×
Ariston VELIS EVO PLUS 80
  • Ariston VELIS EVO PLUS 80

Ohrievač vody Ariston VELIS EVO PLUS 80

265,00 €

Plochý tvar elektrického zásobníkového ohrievača vody Ariston Velis EVO Plus 80 má celkovú hĺbku iba 27 cm a 80 l objemnú nádrž.

Inteligentný program ECO EVO ušetrí Vaše náklady, pretože dokáže znížiť celkovú spotrebu elektrickej energie až o 14%. Strieborná konštrukcia s dvojitou nádržou taktiež prispieva k úspornejšiemu míňaniu energie.

Komfortné ovládanie tohto bojleru je umožnené vďaka inteligentnému dotykovému BlueTech displeju, ktorý poskytuje dostatok potrebných informácií.

Bojler radíme do energetickej triedy B.

Ariston Velis EVO Plus 80 je možné flexibilne nasadiť na stenu – vertikálne alebo horizontálne.

  • Kód tovaru: 3626149
  • EAN: 6927828017192
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Komfortné ovládanie s ekonomickým programom

Prostredníctvom inteligentného dotykového LED displeja - BlueTech sa môžete komfortne informovať o aktuálnom stave vody. Zobrazuje počet spŕch na ktoré je ešte voda ohriata. V prípade, ak voda nie je ohriata na dostatočný počet spŕch, na displeji uvidíte čas, za koľko bude voda pripravená na sprchovanie. Ak potrebujete vodu ohriať čo najrýchlejšie, môžete si zapnúť režim Shower Ready, ktorý funguje v princípe rýchloohrevu a ohreje vodu už za 50 minút.

Plochý tvar ušetrí nie len miesto, ale jeho dvojitá nádrž s objemom 80 l a výkonom 1,5 kW šetrí aj energiu. Ekonomický program ECO EVO vie znížiť spotrebu o 14% vďaka svojej pamäti. Uchováva údaje o spotrebovanom množstve vody a čase, kedy využívate vodu a pri najbližšom využití prispôsobí potrebný výkon.

Viacpolohová inštalácia ušetrí miesto

Elektrický ohrievač vody sa smie používať v chatách, bytoch či rodinných domoch a pod... Vyhotovenie tohto bojleru plochého tvaru má celkovú hĺbku len 27 cm čím šetrí potrebné miesto a jeho vkusný vzhľad je vo farbe strieborného kovu je vhodný ku každému zariadeniu v domácnosti. Bojler je viacpolohový, čo znamená, že ho môžete uložiť podľa vašich potrieb horizontálne alebo vertikálne.

Bezpečnostný balíček zaručí bezproblémovú prevádzku

Bezpečnostný balíček obsahuje niekoľko funkcií, ktoré zaručia správne fungovanie aj v prípadoch výpadku vody alebo energie. Bojler je mimoriadne tichý a vďaka svojej špičkovej polyuretánovej izolácii sa tepelné straty ešte viac znížia.

Životnosť produktu sa predlžuje vďaka titánovému smaltovaniu vodnej nádrže, ktorá je antikorózna, ako aj jeho dve anódové tyče.

Stiahnuť

Návod Ariston Velis EVO PLUS

Návod na použitie a inštaláciu Ariston Velis EVO PLUS

Stiahnuť (7.25M)

Techn. inf. Ariston Velis EVO

Technické informácie Ariston Velis EVO PLUS

Stiahnuť (298.41k)
Prevedenie:Elektrický - horizontálne/vertikálne
Farba:
Strieborná
Výška (mm):1066
Šírka (mm):506
Hĺbka (mm):270
Objem (l):65
Výkon: (kW):1,5
Energetická trieda:B

Mohlo by vás zaujať aj