Pri objednávke tovaru, ktorý je skladom, zadanej v pracovný deň do 14:00 Vám garantujeme dodanie do 24 hodín. Pri tovare, ktorý nie je skladom je doba dodania do dvoch pracovných dní. Nakupujte z pohodlia domova elektroniku, bielu techniku, satelitnú techniku a užívajte si váš tovar už do 24 hodín. Za prípadné zdržanie zo strany prepravnej spoločnosti nezodpovedáme.

Ak si objednáte tovar ešte dnes do 14:00 do 24 hodín ho máte doma. Pri tovare, ktorý nie je skladom Vám ho dodáme do dvoch pracovných dní. Pri objednávke nad 100€ je doručenie kuriérom DPD zdarma až domov.

V pracovné dni tovar skladom posielame v deň objednávky. Využite superrýchle dodanie pri nákupe satelitnej techniky, elektroniky, bielej techniky či záhradného náradia.

Za tovar môžete platiť kartou online, bankovým prevodom alebo nakupovať na dobierku. Doručovať Vám ho bude kuriér Geis Cargo alebo DPD s doručením zadarmo pri nákupe nad 100€. Preto neváhajte a vyberte si z našej ponuky ešte dnes aby ste sa mohli už zajtra tešiť z nových produktov u Vás doma.