• Darček
AB Cryptobox 700 HD
  • AB Cryptobox 700 HD

Satelitný prijímač AB Cryptobox 700 HD

53,90 €

AB Cryptobox 700 HD patrí do nastupujúcej rady populárnych prijímačov AB Cryptobox 6xx v rovnako kvalitnom dizajne.

Nie je to len obyčajný satelitný prijímač, poskytuje aj multimediálne prehrávanie vo Full HD 1080p kvalite.

Na rozdiel od svojho predchodcu má nový a predovšetkým rýchly 1 GHz procesor, ktorý podporuje najnovší kodek H.265 HEVC.

  • Kód tovaru: AB CR700HD
  • EAN: 8588005998277

Balenie obsahuje

Množstvo
Dodanie 1 - 5 pracovných dní

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Rýchly multimediálny prehrávač, ktorý prehrá viaceré formáty

AB Cryptobox 700 HD patrí do nastupujúcej rady populárnych prijímačov AB Cryptobox 6xx v rovnako kvalitnom dizajne. Nie je to len obyčajný digitálny satelitný prijímač, poskytuje aj multimediálne prehrávanie vo Full HD 1080p kvalite s podporou najnovšieho kodeku H.265 HEVC.

Rýchlosť v menu zaručuje rýchly 1 GHz procesor a prehrávač prehrá nie len video formáty, ale aj zvukové stopy alebo obrázky typov: MP3,WMA, WAV, M4A, MP4, AAC, APE, OGG, FLAC, AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MPEG, MP4, JPEG, BMP, GIF.

Na multifunkčnom LED displeji si môžete nastaviť, čo potrebujete vidieť, či už ide o číslo konkrétneho programu alebo aktuálny čas. V režime vypnutia je tiež možné nastaviť či chcete mať zobrazený čas alebo vypnutý displej. Ak by Vám prekážala jeho jasná svietivosť, viete si ju taktiež upraviť v 5 stupňoch jasu.

Konektory pre bezproblémové sledovanie TV

Bezproblémové sledovanie Vám zaručí niekoľko dôležitých konektorov, vďaka ktorým je tento satelitný prijímač pripravený na všetko. V predných dvierkach nájdete čitačku kariet a jeden USB port, ďalší USB port sa nachádza na zadnej strane prijímača, kde je možné nájsť aj digitálny audio výstup, LAN a HDMI výstup pre sledovanie v plnej kvalite. Výrobcovia však nezabudli aj na používanie tohto modelu so staršími televízormi a tak tu môžete nájsť aj výstup pre SCART konektor.

Pre ešte zaujímavejšie sledovanie televízie, je možné streamovať obraz vďaka aplikácii G-MScreen pre chytré telefóny a tablety. Tablet alebo smartfón s operačným systémom Android alebo iOS dokáže preniesť živý prenos v HD kvalite priamo do tohto zariadenia.

Veľmi rýchla inštalácia programov

Funkcia FastScan Vám vyhľadá SK/CZ programy za veľmi krátky čas - približne 1 minútu a zvládnu to aj menej skúsení používatelia satelitných prijímačov. Pomocou funkcie Auto FastScan automatický doladia už naladené programy. Tieto programy si môžete zoradiť podľa vlastného poradia.

Naše prijímače však posielame už s nastavenou kompletnou ponukou programov od firmy Skylink a s nainštalovaným najnovším firmvérom.

Rozšírené funkcie pri pripojení externého HDD alebo USB

Po pripojení veľkokapacitného USB zariadenia alebo externého HDD disku, satelitný prijímač umožní nahrávať programy a sledovať programy s posunom - funkcia TimeShift, ktorú si viete v nastaveniach nastaviť podľa požadovaných kritérií.

Okrem týchto funkcií, môžete nájsť aplikáciu na pozeranie videí - YouTube, prehrávač IPTV, kalendár alebo Dailymotion, prípadne sa zahrať niektorú z ponuky hier.

V balení nájdete prijímač AB Cryptobox 700HD, balenie obsahuje aj batérie do diaľkového ovládača, ako aj samotný diaľkový ovládač a užívateľský manuál a HDMI GOLD kábel.

Stiahnuť

Manuál AB Cryptobox 700 HD

Manuál AB Cryptobox 700 HD

Stiahnuť (1.22M)
Najvyššie rozlíšenie obrazu:Full HD 1080p
Kompresia/kodek:MPEG2, MPEG4/H.265 HEVC
Tuner:
DVB-S/S2
Čítačka kariet:
univerzálna
Funkcie:TimeShift, PVR, EPG, FastScan
Výstupy:HDMI, SCART, RS232, 2x USB, LAN, S/PDIF
Formáty:MP3, WMA, WAV, M4A, MP4, AAC, APE, OGG, FLAC, AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MPEG, JPEG, BMP, GIF
Farba:čierna
Výška (mm):
40
Šírka (mm):
260
Hĺbka (mm):
190

5.005.005.005.005.00

Avatar Tomas K.
20.03.2020
Celkový názor:
Spokojnost odporucam
5.005.005.005.005.00

Avatar Jozef K.
19.03.2020
Výhody:
jednoduché nastavenie, ovládanie

Slabiny:
nezistené

Celkový názor:
celkovo spokojn

Zdroj recenzií pochádza z nákupného portálu Heureka

Mohlo by vás zaujať aj