Ariston VELIS EVO PLUS 50
  • Ariston VELIS EVO PLUS 50

Ohrievač vody Ariston VELIS EVO PLUS 50

245,00 €

ARISTON Velis Evo Plus 50 je elektrický ohrievač vody, ktorý má povrch vyhotovený vo farbe strieborného kovu a taliansky dizajn. Valcovitá nádrž má celkový objem 45 l.

Program ECO EVO šetrí vynaložené náklady na elektrickú energiu o 14%. Dvojitá nádrž a konštrukcia talianskeho dizajnu ušetria potrebné miesto na univerzálne upevnenie ohrievača.

Inovačný BlueTech – Led displej informuje o aktuálnych informáciách spojených s ohriatou vodou: možný počet spŕch, ako aj čas, za aký bude voda ohriatá voda na ďalšie sprchy. Na tomto elektrickom ohrievači je možné zapnúť funkciu rýchloohrevu, ktorá ohreje vodu za 50 minút.

Bojler je zaradení energetickej triedy B.

Ariston Velis EVO Plus 50 je možné univerzálne nainštalovať na stenu – vertikálne alebo horizontálne.

  • Kód tovaru: 3626148
  • EAN: 6927828017185
Množstvo
Dodanie 1 - 5 pracovných dní

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Ušetrí Vám energiu a čas

Inteligentný LED displej – BlueTech informuje o aktuálnych informáciách, ktoré sú spojené s ohriatím vody: koľko spŕch je ešte aktuálne k dispozícii a tiež aj to za aký čas sa voda ohreje na ďalšie sprchy. Rýchly ohrev je možné zapnúť pomocou funkcie Shower Ready, ktorá ohreje vodu už za 50 minút.

Dvojitá valcovitá nádrž s objemom 45 l zmiešava pritekajúcu a už ohriatu vodu v spodnej časti bojlera. Ušetrené náklady o 14% zabezpečí program ECO EVO. Tento program si vie zapamätať aj čas a objem, kedy sa využíva bojler a tak automaticky pripraví v tomto čase potrebné množstvo vody.

Inovačný dizajn a flexibilná inštalácia

Bojler sa využíva v rodinných domoch, bytoch, chatách a pod... Vďaka svojmu plochému dizajnu s hĺbkou len 27 cm, ktorá ušetrí miesto a flexibilnej inštalácii (vertikálna alebo horizontálna) je tento bojler vkusný a hodí sa v domácnosti k akémukoľvek vybaveniu.

Bezproblémová prevádza a dlhodobá životnosť

Bezpečnostný program ABS 2.0 zabezpečuje neprerušenú prevádzku aj pri možnom výpadku dodávky vody či elektriny. Smaltovaná nádrž a výkon ohrievacieho telesa 1,5 kW zaručujú mimoriadny výkon, ktorý tiež šetrí energiu a jeho prevádzka je tichá.

Dlhodobá životnosť je predovšetkým vďaka titánovému smaltu vysokej kvality a anódovej tyče, ktoré nedopustia vznik vodného kameňa.

Stiahnuť

Návod Ariston Velis EVO PLUS

Návod na použitie a inštaláciu Ariston Velis EVO PLUS

Stiahnuť (7.25M)

Techn. inf. Ariston Velis EVO

Technické informácie Ariston Velis EVO PLUS

Stiahnuť (298.41k)
Prevedenie:Elektrický - horizontálne/vertikálne
Farba:
Strieborná
Výška (mm):776
Šírka (mm):405
Hĺbka (mm):270
Objem (l):45
Výkon: (kW):1,5
Energetická trieda:B

Mohlo by vás zaujať aj