV a zabezpečujú príjem televíznych programov. V prípade, že Váš prijímač nepodporuje kódovací systém karty operátora, je nutné k tomuto satelitnému prijímaču prikúpiť špeciálny CA modul.