×
Ariston VELIS EVO PLUS 100
  • Ariston VELIS EVO PLUS 100

Ohrievač vody Ariston VELIS EVO PLUS 100

279,00 €

Ariston Velis EVO Plus 100 sa vyznačuje úsporným dizajnom s hĺbkou len 27 cm a objemnou 80 l nádržou s výkonným 1,5 kW ohrievacím telesom.

Spotreba elektrickej energie sa zníži o 14% vďaka prispôsobivému ECO EVO programu, ktorý si pamätá čas a objem minutej vody.

Dotykový displej BlueTech umožňuje jednoduché ovládanie a poskytuje niekoľko informácií týkajúcich sa aktuálneho stavu vody.

Bojler radíme do energetickej triedy B.

Ariston Velis EVO Plus 100 môžete nainštalovať na stenu horizontálne alebo vertikálne.

  • Kód tovaru: 3626150
  • EAN: 6927828017208
Množstvo
Skladom posledný kus.

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Vkusná a flexibilná inštalácia

Ariston Velis EVO Plus sa vyznačuje úsporným dizajnom v prevedení strieborného kovu a celkovou hĺbkou len 27 cm, ktorý vkusne splynie a ušetrí miesto v domácnosti pri akomkoľvek vybavení. Inštalácia je viacpolohová, čiže podľa potreby viete bojler nasadiť horizontálne alebo vertikálne. 

Veľké hydraulicky prepojené až 80 l nádrže s tichým 1,5 kW výkonom pri odbere vody zmiešavajú pritekajúcu studenú vodu už s ohriatou vodou v spodnej časti ohrievača, čím sa teplotne udržiava zohriata voda.

Úspora času a energie

Čas môžete ušetriť prostredníctvom funkcie rýchleho ohrevu - Shower Ready,  ktorá Vám ohreje vodu na prvú sprchu za 50 minút.

Ekologická polyuretánová izolácia a režim ECO EVO automaticky nastaví potrebný objem ohriatej vody v čase v ktorom používate teplú vodu najčastejšie, čím sa zníži použitej elektrickej energie až o 14%.

Inovačný dotykový BlueTech displej s LED podsvietením graficky informuje o aktuálnom možnom počte spŕch, ktoré sú k dispozícii, tiež aj čakaciu dobu na ďalšiu dostupnú sprchu. Na displeji si môžete nastaviť aj dva časy v priebehu dňa, kedy má byť pripravená horúca voda.

Dlhodobá životnosť

Titánová smaltovaná nádoba je odolná voči korózii a smaltované topné teleso incoloy disponuje funkciou proti usádzaniu vodného kameňa.

Pre bezpečnú prevádzku a bezpečnosť používateľa obsahuje tento ohrievač vody bezpečnostným balíčkom. Nerušené fungovanie počas doby, keď je prerušená dodávka vody či elektriny zabezpečí program ABS 2.0.

Stiahnuť

Návod Ariston Velis EVO PLUS

Návod na použitie a inštaláciu Ariston Velis EVO PLUS

Stiahnuť (7.25M)

Techn. inf. Ariston Velis EVO

Technické informácie Ariston Velis EVO PLUS

Stiahnuť (298.41k)
Prevedenie:Elektrický - horizontálne/vertikálne
Farba:
Strieborná
Výška (mm):1251
Šírka (mm):506
Hĺbka (mm):270
Objem (l):80
Výkon: (kW):1,5
Energetická trieda:B

Mohlo by vás zaujať aj