×
Set Práčka AEG L7FEE48SC + Sušička bielizne AEG T8DEE48SC
  • Set Práčka AEG L7FEE48SC + Sušička bielizne AEG T8DEE48SC

Set Práčka AEG L7FEE48SC + Sušička bielizne AEG T8DEE48SC

1 129,00 €

Ide o skvelých pomocníkov do domácnosti, ktorí uľahčia Vašu prácu jednu bielizeň si môžete dať prať a druhú môžete sušiť, čo určite ušetrí Váš čas.

Obidve zabezpečia nízku spotrebu energie, práčka je zaradená do energetickej triedy A+++. Sušička zas do energetickej triedy A++.

Aj práčka aj sušička disponujú kvalitnými funkciami, ktoré šetria energiu a vodu. Pri práčke sa o to stará funkcia Pro Sense. Pri sušičke je zárukou úspory tepelné čerpadlo.

Maximálna kapacita bielizne je 8 kg aj pri práčke aj pri sušičke.

  • Kód tovaru: SETL7FEE48SCT8DEE48SC
  • EAN: 7332543503391
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Zaujímavý SET práčka + sušička

Ide o skvelých pomocníkov do domácnosti, ktorí uľahčia Vašu prácu jednu bielizeň si môžete dať prať a druhú môžete sušiť, čo určite ušetrí Váš čas.

Automatická spredu plnená práčka AEG L7FEE48SC je vhodná aj na pranie objemnejších kusov bielizne. Zabezpečuje nízku spotrebu energie (zaradená do energetickej triedy A+++). Výhodou sú parné programy, vďaka ktorým nemusíte až toľko žehliť. Disponuje kapacitou až 8 kg bielizne. Maximálna rýchlosť otáčok žmýkania je 1400/min. Vďaka modernému dizajnu sú uspokojené potreby aj tých najnáročnejších užívateľov.

Vždy čistá, svieža a vyžehlená bielizeň

Vďaka funkciám, ktorými práčka disponuje je bielizeň vždy kvalitne vypratá a tak je sviežosť a čistota na prvom mieste. Parný program zabezpečuje osvieženie pokrčených kusov bielizne, ktoré sú vhodné hneď na nosenie alebo uloženie do skrine bez prehnaného žehlenia. Funkciou ProSteam sa znižuje krčivosť odevov čím sa znižuje aj  opotrebovanie vláken, ktoré sa opotrebúvajú prehnaným žehlením. Je tu aj možnosť rýchleho prania v prípade, že je Vaša bielizeň menej znečistená.

Úspora je dôležitá

Funkcia Pro Sense upravuje spotrebu vody a energie na základe náplne práčky, čím dochádza k ich úspore. Medzi úsporné funkcie zaraďujeme aj funkciu Eco Time Save, ktorý ponúka možnosť úsporného prania. Súčasťou spotrebiča je aj úsporný motor OKO Inverter, ktorý zabezpečuje vždy výkon tej najvyššej kvality bezohľadu na voľbu programu.

Vždy jemná bielizeň

Vďaka Technológii Soft Plus dosiahne Vaša bielizeň vždy jemnosť. Aviváž prenikne do všetkých vláken bielizne, a tak si mäkkosť všimnete vždy po vypraní bielizne. Táto technológia je veľkou výhodou pre tie oblasti, v ktorých je tvrdšia voda. Aj napriek tvrdosti vody bude bielizeň jemná a mäkká. Prať môžete rôzne druhy materiálov cez bavlnu, syntetiku, jemnú bielizeň, hodváb, vlnu, funkčnú bielizeň, posteľnú bielizeň, rifľovinu, košele.

Dokonalá sušička

Kvalitné sušičky sú zárukou značky AEG, ktoré sa postarajú o dokonalé vysušenie Vašej bielizne. Bez poškodenia vysuší sušička v modernom prevedení AEG AbsoluteCare T8DEE48SC aj jemné a vlnené svetre, ale tiež aj funkčné oblečenie. Celkovo je možné na jedenkrát vysušiť až 8 kg bielizne. Využívajú najúčinnejšie a najnovšie technológie pre dokonalé vysušenie Vášho oblečenia.
Sušička AEG AbsoluteCare T8DEE48SC patrí do energetickej triedy A++, čím sa jej dokonalosť ešte viac zvyšuje, pretože zaručí šetrenie nákladov na spotrebovaných energiách.

Inovačné technológie

Inovačné technológie používané v značke AEG neustále napredujú. Tepelné čerpadlo dokáže ušetriť až 40% energií pri technológii SensiDry, ktorá bielizeň suší pri nízkych teplotách. Teplota odstráni nežiadúcu vlhkosť a bielizni ostáva štruktúra stále, ako pri zakúpení.
Technológia AbsoluteCare si poradí s každým kusom bielizne - od najjemnejších materiálov, cez košele až po zimné hrubé bundy. Výhodou je, že si automaticky nastaví teplotu, podľa druhov materiálu, ktoré sa momentálne vysušujú. Táto technológia neohrozuje kvalitu oblečenia po vysušení.
Inteligentná funkcia ProSense si nastaví všetko potrebné k spokojnému vysušeniu oblečenia, dĺžku určí podľa vloženej hmotnosti oblečenia a nepoškodí žiadnu tkaninu. Týmto spôsobom ušetrí Vaše peniaze na spotrebu energie a taktiež aj Váš čas. Zapnutie sušičky viete nastaviť prostredníctvom funkcie odloženého štartu, kde si viete nastaviť sušenie na čas, ktorý sa Vám prispôsobí a bude Vám vyhovovať.

Jednoduché nastavenia a čistenie filtra

Na priestrannom LCD displeji upravíte všetky potrebné nastavenia pre vysušenie bielizne. Obsahuje niekoľko programov, ktorými sú napr. starostlivosť o bavlnu/syntetiku, pripravené na žehlenie alebo funkcia proti pokrčeniu oblečenia.
Filter je možné úplne jednoducho vybrať a vyčistiť. Vďaka jeho vyčisteniu bude mať Vaša sušička stále rovnakú záťaž na míňanie energií.

Stiahnuť

Návod AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Návod na použitie AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Stiahnuť (4.19M)

TŠ AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Technická špecifikácia AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Stiahnuť (402.23k)

Návod AEG L7FEE48SC

Návod na použitie AEG L7FEE48SC

Stiahnuť (1.16M)

TŠ AEG L7FEE48SC

Technickášpecifikácia AEG L7FEE48SC

Stiahnuť (392.18k)

Práčka AEG L7FEE48SC

Energetická trieda:
A+++
Kapacita prania (kg):
8
Max. počet otáčok (ot/min):
1400
Funkcie:prosteam, prosense, ecotime save, soft plus, plákanie, žmýkanie, fuzzy logic, odložený štart, výber teploty, predpranie, rýchle pranie.
Programy:bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna, športové oblečenie, posteľná bielizeň, rifľovina.
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 75
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
600
Hĺbka (mm):
571
Váha (kg):
70,5

Sušička AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Energetická trieda:
A++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (g):
8
Funkcie:odložený štart, Anti-crease, Dry mode, Refresh, Time dry, Absolute care, Reverzibilné dvierka, Osvetlenie bubna, Zvukový signál
Programy:10 programov: Bavlna, Syntetika, Mix, Vlna, Hodváb, Posteľné prádlo, Jednoduché žehlenie, Športové oblečenie, Vonkajšie oblečenie, Prikrývka
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 66
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
596
Hĺbka (mm):
663
Váha (kg):
59,5

Mohlo by vás zaujať aj