Sušička bielizne Bosch WTW85490BY
  • Sušička bielizne Bosch WTW85490BY

Sušička bielizne Bosch WTW85490BY

560,00 €

Model tejto sušičky Bosch WTW85490BY zaraďujeme do energetickej triedy A++, čo zabezpečuje nízku spotrebu energie a vody.

Maximálna kapacita bielizne je 8 kg.

Súčasťou je jednoduché ovládanie s otáčavým kolieskom, na ktorom si môžete zvoliť taký program sušenia, ktorý Vám vyhovuje.

Výhodou je aj LED displej, na ktorom sa zobrazuje doba sušenia.

  • Kód tovaru: WTW85490BY
  • EAN: 4242005070558
Množstvo
SKLADOM - Dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Nízka spotreba energie a vody

Model tejto sušičky zaraďujeme do energetickej triedy A++, čo zabezpečuje nízku spotrebu energie a vody. Maximálna kapacita bielizne je 8 kg. Po vysušení máte bielizeň hneď pripravenú na žehlenie, prípade uloženie do skrine alebo si ju môžete hneď obliecť.Súčasťou je jednoduché ovládanie s otáčavým kolieskom, na ktorom si môžete zvoliť taký program sušenia, ktorý Vám vyhovuje. Výhodou je aj LED displej, na ktorom sa zobrazuje doba sušenia.

Viacero funkcií na jednom mieste

Funkcia TouchControl umožňuje nastavenie stupňa sušenia, šetrný chod, odložený štart až na 24 hodín a koniec sušenia. LED displej zobrazuje čas sušenia, alebo aj priebeh programu sušenia.
Okrem základných programov, máte na výber aj zo špeciálnych programov napr. program "našuchorenia", ktorý prebieha pomocou pary a trvá 120 minút avšak v prípade potreby ho môžete kedykoľvek vypnúť a bielizeň vybrať.
Sušiť môžete vlnu, bavlnu, uteráky, športové oblečenie, košele, blúzky a mnohé iné materiály.
Funkcia AutoDry zamedzuje prílišnému prehriatiu bielizne a nerovnomernému sušeniu, a tak je bielizeň vždy chránená pred akýmkoľvek poškodením. 

Sušenie aj v nočných hodinách

Vďaka funkcii AntiVibration je prevádzka sušenia veľmi tichá iba 65 dB, a tak môžete sušičku zapnúť aj v nočných hodinách, alebo hocikedy keď Vám to vyhovuje a nemusíte byť ničím obmedzovaný. Prostredníctvom tejto funkcie je zabezpečená stabilita počas prevádzky. Ak máte malé dieťa výhodou je aj detská poistka, ktorá zabraňuje bezdôvodnému otváraniu dvierok bubna. Vaša bielizeň bude vždy čistá a nadýchaná vďaka samočistiacemu kondenzátoru, ktorý sa niekoľkokrát počas sušenia preplachuje. Údržba sušičky aj bielizne je tak veľmi jednoduchá.

Základné vlastnosti

- nízka spotreba energie,

- nízka spotreba vody,

- samočistiaci kondenzátor,

- LED displej,

- signalizácia na konci programu,

- detská poistka,

- tepelné čerpadlo.

Stiahnuť

TŠ Bosch WTW85490BY

Technická špecifikácia Bosch WTW85490BY

Stiahnuť (466.78k)

Návod Bosch WTW85490BY

Návod na použitie Bosch WTW85490BY

Stiahnuť (3.94M)
Energetická trieda:
A++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (g):
8
Funkcie:zvukový signál, jednoduché žehlenie, jemné sušenie, odložený štart
Programy:10 programov: Bavlna a ľahko udržiavateľné, Vlna kŕatky, Mix, Uteráky, Časový program teplý, Časový program studený, Šport/fitness, perie, rýchly 40°, košele/blúzky
Displej:áno - LED
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 65
Výška (mm):
842
Šírka (mm):
598
Hĺbka (mm):
599
Váha (kg):
50,8