Set Práčka AEG L7FBE48SC + Sušička bielizne T8DBE48SC
  • Set Práčka AEG L7FBE48SC + Sušička bielizne T8DBE48SC

Set Práčka AEG L7FBE48SC + Sušička bielizne T8DBE48SC

1 099,00 €

Ide o set práčky AEG L7FBE48SC a sušičky T8DBE48SC, ktorý je dokonalou kombináciou vtedy, keď chcete ušetriť čas. Bielizeň si môžete dať oprať a potom hneď vysušiť.

S týmito dvoma spotrebičmi je zabezpečená nízka spotreba energie, pretože práčka je zaradená do energetickej triedy A +++ a sušička do A ++.

Kapacita bielizne je až 8 kg.

Veľkým pomocníkom sú aj funkcie, ktorými tieto dva spotrebiče disponujú napr. ProSense a AbsoluteCare.

  • Kód tovaru: SETL7FBE48SCT8DBE48SC
  • EAN: 7332543505036
Množstvo
Dodanie 1 - 5 pracovných dní

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Zaujímavá kombinácia spotrebičov

Ide o set práčky a sušičky, ktorý je dokonalou kombináciou vtedy, keď chcete ušetriť čas. Bielizeň si môžete dať oprať a potom hneď vysušiť. S týmito dvoma spotrebičmi je zabezpečená nízka spotreba energie, pretože práčka je zaradená do energetickej triedy A +++ a sušička do A ++. Kapacita bielizne je až 8 kg. Veľkým pomocníkom sú aj funkcie, ktorými tieto dva spotrebiče disponujú napr. ProSense a AbsoluteCare.

Vysoký výkon práčky

Ide o výkonnú práčku s maximálnou rýchlosťou otáčok1400/min. Táto pračka dosahuje vysoký výkon bezohľadu na to, aký program si zvolíte. Parné programy zabezpečujú to, že para sa dostáva do maximálnej hĺbky vlákna a bielizeň nie je pokrčená a stačí ju jemne vyžehliť. Bielizeň je mäkká, hebká, čistá a svieža.

Rozmanité funkcie

ProSteam je funkcia, ktorá zamedzuje krčivosti bielizne, a tak nebude Vaša bielizeň opotrebovaná kvôli žehleniu, pretože bielizeň stačí jemne prežehliť.
Funkcia Jemné + zabezpečí rovnomerné rozmiestnenie aviváže, čo zaručí to, že bielizeň je veľmi jemná na dotyk.
ProSense funkcia umožní spotrebovanie len toľkej vody a energie, ktorá je nevyhnutná pre určitú kapacitu bielizne. Bielizeň je automaticky vážená, a na základe tohto váženia dochádza k výberu vhodného pracieho programu.
Antialergická funkcia zbavuje bielizeň všetkých mikroorganizmov, baktérií a nežiaducich častíc. Čo je veľká výhoda v prípade, ak ste alergický alebo máte malé deti.

Pranie rôznych materiálov

Prať môže rôzne druhy materiálov, bez toho, aby boli poškodené. Bielizeň, ktorá je vyrobená z bavlny, vlny, syntetiky, rifľového materiálu, prať môžete jemnú bielizeň, posteľnú bielizeň, funkčnú bielizeň ....

Vysoká kvalita sušičky

Ide o kvalitnú sušičku od značky AEG, ktorá zabezpečí, že po vysušení si môžete obliecť oblečenie rovno na seba. Umožňuje sušenie aj vlnených svetrov a funkčného oblečenia.  Zabudovaný senzor upravuje dobu sušenia až kým bielizeň nie je úplne vysušená s kapacitou8 kg bielizne. Sušičku zaraďujeme do energetickej triedy A++.

Stop vlhkosti

Ide o kvalitnú sušičku od značky AEG, ktorá zabezpečí, že po vysušení si môžete vziať oblečenie rovno na seba alebo uložiť do Vašej skrine. Ak ste sa predtým obávali vlhkosti zo sušenia bielizne vo Vašej domácnosti sušička túto vlhkosť úplne pohltí. Vysuší Vám bielizeň kvalitne, tak ako to potrebujete, dokonca vysuší aj vlnené svetre a funkčné oblečenie, ktoré pri bežnom sušení schne veľmi dlho. Zabudovaný senzor upravuje dobu sušenia až kým bielizeň nie je úplne vysušená s kapacitou až 8 kg bielizne. Sušičku zaraďujeme do energetickej triedy A++, čo zaručuje nízku spotrebu energie.

Zaujímavé funkcie

Vďaka funkcii AbsoluteCare TM môžete sušiť v sušičke aj bielizeň, ktorá je určená pre ručné pranie. Funkciou ProSense je zabezpečený postup sušenia podľa Vami zvoleného programu, táto funkcia využíva snímač vlhkosti a teploty k úprave dĺžky sušenia podľa kapacity bielizne. Práčka disponuje aj dvojvrstvovým filtrom, ktorý sa dá vybrať a vyčistiť. Čistenie zabezpečí prevetrávanie vzduchu a kvalitný výsledok sušenia. Vďaka funkcii Odloženého štartu si môžete nastaviť sušenie na dobu, ktorá Vám vyhovuje a tak budete mať bielizeň vysušenú vtedy, keď potrebujete.

Stiahnuť

Návod AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Návod na použitie AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Stiahnuť (7.25M)

TŠ AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Technická špecifikácia AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Stiahnuť (401.29k)

TŠ AEG ProSteam L7FBE48SC

Technická špecifikácia AEG ProSteam L7FBE48SC

Stiahnuť (369.63k)

Návod AEG ProSteam L7FBE48SC

Návod na použitie AEG ProSteam L7FBE48SC

Stiahnuť (1.09M)

Práčka AEG L7FBE48SC

Energetická trieda:
A+++
Kapacita prania (kg):
8
Max. počet otáčok (ot/min):
1400
Funkcie:funkcia para, jemné +, prosense, antialergická funkcia, outdoor, rýchle pranie, woolmark blue, odložený štart, predpranie, plákanie, žmýkanie.
Programy:bavlna, vlna, hodváb, jemná bielizeň, deky, oblečenie s vypchávkami, funkčná bielizeň, rifľovina,
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 75
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
600
Hĺbka (mm):
500

Sušička AEG T8DBE48SC

Energetická trieda:
A++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (kg):
8
Funkcie:odložený štart, Anti-crease, Dry mode, Refresh, Time dry, Absolute care, Reverzibilné dvierka, Osvetlenie bubna, Zvukový signál
Programy:10 programov: Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Mix, Vlna, Hodváb, Posteľná bielizeň, Ľahké žehlenie, Vonkajšie oblečenie, Šport
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 66
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
596
Hĺbka (mm):
663
Váha (kg):
59,5

Mohlo by vás zaujať aj