×
  • Darček
AB Cryptobox 752 HD combo
  • AB Cryptobox 752 HD combo

Satelitný prijímač AB Cryptobox 752 HD combo

64,00 €

AB Cryptobox 752 HD umožňuje príjem satelitného, pozemného a digitálneho káblového vysielania.

Nový výkonný hardvér s frekvenciou 1 GHz podporuje najnovšie dostupný kodek H.265 HEVC a maximálne FULL HD rozlíšenie.

Čítačku dekódovaných kariet môžete nájsť pod otváracími dvierkami, kde sa tiež nachádza aj USB 2.0 port.

  • Kód tovaru: AB CR752HD
  • EAN: 8588005998543

Balenie obsahuje

Množstvo
SKLADOM - dodanie 1 až 2 pracovné dni

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Kombinovaný prijímač

AB Cryptobox 752 HD je kombinovaný prehrávač, pretože umožňuje príjem satelitného, terestriálneho a digitálneho káblového vysielania vrátane kompresného formátu H.265 HEVC, ktorý je aktuálne najnovší. Jeho výkonný hardvér s frekvenciou 1 GHz zrýchľuje prepínanie medzi konkrétnymi programami, ale aj prechod v nastaveniach.

Príjem všetkých troch signálov s maximálnym rozlíšením 1920 x 1080 v MPEG2 a MPEG4 kodekoch v plnom Full HD rozlíšení. Média z externých zdrojov prehrá zvukové formáty: MP3,WMA, MP4, AAC, OGG, FLAC, poradí si aj s video formátmi: AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MPEG, MP4, ale taktiež nemá problém aj so zobrazením obrázkov: JPEG, BMP, GIF, PNG.

Zadná strana bohatá na konektory

Zadná strana disponuje hneď niekoľkými konektormi, aby bolo pozeranie programov čo najjednoduchšie. Tunery DVB-S/S2 a DVB-T/T2/C, vďaka ktorým sa môžete rozhodnúť, aký program budete chcieť práve sledovať. Nesmieme zabudnúť na dôležitý USB port, vďaka ktorému sa nie len rozšíria funkcie prijímača, ale je možné prezerať multimediálny obsah už spomínaných formátov. Ďalej je možné nájsť okrem HDMI výstupu aj výstup, ktorý poteší majiteľov starších televízorov - SCART. Nachádza sa tu taktiež sieťové rozhranie Ethernet, RS232 port a optický audio konektor.

Netreba však zabudnúť aj na jeho čelo, na ktorom je osadený jedenásť miestny displej, ktorý roluje názov stanice. Pomocou základných tlačidiel si môžete prepnúť program, alebo vypnúť toto zariadenie. Nachádzajú sa tu taktiež dvierka, ktoré keď otvoríte, uvidíte univerzálnu čítačku kariet, CI slot a ďalší USB port.

Rýchle naladenie programov

Vďaka funkcii Auto FastScan sa rýchlo naladia všetky programy Skylinku SK/CZ a vždy sa pri štarte ponuka programov aktualizuje. Skvelou funkciou FastScanu je, že tento satelitný prijímač disponuje všetkými slovenskými a českými satelitnými operátormi. Túto funkciu je možné použiť u viacerých operátorov naraz.

Prijímače zasielame s kompletnou ponukou programov od operátora Skylink, na ktoré aj inštalujeme najnovší firmvér.

Ovládanie je jednoduché čiže tento prijímač dokážu intuitívne ovládať aj starší používatelia.

Pre mladšiu generáciu je vhodná aplikácia G-MScreen pre Android a iOS zariadenia. Táto aplikácia dokáže prenášať obraz z TV do smartfónov a tabletov.

Ešte viac funkcií pre plnhodnotné sledovanie programov

Do USB portov je možné pripojiť väčšie USB zariadenie alebo externý HDD disk. Vďaka týmto dvom externým zdrojom je možné nahrávať programy, prípadne zapnúť funkciu TimeShift, prostredníctvom ktorej si svoj obľúbený program môžete nie len zastaviť, ale aj pretočiť naspäť.

Sledovať môžete tiež aj IPTV prípadne používať internetové aplikácie: kalendár, počasie, YouTube alebo si zahrať hry a veľa iných funkcií.

V balení je umiestnený AB Cryptobox 752 HD prijímač, batérie do diaľkového ovládača, diaľkový ovládač a užívateľský manuál.

Stiahnuť

Manuál Cryptobox 752 HD

Manuál Cryptobox 752 HD

Stiahnuť (1.95M)
Najvyššie rozlíšenie obrazu:Full HD 1080p
Kompresia/kodek:MPEG2, MPEG4/H.265 HEVC
Tuner:
DVB-S2, DVB-T2/C
Čítačka kariet:
univerzálna
Funkcie:TimeShift, PVR, EPG, FastScan
Výstupy:HDMI, SCART, RS232, 2x USB, LAN, S/PDIF,
Formáty:JPEG, BMP, GIF, WAV, MP3, AVI, 3GP, DIVX, XVID, MOV, MKV, M2TS, TS, VOB, MPG, MP4, FLV
Farba:čierna
Výška (mm):
40
Šírka (mm):
260
Hĺbka (mm):
190

Mohlo by vás zaujať aj