×
Práčka AEG L7FEE68SC
  • Práčka AEG L7FEE68SC

Práčka AEG L7FEE68SC

599,00 €

Ide o spredu plnenú práčku AEG ProSteam L7FEE68SC, ktorá disponuje vynikajúcou parnou funkciou.

Zaradená je do energetickej triedy A +++, čím je zaručená nízka spotreba energie.

Maximálna rýchlosť otáčok je 1600/min.

Hlučnosť predstavuje 51 dB.

Kapacita bielizne je 8 kg.

  • Kód tovaru: 914550057
  • EAN: 7332543501984
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Spredu plnená práčka s vynikajúcou parnou funkciou

Pri tejto automatickej, spredu plnenej práčke AEG ProSteam L7FEE68SC uvítate špeciálnu funkciu ProSteam, ktorá zaručí, že Vaša bielizeň nebude pokrčená. Prací cyklus je možné zakončiť parou, ktorá zaručí zníženie pokrčenia bielizneo tretinu. Parný program môžete využiť aj samostatne a zaručí rýchle osvieženie bielizne. Ide o práčku, s ktorou máte zaručené, že každá Vaša bielizeň bude dokonale a šetrne vypratá. Je chránené každé jedno vlákno a zachovaná sýta farba aj štruktúra tkaniny.

Vynikajúca spotreba vody a elektrickej energie

Vďaka funkcii Pro Sense sa prispôsobí prací cyklus hmotnosti bielizne, ktorú vložíte do práčky. Množstvu bielizne je prispôsobený čas, spotreba vody a elektrická energia. Prací cyklus tak bude maximálne úsporný a efektívny. Vaša bielizeň tak nebude za žiadnych okolností poškodená. Vlákna bielizne nebudú poškodené a bielizeň bude vyzerať ako nová.

Výrazná úspora energie

Práčka s parnou funkciou je zaradená do energetickej triedy A +++, čím máte zaručenú nízku spotrebu energie. Určite každý užívateľ uvíta, ak môže ušetriť nejaké peniaze na spotrebe energie. Spotrebič Vás nebude za žiadnych okolností rušiť, pretože maximálna hlučnosť predstavuje 51 dB a tak môžete prať hoci aj v nočných hodinách. Maximálna rýchlosť otáčok je 1600/min. Kapacita bielizne, ktorú je možné vložiť do práčky je 8 kg a tak je vhodná aj do domácnosti, v ktorej žije viac členov.

Rozmanité programy

Na výber máte široké spektrum programov:

- vlna,

- bavlna,

- syntetika,

- jemná bielizeň,

- prikrývky,

- rifľovina,

- funkčná bielizeň.

Rovnomerná distribúcia aviváže

Vaša bielizeň bude dokonale mäkká a hebká, pretože súčasťou je funkcia Soft Plus, ktorá zabezpečuje rovnomernú distribúciu aviváže, ktorá sa dostane ku každému vláknu. Všetky tkaniny a vlákna sú chránené, čím vydrží bielizeň dlhšie, bude hebká a príjemná na dotyk a k tomu ešte aj bez zápachu a voňavá.

Len tie najlepšie funkcie

Spredu plnená práčka sa ovláda pomocou prehľadného displeja, ktorý zobrazuje všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť. Panel displeja je dizajnový v striebornom prevedení.
K dispozícii máte možnosť odloženého štartu, a tak si môžete nastaviť čas prania na dobu, ktorá Vám vyhovuje, napr. keď nie ste v práci, ste doma alebo potrebuje prať na lacnejší nočný prúd.
S touto práčkou máte zaručené minimálne vibrácie a hluk, pretože súčasťou je kontrola vyváženia náplne. Bielizeň je vždy rovnomerne rozložená v bubne.
Práčka je chránená aj pred únikom vody a poškodením hadice. Ak dôjde k poruche prívod vody sa automaticky uzavrie. Za toto všetko môžete vďačiť funkcii Aqua Control.

Kľúčové vlastnosti

- nízka spotreba energie,

- tichá prevádzka,

- veľká kapacita bielizne,

- periete vtedy, kedy Vám to vyhovuje,

- minimálna krčivosť bielizne,

- maximálna ochrana každého vlákna bielizne,

- detekcia množstva bielizne.

Energetická trieda:
A+++
Kapacita prania (kg):
8
Max. počet otáčok (ot/min):
1600
Funkcie:Parná funkcia, Aqua Stop, invertorový motor, detská poistka, Fuzzy Logic, Odložený štart, displej, LED indikátory.
Programy:Vlna, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, prikrývky, rifľovina, funkčná bielizeň.
Displej:áno
Ovládanie mobilom:nie
Hlučnosť (dB): 51
Výška (mm):
850
Šírka (mm):
600
Hĺbka (mm):
571
Váha (kg):
73,5