• Darček
AB CryptoBox Smart
  • AB CryptoBox Smart
  • AB CryptoBox Smart

Satelitný prijímač AB CryptoBox Smart

54,90 €

AB Cryptobox Smart DVB-S/S2 poskytuje jednoduché ovládanie, priaznivú cenu a kvalitu. Televíziu môžete sledovať v SD aj HD kvalite v maximálnom rozlíšení 1080p.

Tento satelitný prijímač umožňuje program nahrávať a zároveň iný FTA program sledovať.

Zariadenie má štvormiestny displej zobrazujúci aktuálny program alebo aktuálny čas.

  • Kód tovaru: 4088
  • EAN: 8588005998482

Balenie obsahuje

Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Jednoduchosť, kvalita a priaznivá cena

AB Cryptobox Smart DVB-S/S2 poskytuje jednoduché ovládanie, priaznivú cenu a kvalitu. Ide o nový satelitný prijímač, ktorý disponuje čítačkou kariet Irdeto a certifikát Skylink Ready ponúka široký sled programov. Hlavným cieľom výrobcu bolo, aby bol satelitný prijímač tohto typu v prvom rade kvalitný, aby mal priaznivú cenu a zaujal aj klientov, ktorí nie sú technicky zdatní svojou jednoduchou inštaláciou.

FULL HD kvalita pre ešte lepší zážitok

Televíziu môžete sledovať v SD aj HD kvalite v kompresii MPEG-2 a MPEG-4/H.264 čiže Full HD rozlíšenie do 1080p je samozrejmosťou tohto prijímača.
Aby ste mohli dosiahnuť vysokú obrazovú kvalitu je potrebné Váš prijímač spojiť s televíziou prostredníctvom HDMI kábla.

Prvotriedne funkcie

Zaujímavou funkciou je, že satelitný prijímač umožňuje program nahrávať a zároveň iný FTA program sledovať.

HDMI CEC funkcia, zabezpečí možnosť súčasného ovládania televízora, ako aj satelitného prijímača, slúži to hlavne pri jeho vypínaní a zapínaní.

Prostredníctvom funkcie FastScan je možné automaticky ladiť programy. Vo Vašom prijímači sa nachádzajú vopred nakonfigurované programy od spoločnosti Skylink.

Na diaľkovom ovládači nájdete funkciu elektronického programového sprievodcu (EPG), ktorý je možné zapnúť v režime Multi, čo znamená, že na časovej osi vidíte 6 programov vysielajúcich televíznymi kanálmi alebo Single, ktorý Vám ponúka zobrazenie jedného programu na niekoľko dní dopredu.

Prehrávanie v rôznych formátoch

AB Cryptobox Smart dokáže prehrávať multimediálne obsahy z pripojených externých pamäťových zdrojov. Zaručené je prehrávanie videí, filmov, hudby či fotografií cez dostupné formáty, ako sú: MKV, AVI, MP4, MPG pre video súbory pri ktorých však nie je možné zapnúť titulky a meniť audio stopu. Obrázky a fotografie si môžete prezerať vo formáte JPG a hudbu je možné prehrávať vo formáte MP3.

Výstupy, ktorými prijímač disponuje

Na to, že je prijímač veľmi malých rozmerov 170 x 30 x 110 mm (Š x V x H), má dostatočný počet výstupov, ktoré ho robia zaujímavým a multifunkčným. Môžeme tu nájsť 1x USB, S/PDIF, AV výstup vhodný pre staršie televízory, výstup pre IR čidlo a pre novšie televízory HDMI výstup. Súčasťou je aj čítačka kariet, ktorá má vstavaný dekodér IRDETO. Nechýba ani 7-segmentový displej s diódami, kde zelená farba znamená, že prijímač je zapnutý a červená, že prijímač je vypnutý.

V balení okrem prijímača AB Cryptobox Smart nájdete aj manuál, diaľkové ovládanie, batérie a tiež aj analógový AV kábel.

Stiahnuť

Manuál AB CryptoBox Smart

Manuál AB CryptoBox Smart

Stiahnuť (3.74M)
Najvyššie rozlíšenie obrazu:Full HD 1080p
Kompresia/kodek:MPEG2/H.264 HEVC, MPEG4
Tuner:
DVB-S/S2
Čítačka kariet:
Irdeto
Funkcie:TimeShift, PVR, EPG, FastScan
Výstupy:HDMI, USB, S/PDIF, 3x CINCH
Formáty:MKV, AVI, MP4, JPEG
Farba:čierna
Výška (mm):
30
Šírka (mm):
170
Hĺbka (mm):
110