Set Práčka Bosch WAN28260CS + Sušička WTR85V00CS
  • Set Práčka Bosch WAN28260CS + Sušička WTR85V00CS

Set Práčka Bosch WAN28260CS + Sušička WTR85V00CS

799,00 €

Ide o set Práčka Bosch WAN28260CS + Sušička WTR85V00CS, ktoré sú skvelými pomocníkmi do každej domácnosti. Ušetria Vám nielen náklady, ale aj Váš čas, pretože nemusíte čakať kým Vám bielizeň vyschne.

Práčka je zaradená do energetickej triedy A +++, čím je zaručená nízka spotreba energie. So sušičkou taktiež nespotrebujete veľa energie, pretože patrí do energetickej triedy A ++.

Kapacita bielizne pri oboch spotrebičoch je 7 kg.

Maximálna rýchlosť otáčok je 1400/min.

Hlučnosť pri praní je len 54 dB, a tak Vás práčka nebude svojou prevádzkou rušiť. U sušičky je to rovnaké, pretože jej maximálna hlučnosť je len 65 dB.

  • Kód tovaru: SETWAN28260CSWTR85V00CS
  • EAN:
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Set, s ktorým ušetríte

Ide o set Práčka Bosch WAN28260CS + Sušička WTR85V00CS, ktoré sú skvelými pomocníkmi do každej domácnosti. Ušetria Vám nielen náklady, ale aj Váš čas, pretože nemusíte čakať kým Vám bielizeň vyschne. Okrem času a nákladov ušetríte aj miesto, pretože práčku aj sušičku môžete spojiť praktickým medzikusom. Jednoducho ich uložíte na seba a medzi ne namontujete spojovací diel, čím ušetríte miesto, pretože spotrebiče nebudete mať vedľa seba.

Dlhá životnosť práčky

Táto automatická práčka je vybavená kvalitným motorom Eco Silence Drive, ktorý je nielen tichý a úsporný, ale zaručuje aj dlhú životnosť. Za túto skvelú vlastnosť môžete ďakovať inovatívnemu permanentnému magnetu. Ak je potrebné bubon spotrebiča vyčistiť, ste na tom automatický upozornený.

Pracie programy

- tmavá bielizeň,

- záclony,

- košele,

- blúzky,

- športové oblečenie,

- hodváb,

- vlna.

Pranie bez hluku

Ide o antivibračnú práčku, ktorá zabezpečuje stabilitu, čím sa znižujú vibrácie. Výborná izolácia znižuje hladinu hluku a práčka dosahuje maximálnu hlučnosť pri praní len 54 dB a pri odstreďovaní to je len 75 dB. Určite uvítate, že prevádzkou práčky nebudete za žiadnych okolností rušený.

Prvotriedne funkcie

K dispozícii je funkcia Vario Perfect, s ktorou si viete zvoliť optimalizáciu programu buď z hľadiska úspory alebo energie alebo času. Zaručenú máte vždy kvalitne vypratú bielizeň.
Ďalšou zaujímavou funkciou je Reload, vďaka ktorej môžete do bubna práčky doplniť bielizeň aj po začatí programu.
S funkciou Odloženého štartu si môžete nastaviť čas prania na dobu, ktorá Vám vyhovuje napr. keď nie ste doma, ste v práci alebo potrebujete prať bielizeň na lacnejší nočný prúd.
Nastaviť si môžete počet otáčok, podľa toho ako chcete mať bielizeň vyžmýkanú.
Súčasťou sú ďalšie funkcie, ako Eco Perfect, odloženie konca programu, predpranie alebo stop plákaniu.

Nízka spotreba energie

Práčka Bosch je zaradená do energetickej triedy A +++, čím je zaručená minimálna spotreba energie. Určite každý užívateľ uvíta, ak môže ušetriť nejaké peniaze z rodinného rozpočtu na spotrebe energie. Spotrebu energie môžete ušetriť aj s úspornými funkciami, ktorými automatická práčka disponuje.

Kvalitná sušička, ktorá nenarúša Váš komfort

Sušička bielizne Bosch WTR85V00CS dosahuje maximálnu hlučnosť len 65 dB, čím nie je narúšaný Váš komfort. Sušiť bielizeň môžete dokonca aj v noci, bez toho, aby ste boli v spánku rušený jej prevádzkou. Sušička je zaradená do vynikajúcej energetickej triedy A ++, čím je zaručená nízka spotreba energie.

Programy

- jemná bielizeň,

- uteráky,

- športové oblečenie,

- vlna,

- košele,

- blúzky.

Maximálne zníženie spotreby energie

Súčasťou sušičky je vynikajúca technológia tepelného čerpadla, ktoré využíva vzduchové teplo pri sušení bielizne, čím dochádza k naozaj výraznému zníženiu spotreby energie. Okrem toho, že spotrebič je zaradený do úspornej energetickej triedy, šetrí energiu ešte, aj vďaka tomuto tepelnému čerpadlu.

Programy sušenia

- čiastočné vysušenie, ktoré je vhodné ak chcete bielizeň ešte vyžehliť,

- čiastočné vysušenie, ktoré je vhodné aj na nosenie oblečenia,

- úplne vysušenie, ktoré umožňuje bielizeň odložiť do skrine.

Kvalitné funkcie

Ak potrebujte rýchlo vysušiť malé množstvo oblečenia, poslúži Vám k tomu funkcia rýchleho sušenia. Táto funkcia monitoruje stav oblečenia a na základe toho ho vysuší, tak ako to je potrebné. Už za 40 minút môžete mať Vaše oblečenie úplne suché.
Funkciou Sensitive Drying dochádza k šetrnému sušeniu bielizne. Výsledkom je, že bielizeň je jemne vysušená, je mäkká a bez zbytočných záhybov.
K dispozícii je aj funkcia Auto Dry, ktorá vie, kedy je bielizeň kvalitne vysušená. Bielizeň, ktorú budete sušiť v tejto sušičke je vhodná buď na žehlenie, nosenie alebo uloženie do skrine. Sušička je vybavená snímačmi, ktoré merajú teplotu a vlhkosť.

Základné vlastnosti

- nízka spotreba energie,

- tichá prevádzka,

- veľká kapacita hmotnosti bielizeň,

- kvalitné funkcie,

- dlhá životnosť,

- prvotriedne funkcie.

Práčka Bosch WAN28260CS

Energetická trieda:
A+++
Kapacita prania (kg):
7
Max. počet otáčok (ot/min):
1400
Funkcie:Vario Perfect, Reload, Odložený štart, nastavenie počtu otáčok, Eco Perfect, odloženie konca programu, predpranie, stop plákaniu.
Programy:Tmavá bielizeň, záclony, košele, blúzky, športové oblečenie, hodváb, vlna.
Displej:áno - LED
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 54
Výška (mm):
848
Šírka (mm):
598
Hĺbka (mm):
550
Váha (kg):
145

Sušička WTR85V00CS

Energetická trieda:
A++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (kg):
7
Funkcie:Rýchle sušenie, Sensitive Drying, Auto Dry.
Programy:Jemná bielizeň, uteráky, športové oblečenie, vlna, košele, blúzky.
Displej:áno - LED
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 65
Výška (mm):
842
Šírka (mm):
598
Hĺbka (mm):
652
Váha (kg):
50