AB Cryptobox 702T mini
  • AB Cryptobox 702T mini

Terestriálny prijímač AB Cryptobox 702T mini HD

32,50 €

Miniatúrna verzia modelu 702T mini umožňuje digitálne vysielanie. Túto verziu si je možné zakúpiť za veľmi priaznivú cenu.

Cryptobox umožňuje SD a HD príjem programov. Video rozlíšenie siaha až do 1080p kvality.

K dispozícii má dva USB porty, ktoré umožňujú prehrávať multimediálne obsahy. K dispozícii je programový sprievodca EPG.

  • Kód tovaru: AB CR702T MINI
  • EAN: 8588005998734
Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Full HD set-top box

Miniatúrna verzia modelu 702T HD je určená pre nenáročných zákazníkov s jednoduchou obsluhou, ktorí chcú bezproblémovo sledovať digitálne vysielanie v štandarde DVB-T2/HEVC. Túto verziu si je možné zakúpiť sa veľmi priaznivú cenu, ktorá však zaručuje spoľahlivosť a stabilitu set-top boxu. Cryptobox umožňuje SD a HD príjem programov s video rozlíšením až do 1080p kvality.

Malý, ale spoľahlivý

Tento satelitný prijímač je síce malý, ale poskytuje funkcie, ktoré sú na veľmi dobrej úrovni. K dispozícii má dva USB porty, ktoré umožňujú prehrávať multimediálne obsahy. Na zadnej strane sa nachádza IEC konektor, JACK konektor a HDMI konektor.

Jednoduchá inštalácia

Po zapnutí Cryptoboxu sa objaví sprievodca inštaláciou, ktorá je jednoduchá a zvládne ju každý. Diaľkový ovládač, ktorý je súčasťou balenia sa používa rovnako, ako u starších modelov. Tlačidlá na ovládači sú systematicky usporiadané.

EPG a OSD

Tento sprievodca umožňuje na časovej osi prezrieť si viacero programov, ktoré práve televízia vysiela. Program si je možné pozrieť na 7 dní dopredu. Tento prijímať disponuje aj OSD pre prekrývajúce zobrazovanie informácií.

Multimediálne využitie

Prijímač podporuje kodek HEVC/H.265, tak je možné prehrávať video súbory avi, 3gp, divx, xvid, mov, mkv, m2ts, ts, vob, mpg, mp4, flv. Umožňuje zobrazovať fotografie vo formáte JPEG, BMP alebo GIF a prehrať hudbu vo formáte WAV alebo MP3.

Obsah balenia: AB Cryptobox 702T HD miniAAA batérie, diaľkový ovládač a užívateľský manuál.

Stiahnuť

Manuál AB CryptoBox 702T mini

Manuál AB CryptoBox 702T mini

Stiahnuť (1.8M)
Najvyššie rozlíšenie obrazu:Full HD 1080p
Kompresia/kodek:MPEG2/H.265 HEVC
Tuner:
DVB-T2
Funkcie:TimeShift, PVR, EPG
Výstupy:HDMI, RS232, 2x USB, S/PDIF, AV
Formáty:JPEG, BMP, GIF, WAV, MP3, AVI, 3GP, DIVX, XVID, MOV, MKV, M2TS, TS, VOB, MPG, MP4, FLV
Farba:čierna
Výška (mm):
28
Šírka (mm):
144
Hĺbka (mm):
92