×

Najvýhodnejšie ceny jedine u nás!

Sme slovenská spoločnosť zameraná na zákazníkov, pre ktorých sú na prvom mieste cena, dostupnosť a profesionálny prístup s kvalitnými produktami. Vďaka množstvu dodávateľov s ktorými spolupracujeme už dlhé roky, vytvárame pre našich zákazníkov tie najlepšie ceny na celý sortiment obsiahnutý na našom e-shope. Objavte cenovo dostupnú,bielu techniku, ohrievače vody, klimatizácie do vašej domácnosti alebo prezrite široký výber záhradného náradia, či IT sortimentu. Nakupujte výhodne za najlepšie ceny na internete s doručením až domov! Na prvom mieste je u nás ponuka tých najlepších a najkvalitnejších produktov od overených výrobcov s čo najširším výberom variánt pri súčasnom udržiavaní trvalo nízkej ceny.

V posledných rokoch je online nakupovanie najobľúbenejším spôsobom nakupovania. Stovky e-shopov ponúkajú svojim zákazníkom najrôznejšie produkty za najrôznejšie ceny, je ale veľmi dôležité vedieť si správne vybrať a nenechať sa oklamať na skrytých poplatkoch a cenách služieb. Niekedy najnižšia cena produktu neznamená najnižšiu celkovú cenu nákupu. Našim cieľom je transparentnosť pri nakupovaní, a to aby mal zákazník prehľad o cenách so všetkými súvisiacimi informáciami o poplatkoch počas celého nákupu. Pre lepšiu orientáciu v produktoch sme pre Vás vytvorili aj porovnávač produktov, kde si nájdete tovar podľa zvolených parametrov vo viacerých variantách a viete si pozrieť, čo môžete zakúpiť za tú istú hodnotu.

Tvoríme najvýhodnejšiu ponuku so zákazníckym servisom

Už nemusíte stráviť čas hľadaním a porovnávaním cien na rôznych e-shopoch, vytvorili sme pre Vás tie najvýhodnejšie ceny. Nenechajte sa oklamať na skrytých poplatkoch za nezmyselné služby. U nás kúpite všetko naraz, s výberom Vám radi poradíme a tovar doručíme Vám až k Vám domov (naviac pri nákupe nad 100€ máte dopravu zadarmo). Naša spoločnosť je na trhu niekoľko rokov - precízne sme sa pripravovali pre vstup na internetový trh tak, aby sme boli jedineční v poskytovaní služieb k predávanému tovaru. Vieme, že dnes nestačí byť dobrý a kopírovanie nápadov či inovácií od konkurentov je iba cesta k priemernosti. Preto je pre nás dôležité robiť veci inak, neustále sa odlišovať a byť inovatívni.

Široký sortiment za skvelé ceny

Vyberajte na stránke Pricemarket.sk zo širokého sortimentu za najlepšie ceny na internete. Nakúpte u nás ešte dnes s doručením do 24 hodín. Široká ponuka spotrebičov, elektroniky, náradia, voľnočasových potrieb a rôzneho príslušenstva. Za bezkonkurenčné ceny u nás nájdete klimatizácie, záhradné grily, kosačky či náradie do dielne. Vybavte si kuchyňu novými spotrebičmi - nová chladnička, umývačka riadu, varná doska, mikrovlnná rúra alebo malé kuchynské spotrebiče ako mixér či kuchynský robot - to všetko u nás nájdete v rôznych variantoch za najlepšiu cenu na trhu. Rovnako môžete využiť množstvo sezónnych zliav, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme. Šetríme Váš čas i peniaze.

V Pricemarket.sk sa staráme o to, aby ste nemali žiadne starosti s nákupom a ostalo Vám tak viac času na život, ktorý môžete venovať rodine alebo svojim záľubám. Vaša objednávka je pre nás vždy na prvom mieste.

Necháme Vás hovoriť za nás!

Nesnažíme sa prezentovať našu prácu umelými, falošnými hodnoteniami z "úst našich zákazníkov" - zákazníkov nechávame hovoriť za nás! Hlavným cieľom Pricemarket.sk je spokojnosť zákazníka, aj preto je pre nás nesmierne dôležitá aktívna komunikácia so zákazníkmi - profesionálna, férová a otvorená. Obchod sa preto zameriava nielen na vytváranie čo najširšej ponuky tovaru za prijateľné ceny ale aj tvorbu vysokého štandardu služieb pre zákazníka. Čo o nás hovoria zákazníci, ktorí u nás nakúpili? Presvedčte sa sami!

Naše výhody:
- najvýhodnejšie ceny na trhu bez skrytých poplatkov,
- možnosť vrátenia tovaru do 14 dní,
- 100% orientácia na zákaznícku spokojnosť

Posledný rok je pre nás obdobím neustáleho rozširovania sortimentu (elektro, biela spotrebná elektronika, záhradná technika, či satelitná technika,..). Členovia nášho tímu sa neustále vzdelávajú, aby Vám vedeli odborne poradiť. Samozrejmosťou sú aj prehľadné popisy každého produktu, ktoré Vám pomôžu orientovať sa v tovare. Nakupovanie nikdy nebolo tak jednoduché.