Ariston VELIS EVO WI-FI 50
  • Ariston VELIS EVO WI-FI 50

Ohrievač vody Ariston Velis Evo Wi-Fi 50

274,00 €

Ariston VELIS EVO WIFI 50 je nástenný ohrievač v prevedení strieborného kovu s inovačnou smart technológiou Wi-Fi pripojenia. Celkový objem nádrže je 45 l.

Odteraz si môžete nastaviť potrebnú teplotu vody kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom technológie, ktorá umožňuje pripojenie za pomoci Wi-Fi pripojenia.

BlueTech – Led displej umožňuje nastavenie potrebnej teploty na ohrev a takisto aj zobrazenie aktuálnej teploty. Ak potrebujete vedieť na koľko spŕch je ohriata voda či za koľko sa ohreje voda na ďalšie sprchy, môžete to všetko zistiť na tomto inteligentnom Led displeji.

Bojler patrí do energetickej triedy B.

Ariston VELIS EVO WIFI 50 môžete nainštalovať horizontálne alebo vertikálne.

  • Kód tovaru: 3626178
  • EAN: 5414849611832
Množstvo
Dodanie 1 - 5 pracovných dní

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Wi-Fi pripojenie

BlueTech – Led displej umožňuje nastavenie potrebnej teploty na ohrev a takisto aj zobrazenie aktuálnej teploty. Ak potrebujete vedieť na koľko spŕch je ohriata voda či za koľko sa ohreje voda na ďalšie sprchy, môžete to všetko zistiť na tomto inteligentnom Led displeji.
Režim ECO EVO automaticky ohreje potrebný objem vody v čase, kedy tento objem vody využívate. Pripojenie prostredníctvom aplikácie a Wi-Fi Vám uľahčí nastavovanie ohriatej vody v čase, kedy ju potrebujete mať doma ohriatú.

Jednoduchá montáž a najnovšia technológia

Plochý tvar s 45 l nádržou umožňuje jednoduchšiu montáž a menší potrebný priestor na inštaláciu vo Vašom dome. Trieda VELIS EVO je známa svojimi estetickými a kompaktnými bojlermi. Bojler sa dá ľubovoľne umiestniť – horizontálne, ale aj vertikálne. Bezproblémová prevádzka a zníženie nákladov sú zaručené najnovšou technológiou.

Dlhodobá životnosť a autodiagnostický systém

Vzniknuté problémy vie odhaliť inteligentný autodiagnostický systém. V prípadoch, keď sa preruší dodávka elektriny alebo vody funkcia ABS zaručí neprerušenú prevádzku elektrického ohrievača vody. Ohrievacie teleso má silný 1,5 kW výkon, ktorý zároveň aj šetrí Vašu energiu.
Vnútorný priestor, ale aj vodu sterilizuje ohrievanie vody na 80°C funkcia Legionela. Antikorózna anódová tyč a vysokokvalitný titánový smalt sú garanciou dlhodobej životnosti.

Stiahnuť

Návod Ariston Velis EVO WI-FI

Návod na použitie a inštaláciu Ariston Velis EVO WI-FI

Stiahnuť (13.11M)

Techn. inf. Ariston EVO WI-FI

Technické informácie Ariston Velis EVO WI-FI

Stiahnuť (115.91k)
Prevedenie:Elektrický - horizontálne/vertikálne
Farba:
Strieborná
Výška (mm):776
Šírka (mm):506
Hĺbka (mm):270
Objem (l):45
Výkon: (kW):1,5
Energetická trieda:B
5.005.005.005.005.00

Avatar Overený zákazník
14.10.2019
Výhody:
cena velkost fukcie

Zdroj recenzií pochádza z nákupného portálu Heureka

Mohlo by vás zaujať aj