Kuchynský robot Bosch MUM4880
  • Kuchynský robot Bosch MUM4880

Kuchynský robot Bosch MUM4880

129,00 €

Ide o kuchynský robot Bosch MUM4880, ktorý disponuje kvalitným výkonom 600 W.

Ponúkame ho v bielom prevedení.

Miska na miešanie má 3,9 l, ktorá je vhodná pre všetky druhy cesta.

K dispozícii máte až 4 rýchlosti.

Príslušenstvo: hák na miesenie, miešacie metly, krájač s tromi kotúčmi, mixér (1 l), mlynček na mäso, lis na citrusy, DVD s receptami, stojan na príslušenstvo.

Systém miešania je 3D.

  • Kód tovaru: MUM 4880
  • EAN: 4242002646664
Množstvo
Posledných 5ks na sklade!

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Multifunkčný kuchynský robot

Ide o kuchynský robot Bosch MUM4880, ktorý vo Vašej kuchyni nájde určite svoje využitie, pretože je multifunkčný a môžete ho využiť na varenie, pečenie alebo aj prípravu chutných smoothie. Súčasťou vybavenia spotrebiča je rozmanité príslušenstvo, ako hák na miesenie, miešacie metly, krájač s tromi kotúčmi, mixér (1 l), mlynček na mäso, lis na citrusy, DVD s receptami, stojan na príslušenstvo. Veľkou výhodou je, že nemusíte vlastniť viacero spotrebičov tohto typu, stačí Vám iba tento kuchynský robot a využije ho naozaj na čokoľvek.

Prvotriedna prevádzka

Výkon kuchynského robota dosahuje až 600 W, a tak nebudete mať problém spracovať žiadne suroviny. K dispozícii máte až 4 rýchlosti, tak môžete využiť taký stupeň, aký Vám bude vyhovovať pre konkrétnu surovinu. Systém miešania je 3D, a to v rôznych polohách. Ide o naozaj kvalitný spotrebič, ktorý obsahuje bohaté príslušenstvo a v pomere s cenou, ide o naozaj skvelú ponuku.

Kvalitná konštrukcia

Kuchynský robot má kvalitnú konštrukciu, a tak jeho životnosť je dlhodobá. Miešacia misa je vyrobená z kvalitného nerezového materiálu a jej objem je až 3,9 l, vďaka tomuto objemu viete pripraviť až 2,7 kg cesta. Čo je úplne postačujúce aj vtedy, ak pečiete väčšie množstvo koláčov. Súčasťou vybavenia je aj priehľadný kryt na miešanie cesta, a tak Vám cesto neznečistí okolie kuchyne.

Jednoduchá manipulácia a údržba

Bezpečnosť je zabezpečená vďaka gumovým nožičkám, ktoré sa nachádzajú naspodku robota, čo zabezpečí, že robot sa nebude pri manipulácii s ním hýbať. Kábel určený do elektriky je dostatočne dlhý, má až 1,2 m, a tak môžete prístroj umiestniť, kdekoľvek chcete. Údržba robota je jednoduchá, pretože jednotlivé príslušenstvo môžete umyť aj v umývačke riadu.

Základné vlastnosti

- rozmanité príslušenstvo,

- kvalitný výkon,

- až 4 rýchlosti,

- systém 3D miešania,

- dlhá životnosť,

- veľká kapacita misky.

Príkon (W):
600
Spôsob miešania:
Planetárny
Počet rýchlostí:
4
Materiál plášťa:
Nehrdzavejúca oceľ a plast
Materiál vnútorných prevodov:Plast
Príslušenstvo:
Hák na miesenie, miešacie metly, krájač s tromi kotúčmi, mixér, mlynček na mäso, lis na citrusy, stojan na príslušenstvo, DVD s receptami.
Objem misy (l):
3,9
Materiál misy:
Nehrdzavejúca oceľ
Počet diskov na strúhanie:
3
Výška (mm):
305
Šírka (mm):265
Hĺbka (mm):
265
Hmotnosť (kg):
6,5
Farba:
Biela