×
Ariston VELIS EVO 80
  • Ariston VELIS EVO 80

Ohrievač vody Ariston VELIS EVO 80

227,00 €

Plochý ohrievač vody Ariston Velis EVO 80 má dvojitú 65 l nádrž a dve ohrevné telesá s výkonom 1,5 kW. Jeho taliansky dizajn a úsporný tvar má hĺbku len 27 cm a svojou univerzálnou inštaláciou je vhodný na nasedenie na stenu do akejkoľvek miestnosti vo Vašej domácnosti. 

S funkciou Shower Ready - rýchly ohrev máte ohriatu vodu na požadovanú teplotu už za 50 minút. Spotrebu energie je možné ušetriť vďaka programu ECO EVO.

LED displej zobrazuje informácie o dostupnom množstve ohriatej vody a o prevádzkových činnostiach. V čase, kedy sa voda ohreje a bude pripravená na sprchu zaznie signalizácia.

Bojler patrí do energetickej triedy B.

Ariston Velis EVO 80 disponuje flexibilnou, ale aj horizontálnou inštaláciou.

  • Kód tovaru: 3626146
  • EAN: 6927828017161
Množstvo
Tento produkt je momentálne dlhodobo vypredaný. Na objednávku u dodávateľa.

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Úsporný tvar s univerzálnou inštaláciou

Plochý ohrievač vody Ariston Velis EVO 80 má dvojitú 65 l nádrž a dve ohrevné telesá s výkonom 1,5 kW. Jeho taliansky dizajn a úsporný tvar má hĺbku len 27 cm a svojou univerzálnou inštaláciou je vhodný na nasedenie na stenu do akejkoľvek miestnosti vo Vašej domácnosti.

Inteligentný LED displej so signalizáciou

Inteligentný LED displej zobrazuje informácie o dostupnom množstve ohriatej vody a o prevádzkových činnostiach. V čase, kedy sa voda ohreje a bude pripravená na sprchu zaznie signalizácia.

Po aktivovaní funkcie Shower Ready - sa zapne rýchly ohrev, vďaka ktorému máte ohriatu vodu na požadovanú teplotu už za 50 minút.

Ušetrí spotrebu

Spotrebu energie je možné ušetriť vďaka programu ECO EVO, ktorý celkovo ušetrí až 14% energie. Program si uloží do pamäte kedy a koľko teplej vody používate a v najbližšej dobe Vám tieto hodnoty prednastaví a pripraví požadované množstvo teplej vody.

Spoľahlivá prevádzka

Spoľahlivú prevádzku zaisťuje bezpečnostný balíček obsahujúci funkcie, ktoré aj pri skutočnostiach, že by nastal dočasný výpadok energie alebo vody udržiavajú bojler v stálej a bezchybnej prevádzke. Jeho výkon je mimoriadne tichý a polyuretánová izolácia znižuje tepelné straty.

Titánové smaltovanie proti korózneho zásobníka a dve anódové tyče, ktoré sú tiež odolné voči korózii predlžujú životnosť bojleru.

Stiahnuť

Techn. inf. Ariston Velis EVO

Technické informácie Ariston Velis EVO

Stiahnuť (276.65k)

Návod Ariston Velis EVO

Návod na použitie a inštaláciu Ariston Velis EVO

Stiahnuť (7.25M)
Prevedenie:Elektrický - horizontálne/vertikálne
Farba:
Elegantná biela, detaily strieborné
Výška (mm):1066
Šírka (mm):506
Hĺbka (mm):270
Objem (l):65
Výkon: (kW):1,5
Energetická trieda:B
5.005.005.005.005.00

Avatar Hrebeň - A.
12.03.2020
Výhody:
Spokojný

Slabiny:
Žiadna

Zdroj recenzií pochádza z nákupného portálu Heureka

Mohlo by vás zaujať aj