Kávovar BOSCH Tassimo TAS6002 My Way

69,00 €

Ide o kávovar na kapsule BOSCH Tassimo TAS6002 My Way, ktorý ponúkame v čiernej farbe.

K dispozícii je možnosť nastavenia intenzity nápoja, teploty a veľkosti.

Kávovar ovládate pomocou dotykových tlačidiel.

Nádrž s objemom 1,3 l je vyberateľná.

Vybrať si môžete zo širokej ponuky teplých nápojov.

Do pamäte si viete uložiť 4 obľúbené nápoje.

Dochádza k automatickému čisteniu trysiek po každej šálke.

  • Kód tovaru: TAS6002
  • EAN: 4242002968957
Množstvo
SKLADOM - Dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Kapsľový kávovar, s ktorým pripravíte kávu, ako od profesionála

Ide o kapsľový kávovar BOSCH Tassimo TAS6002 My Way, ktorý ponúkame v elegantnom čiernom prevedení a dokonale sa hodí do každej domácnosti. Ak si chcete vychutnať kávu, ako z kaviarne, ale chcete zostať v pohodlí domova, tento kávovar je pre Vás, ako stvorený. Jedným stlačením si pripravíte kávu dokonalej chute. Súčasťou je patentovaná technológia Tassimo Intellibrew, ktorá pripraví kávu na základe čiarového kódu.

Pestrá ponuka nápojov

K dispozícii máte široké spektrum teplých nápojov, ktoré si môžete pripraviť napr. silné espresso, voňavé kapucíno, latte alebo aj horúcu čokoládu Oreo alebo milka. Ak nie ste milovníkom kávy a ochutených nápojov, s týmto kávovarom si viete pripraviť aj ovocný čaj, ktorý najmä v studených mesiacoch je tou správnou voľbou na zahriatie. Súčasťou je výškovo nastaviteľný stojan, a tak si môžete pripraviť kávu rôznej veľkosti.

Ovládanie je jednoduché

Kávovar je veľmi jednoduchý na ovládanie, stačí stlačiť tlačidlo na dotykovom paneli. Nápoj si pripravíte použitím východiskového nastavenia, ktoré predstavuje stredné tlačidlo. Môžete si pripraviť kávu aj podľa individuálnej chuti stlačením tlačidiel, ktoré sa nachádzajú na boku ovládacieho panela. K dispozícii máte aj možnosť uloženia štyroch obľúbených nápojov do pamäte kávovaru.

Výborné prevádzkové vlastnosti

K dispozícii je patentovaná technológia Intellibrew, ktorá si nasníma čiarový kód, ktorý sa nachádza na kapsuly. Na tomto čiarovom kóde sa nachádzajú informácie o optimálnom množstve vody, teplote a dobe sparenia. Jej cieľom je pripraviť lahodnú kávu s bohatou penou, ktorá bude chutiť, ako keby ju pripravil profesionálny barista.

Rýchla príprava

Čas zohrievania nápoja je minimálny, aj vďaka prietokovému ohrievaču. Ak k Vám príde návšteva viete jej kávu pripraviť rýchlo a nemusíte ani príliš často dopĺňať vodu do nádržky, pretože jej kapacita je až 1,3 l. Vďaka nastaviteľnému stojanu si viete pripraviť kávu rôznej veľkosti. S týmto kávovarom je údržba veľmi jednoduchá. Spotrebič Vám sám oznámi, keď ho treba odvápniť. Proces odstraňovania vodného kameňa sa spustí automaticky po vložení servisnej kapsule do prístroja, ktorá je súčasťou balenia.

Úspora energie

S týmto kapsľovým kávovarom máte zaručenú aj úsporu energie. Prietokový ohrievač sa postará o to, aby sa pri príprave kávy zohrialo len nevyhnutné množstvo vody. Keď dokončíte prípravu nápoja, kávovar sa dá automaticky do pohotovostného režimu.

Základné vlastnosti

- tlak 3,3 barov,

- displej,

- dotykové ovládanie,

- nastavenie intenzity kávy,

- nastavenie množstva vody,

- automatické čistenie/odvápňovanie,

- vyberateľný zásobník na vodu,

- indikátor množstva vody.

Typ kávovaru:
Kapsulový
Kapacita zásobníka na vodu (l):
1,3
Tlak (bar):3,3
Príkon (W):1500
Displej:
Nie
Typ kapsúl:
Jacobs Tassimo
Funkcie:
Odvápňovací systém, samočistenie, automatické vypnutie, režim úspory energie.
Výška (mm):
290
Šírka (mm):
230
Hĺbka (mm):
325
Hmotnosť (kg):
2,7