Sušička bielizne AEG AbsoluteCare T8DEE48SC
  • Sušička bielizne AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Sušička bielizne AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

619,00 €

Kvalitné sušičky sú zárukou značky AEG AbsoluteCare T8DEE48SC, ktoré sa postarajú o dokonalé vysušenie Vašej bielizne.

Bez poškodenia vysuší aj jemné a vlnené svetre, ale tiež aj funkčné oblečenie. Celkovo je možné vysušiť až 8 kg bielizne.

Senzory pri nízkych teplotách šetria spotrebu energie.

Sušička AEG AbsoluteCare T8DEE48SC patrí do energetickej triedy A++.

  • Kód tovaru: 916097870
  • EAN: 7332543484812
Množstvo
Dodanie 1 - 5 pracovných dní

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Dokonalá sušička

Kvalitné sušičky sú zárukou značky AEG, ktoré sa postarajú o dokonalé vysušenie Vašej bielizne. Bez poškodenia vysuší sušička v modernom prevedení AEG AbsoluteCare T8DEE48SC aj jemné a vlnené svetre, ale tiež aj funkčné oblečenie. Celkovo je možné na jedenkrát vysušiť až 8 kg bielizne. Využívajú najúčinnejšie a najnovšie technológie pre dokonalé vysušenie Vášho oblečenia.
Sušička AEG AbsoluteCare T8DEE48SC patrí do energetickej triedy A++, čím sa jej dokonalosť ešte viac zvyšuje, pretože zaručí šetrenie nákladov na spotrebovaných energiách.

Inovačné technológie

Inovačné technológie používané v značke AEG neustále napredujú. Tepelné čerpadlo dokáže ušetriť až 40% energií pri technológii SensiDry, ktorá bielizeň suší pri nízkych teplotách. Teplota odstráni nežiadúcu vlhkosť a bielizni ostáva štruktúra stále, ako pri zakúpení.
Technológia AbsoluteCare si poradí s každým kusom bielizne - od najjemnejších materiálov, cez košele až po zimné hrubé bundy. Výhodou je, že si automaticky nastaví teplotu, podľa druhov materiálu, ktoré sa momentálne vysušujú. Táto technológia neohrozuje kvalitu oblečenia po vysušení.
Inteligentná funkcia ProSense si nastaví všetko potrebné k spokojnému vysušeniu oblečenia, dĺžku určí podľa vloženej hmotnosti oblečenia a nepoškodí žiadnu tkaninu. Týmto spôsobom ušetrí Vaše peniaze na spotrebu energie a taktiež aj Váš čas. Zapnutie sušičky viete nastaviť prostredníctvom funkcie odloženého štartu, kde si viete nastaviť sušenie na čas, ktorý sa Vám prispôsobí a bude Vám vyhovovať.

Jednoduché nastavenia a čistenie filtra

Na priestrannom LCD displeji upravíte všetky potrebné nastavenia pre vysušenie bielizne. Obsahuje niekoľko programov, ktorými sú napr. starostlivosť o bavlnu/syntetiku, pripravené na žehlenie alebo funkcia proti pokrčeniu oblečenia.
Filter je možné úplne jednoducho vybrať a vyčistiť. Vďaka jeho vyčisteniu bude mať Vaša sušička stále rovnakú záťaž na míňanie energií.

Univerzálne dvierka

Dvierka na tejto sušičke sú univerzálne a viete ich nainštalovať 4 rôznymi spôsobmi pre flexibilné využitie Vášho priestoru.

Základné vlastnosti

- celková nízka spotreba energie,

- nízke teploty ušetria energie,

- jednoducho čistiaci filter,

- dokonale vysušená bielizeň,

- senzory, ktoré prispôsobia sušenie hmotnosti bielizne,

- sušenie prebieha v nízkej hlučnosti.

Stiahnuť

Návod AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Návod na použitie AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Stiahnuť (4.19M)

TŠ AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Technická špecifikácia AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Stiahnuť (402.23k)
Energetická trieda:
A++
Typ sušenia:
tepelné čerpadlo
Kapacita sušenia (kg):
8
Funkcie:odložený štart, Anti-crease, Dry mode, Refresh, Time dry, Absolute care, Reverzibilné dvierka, Osvetlenie bubna, Zvukový signál
Programy:10 programov: Bavlna, Syntetika, Mix, Vlna, Hodváb, Posteľné prádlo, Jednoduché žehlenie, Športové oblečenie, Vonkajšie oblečenie, Prikrývka
Displej:áno - LCD
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 66
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
596
Hĺbka (mm):
663
Váha (kg):
59,5