• Darček
Amiko Mira WiFi
  • Amiko Mira WiFi

Satelitný prijímač Amiko Mira WiFi

31,90 €

Amiko Mira WiFi nahrádza typ Impulse Wifi, ide o satelitný prijímač s tunerom DVB-S2 a kvalitným Full HD obrazom s maximálnym 1080p rozlíšením.

Prijímač disponuje 1 GB veľkosťou flash disku a veľmi kvalitným procesorom Dual Core, pracujúci rýchlosťou až 500Mhz.

Priamo v satelitnom prijímači sa nachádzajú zaujímavé aplikácie, napr. Youtube, online počasie alebo RSS čítačka. Okrem týchto aplikácii môžete využiť aj niekoľko zaujímavých funkcií TimeShift, EPG a OSD.

  • Kód tovaru: 4029
  • EAN: 5999883022986

Balenie obsahuje

Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Satelitný prijímač so zabudovanou Wi-Fi

Amiko Mira WiFi nahrádza typ Impulse Wifi, ide o satelitný prijímač s tunerom DVB-S2 a kvalitným Full HD obrazom s maximálnym 1080p rozlíšením. Napriek tomu, že prijímač nemá LAN výstup pre ethernetový kábel do siete je ho možné pripojiť cez WiFi modul.

Rýchly proces a možnosť prehrávania multimédií

Prijímač disponuje 1 GB veľkosťou flash disku a veľmi kvalitným procesorom Dual Core, pracujúci rýchlosťou až 500Mhz, ktorého súčasťou sú pamäte DDR s veľkosťou 64Mbitd.

Prehrávanie multimediálnych súborov nie je žiaden problém. Prebieha prostredníctvom externého HDD alebo USB kľúča. Formáty, v ktorých sa môže multimediálny obsah prostredníctvom tohto prijímača prehrávať sú: MKV, AVI, MPEG, TS, VOB, MP3, JPEG.

Priamo nainštalované aplikácie

Satelitný prijímač je možné do internetovej siete pripojiť prostredníctvom WiFi modulu a tak pre tento model nie je žiadnym problémom aktualizovať potrebné dáta z internetu. Priamo v satelitnom prijímači sa nachádza niekoľko zaujímavých aplikácií aplikácie, napr. YouTube, online počasie alebo RSS čítačka.

Viacero konektorov a funkcií v jednom

Prijímač disponuje univerzálnou čítačkou kariet Embedded Conax, USB portom, HDMI portom, SCART pripojením a digitálnym zvukovým pripojením. Čítačka kariet Embedded Conax má k dispozícií až 6000 kanálov vrátane TV a rádia.

Medzi zaujímavé funkcie patrí funkcia TimeShift umožňujúca sledovaný program zastaviť a neskôr ho opäť spustiť. Podporuje aj programového sprievodcu (EPG), ktorý zobrazuje jednotlivé programy na jednej časovej osi. V prípade záujmu je možné zistiť rôzne informácie aj prostredníctvom OSD.

Je možné aj nahrávanie programov (PVR) na externé pamäťové zariadenie (USB alebo HDD), čo umožňuje jeden program nahrávať a druhý sledovať.

Satelitný prijímač Amiko Mira WiFi zasielame kompletne nakonfigurovaný.

Stiahnuť

Techn. špecifik. Amico Mira WiFi

Technická špecifikácia Amico Mira WiFi

Stiahnuť (1.45M)
Najvyššie rozlíšenie obrazu:Full HD 1080p
Kompresia/kodek:MPEG2/H.264, MPEG4
Tuner:
DVB-S/S2
Čítačka kariet:
univerzálna
Funkcie:TimeShift, PVR, EPG
Výstupy:IR IN, HDMI, SCART, 2x USB, S/PDIF
Formáty:MKV, AVI, MP4, MPG, TS, VOB, MP3, JPEG
Farba:čierna
Výška (mm):
33
Šírka (mm):
146
Hĺbka (mm):
111